تجربه از فضانوردان که بازگشت به زمین در میان همه گیر

دو فضانوردان ایالات متحده می گویند, آن را سخت به درک تغییرات بر روی زمین است که رخ داده است به دلیل بیماری همه

توسط ABDOOSNEWS در 25 فروردین 1399
pandemic
دو فضانوردان ایالات متحده می گویند, آن را سخت به درک تغییرات بر روی زمین است که رخ داده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشت از ایستگاه فضایی بین المللی. Pixabay

دو فضانوردان ایالات متحده می گویند, آن را سخت به درک تغییرات بر روی زمین است که رخ داده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشت از ایستگاه فضایی بین المللی.

فضانوردان اندرو مورگان و جسیکا Meir شده در فضا برای بیش از یک و نیم سال پس از سمت چپ زمین قبل از هر کسی که تا به حال شنیده ام از coronavirus اجازه دهید به تنهایی بدست بیمار و یا مرده است.

مورگان گفت: جمعه از ایستگاه فضایی است که خدمه بوده است در تلاش برای نگه دارید تا با پیشرفت در مورد ویروس اما گفت: "این بسیار سخت به درک" تمام است که در جریان است.

مورگان که ارتش پزشک اورژانس گفت که او کمی احساس گناه و بازگشت به زمین در هنگام بحران است و در حال حاضر در جریان است.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

Meir گفت: "ما می توانیم به شما بگویم که زمین هنوز هم به نظر می رسد فقط به عنوان خیره کننده به عنوان همیشه از اینجا به طوری که آن را دشوار است به این باور همه تغییراتی که صورت گرفته است از آنجا که هر دو از ما بوده تا اینجا."

pandemic
ایالات متحده فضانورد جسیکا Meir صحبت می کند همراه با اندرو مورگان و کریس کسیدی طی یک کنفرانس خبری برگزار شده توسط آمریکا اعضای ایستگاه فضایی بین المللی. فردا

"این کاملا سورئال برای ما برای دیدن کل این وضعیت اتفاق می افتند در این سیاره در زیر" او گفت:.

مورگان گفت: این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر عملیات ناسا در ماموریت کنترل, با تحویل گرفتن محل "بین شیفت بین دو اتاق های مختلف برای به حداقل رساندن تماس بگیرید." او گفت: ناسا اعضای هیات persevering از طریق "نبوغ خود را و خود را حرفه ای" و گفت: "آنها در حال رفتن به بازگشت ما به زمین با خیال راحت درست مانند پیشینیان خود را از 50 سال پیش است."

آپولو 13 سالگرد

ایالات متحده فضانوردان همراه با یک فضانورد اولگ Skripochka خواهد شد بازگشت به زمین در مارس 17, دقیقا 50 سال پس از ایالات متحده آمریکا آپولو 13 ماموریت بازگشت به زمین است.

که ماموریت یک بحران مواجه است زمانی که فضاپیما را در مخزن اکسیژن پاره دو روز به سفر سقط فضانوردان ماموریت به ماه.

"یک بار دیگر در حال حاضر وجود دارد یک بحران و بحران در روی زمین است" مورگان گفت.

Meir گفت: او به دنبال به جلو به دیدن خانواده و دوستان او دوباره حتی اگر فقط تقریبا. او گفت که او انتظار دارد به احساس جدا شده بر روی زمین از فضا.

pandemic
این COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر زندگی در سراسر جهان است. Pixabay

"ما خیلی شلوغ با بسیاری از دیگر چشم حرفه و ما باید این باور نکردنی دیدگاه زمین زیر که ما واقعا احساس می کنید به عنوان بسیاری از که انزوا" Meir گفت.

Meir شده در فضا پس از سپتامبر و مورگان پس از ژوئیه گذشته. آنها را در یک کپسول سایوز فرود در قزاقستان است.

آمریکایی ها را ترک خواهد کرد سه فضانورد که وارد ایستگاه فضایی پنج شنبه — ناسا کریس کسیدی و روسیه آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

راه اندازی یک موشک سایوز حامل کسانی که فضانوردان انجام شد تحت محدودیت به دلیل coronavirus. حمایت از کارگران عینک ماسک نگه داشته و فاصله آنها از خدمه برای جلوگیری از احتمال ویروس گرفته به ایستگاه فضایی. خدمه که به طور معمول به قرنطینه جلوتر از روز راه اندازی ماند در انزوای طولانی تر از حالت عادی به دلیل ویروس.

کسیدی گفت: روز شنبه از ایستگاه فضایی "ما می دانستیم که به عنوان یک خدمه ما بودند رفتن به در قرنطینه حدود نه ماه پیش یا یک سال پیش کسانی که دقیق هفته اما ما نمی دانیم که تمام نقاط جهان که قرار بود به ما بپیوندید."

همچنین به عنوان خوانده شده - پلیس در اسپانیا توزیع ماسک به مسافران

زیر پنج شنبه راه اندازی ناسا مدیر جیم Bridenstine توییتی را تبریک می گویم. "هیچ ویروس قوی تر از میل انسان به کشف" او گفت:.

بعدی فضانوردان که بازدید از ایستگاه فضایی راه اندازی خواهد شد توسط SpaceX از فلوریدا مرکز فضایی کندی به عنوان اوایل به عنوان در ماه آینده. از آن خواهد شد راه اندازی اولین فضانوردان به ایستگاه فضایی از ایالات متحده پس از ناسا, شاتل فضایی برنامه به پایان رسید در سال 2011. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن