سواران' ایمنی از طریق پاسخگویی در COVID جهان

کمپین فیلم ویژگی های چند سواران اصرار آینده سواران برای اطمینان از ایمنی شخصی. Pixabay 'امن تر برای هر یک از د

توسط ABDOOSNEWS در 18 خرداد 1399
Uber cabs
کمپین فیلم ویژگی های چند سواران اصرار آینده سواران برای اطمینان از ایمنی شخصی. Pixabay

'امن تر برای هر یک از دیگر" یک فیلم جدید به عنوان بخشی از بارگذاری آخرین کمپین بازاریابی که به معنی ایمنی می تواند از طریق افزایش پاسخگویی اگر هر سوار sanitizes دست خود را می پوشد و سفر نیست زمانی که بیمار در نتیجه کل پلت فرم امن تر برای آینده سوار.

با به اشتراک گذاشتن مسئولیت ایمنی و در نظر گرفتن تمام اقدامات مناسب سواران می تواند شروع یک واکنش زنجیره ای به موجب آن هر سوار می کند پلت فرم امن تر برای یک بعدی سوار شدن به ماشین. کمپین برجسته 'خود مراقبتی گسترش ایمنی'. از طریق این کمپین بارگذاری خواهد رسیدن به سواران خود را از طریق 360 درجه تقویت طرح برای اطمینان از آگاهی بیشتر در مورد سوار ایمنی.

کمپین فیلم ویژگی های چند سواران اصرار آینده سواران برای اطمینان از ایمنی شخصی و بهداشت پس تمام اقدامات لازم را برای حفظ خود راننده و همچنین بعد سوار امن است. صحبت کردن در, راه اندازی, Pavan Vaish رئیس مرکزی عملیات بارگذاری هند و جنوب آسیا گفت: "در حال بارگذاری ایمنی از هر کسی که با استفاده از پلت فرم ما یک اولویت است.

Taxi cabs
از طریق این کمپین بارگذاری خواهد رسیدن به سواران خود را از طریق 360 درجه تقویت طرح برای اطمینان از آگاهی بیشتر در مورد سوار ایمنی. Pixabay

دنبال Newsgram در Facebook برای اخبار بیشتر در به روز رسانی

پست-مستند جهان متفاوت است و ما باید دوباره یاد بگیرند و دوباره وفق دهند. از طریق #SaferForEachOther کمپین هدف ما گسترش این پیام است که هر سوار زیاده روی در شخصی خود ایمنی نه تنها باعث می شود راننده امن تر بلکه هر سفر که به شرح زیر است."

همچنین بخوانید: ببر جمعیت رو به افزایش در 6 ٪ در سال ادعای دولت

در طول چند ماه گذشته بارگذاری راه اندازی کرده است یک مجموعه ای جامع از اقدامات ایمنی مانند رفتن آنلاین چک لیست و اجباری ماسک سیاست برای هر دو سواران و رانندگان قبل از سفر ماسک تایید selfies برای رانندگان اجباری راننده آموزش و پرورش در سراسر Covid-19 مربوط به پروتکل های ایمنی و به روز لغو سیاست که در آن هر دو سواران و رانندگان می توانند لغو سفرهای اگر آنها احساس نمی امن است. تکمیل این اقدامات در حال بارگذاری است توزیع بیش از 3 میلیون ماسک و 2,00,000 بطری از مواد ضد عفونی کننده و sanitisers به درایور آن رایگان از هزینه است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب