محصولات مراقبت از پوست ملزومات هر کس باید این موسمی

Monsoon طول می کشد تلفات خود را در پوست و مو. فردار بدون زرق و برق پوست و لب chapped همه یک نتیجه از رطوبت. ای

توسط ABDOOSNEWS در 13 تیر 1399

Monsoon طول می کشد تلفات خود را در پوست و مو. فردار بدون زرق و برق پوست و لب chapped همه یک نتیجه از رطوبت. این که آیا شما در حال اقامت در داخل خانه و یا پله خارج همه شما باید انجام دهید این است که نیشگون گرفتن و کشیدن شما محصولات مراقبت از پوست معمول برای معرفی محصولات است که پرداختن به این مسائل است.

Sobiya مغول محتوا سرب در آمازون زیبایی, توصیه هشت باید محصولات خود را برای محافظت از پوست و مو در این فصل بارانی.

Follow us on Instagram برای هیجان انگیز تر به روز رسانی اخبار از ما!!

شوینده: پاک کننده های خوب کمک می کند تا حذف بیش از حد روغن و گرد و خاک, ترک پوست احساس صاف و تازه است. ملایم عاری از مواد شیمیایی پاک کننده مناسب برای استفاده روزمره می باشد.

تونر: از تمام موسمی محصولات مراقبت از پوست تونر است دستکمگرفتهشده. این تجدید حیات پوست و کمک می کند تا کنترل لکه ها و منافذ مسدود شده است. استفاده از یک است که نور و الکل برای پاک کردن و صاف کردن پوست است.

مرطوب کننده: برای انتخاب کردن ملایم و غیر چرب, مرطوب کننده برای پوست است که احساس تازه و هیدراته و برای یک صورت است که می درخشد به طور طبیعی.

بر خلاف باور عمومی, کرم های ضد آفتاب ضروری است حتی در طول موسمی و حتی زمانی که شما در حال اقامت در داخل خانه. Pixabay

لوسیون بدن: پوست بی عیب و نقص است یک نتیجه از برنامه روزانه از لوسیون بدن. یک روغن یا کره کاکائو حاوی فرمول به خوبی کار می کند برای پوست های روشن تر فرمول به خوبی کار می کند برای پوست چرب.

کرم های ضد آفتاب: بر خلاف باور عمومی, کرم های ضد آفتاب ضروری است حتی در طول موسمی و حتی زمانی که شما در حال اقامت در داخل خانه. را انتخاب کنید یکی که ارائه می دهد broad-spectrum حفاظت و مقاوم در برابر آب برای جلوگیری از آسیب پوست از اشعه های مضر خورشید است.

ماسک مو: رطوبت باعث می شود مو های چین دار و چسبنده در هیچ زمان. بنابراین ضروری است به استفاده از یک ماسک مو حاوی عصاره مواد طبیعی برای سالم به دنبال.

همچنین بخوانید: ورزش می تواند کاهش و یا جلوگیری از از دست دادن بینایی

تهویه: ضروری است برای پیگیری با تهویه خوب شما بعد از شامپو موی خود را. موثر تهویه قفل در رطوبت و محافظت از موهای خود را از تقسیم خسارت زیست محیطی و fizziness.

مومیایی کردن لب: لب تمایل به کرک و chapped در طول موسمی. برای دریافت کامل خود را پوت پشت شروع به استفاده از یک تغذیه کننده لب مومیایی کردن در عطر و طعم خود را انتخاب کنید.

لب ها و گونه ها رنگ: تنفس زندگی را به صورت خود را با اضافه کردن یک پاپ از رنگ برای ایجاد یک خیط و پیت کردن است که طول می کشد در تمام طول روز. آب مبتنی بر ژل رنگ های مورد علاقه خود شید با این نسخهها کار به خوبی بر روی لب خود را به عنوان به خوبی به عنوان گونه. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن