کار ما تبدیل شده است مهم تر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: توییتر هند

Bois قفل اتاق چت در Instagram را تکان داد ملت است. Pixabay Instagram chat گروه Bois اتاق قفل جایی که تجاوز شد

توسط ABDOOSNEWS در 22 اردیبهشت 1399
Instagram
Bois قفل اتاق چت در Instagram را تکان داد ملت است. Pixabay

Instagram chat گروه Bois اتاق قفل جایی که تجاوز شد جلال و دختران زیر سن قانونی بودند ماديت يافته را تکان داد آگاهی ملی و در حال حاضر منجر رفتاری کارشناسان خواسته اند که جامعه را به شدت در نظر بگیرید این نرم افزار جنسیتی حساسیت اجتماعی و سواد رسانه ای برای مدرسه رفتن کودکان.

حادثه به نور پس از یک دختر از جنوب دهلی نو به اشتراک گذاشته تصویر از چت گروهی در رسانه های اجتماعی.

در همین حال یکی دیگر از اتهام نسخه از یک اتاق قفل شروع روند در توییتر. بسیاری از تصاویر به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم ادعایی که درست مثل پسران' نسخه وجود دارد شبیه چت گروهی که ضمیر مذکر به کار و objectifies پسران و مذاکرات زباله در مورد بدن خود را.

به گفته دکتر سمیر Parikh, مدیر, روانی, بهداشت و رفتاری علوم Fortis بهداشت و درمان وجود دارد بسیار زیاد قرار گرفتن در معرض است که ذهن جوان را به رسانه ها.

"در حالی که ممکن است دشوار برای پدر و مادر به طور مستمر نظارت بر آنچه در رسانه ها فرزندان خود را در سراسر آمده به طور مستقیم یا غیر مستقیم آن است که ممکن است به حق گفتگو با آنها را به کمک به آنها برای ایجاد یک درک خوب از اینکه چگونه رسانه ها می تواند تاثیر خود را درک و خود را به رفتارهای" Parikh گفت: سرپرستان.

Social media anxiety
تجاوز ستایش, دختران ماديت يافته در Instagram ، Pixabay

اذیت در چنین رشد حوادث در رسانه های اجتماعی دولت بریتانیا در سال گذشته اعلام کرد "آنلاین مضرات" کاغذ سفید است که با هدف ایجاد سیستم عامل آنلاین مسئول برای حفاظت از کاربران به خصوص کودکان است.

"تاثیر محتوای مضر و فعالیت را می توان آسیب رساندن به خصوص برای کودکان در حال رشد وجود دارد نگرانی در مورد تاثیر بالقوه بر سلامت روان و رفاه گفت:" پیشنهاد مشترک از وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) و دفتر خانه.

موقت کدهای تمرین و دقیق تر پیشنهاد آنلاین مضرات مقررات در حال انتظار برای انتشار در بهار.

به گفته کارشناسان باید که پدر و مادر بحث در مورد رابطه جنسی, تمایلات جنسی, جنسیتی مربوط به مسائل و مراحل را در خانه های خود را به اطمینان حاصل شود وجود دارد یک روش حساس نسبت به این.

"در همان زمان این نیاز به تبدیل شدن به جدی جنبه های که بیشتر از قوی گرفته شود تا در مدارس و نه فقط از طریق برنامه های آموزشی توسط مربیان و معلمان و مشاوران بلکه از طریق استفاده از همکار اثرگذارندهها در مدارس" توضیح Parikh.

تکنولوژی همه بد نیست و به همین ترتیب رسانه های اجتماعی نیز در خدمت یک هدف مفید از اتصال.

Social media
رسانه های اجتماعی و هنجارهای جنسیتی حساس و مهم برای کودکان و نوجوانان امروزه. Pixabay

"با این حال استفاده بیش از حد از تکنولوژی/اجتماعی مجازی سیستم عامل های هزینه در یک چرخه خواب و بیداری و سلامت کلی مطلوب نیست," دکتر گفت: Sameer Malhotra, مدیر و رییس گروه سلامت روان و علوم رفتاری حداکثر بهداشت و درمان.

فقدان نظم و انضباط نافرمانی و بیش از حد صفحه نمایش و زمان دست به دست.

آن مهم است برای حفظ قوانین خاص در صفحه اصلی برای همه از جمله صفحه نمایش محدود زمان تقسیم کار تشویق متناسب با سن خود-کمک به مهارت های اجتناب از صفحه نمایش استفاده در اطراف صرف غذا و خواب و درگیر شدن در سالم گفتگو با خانواده.

همچنین بخوانید: تجربه واقعیت افزوده با اسنپ چت

"سازگار با بیمار دست زدن به توسط پدر و مادر خود را به عنوان مدل نقش باید مفید" گفت: Malhotra. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im