دموکراسی ما در خطر است; شما می گویند در اخبار مطبوعات مارس 18 سال 2020

نظرفورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:30 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 18, 2020احتکار مشکل حل شد یک بار دیگر سفار

توسط ABDOOSNEWS در 30 فروردین 1399

نظر

احتکار مشکل حل شد

یک بار دیگر سفارش من برای کاغذ توالت تحویل داده نشد بنابراین در اینجا راه حل من برای این مشکل است.

به عنوان hoarders خود را بی شمار بسته های نرم افزاری فوق TP به مقابله با پرداخت صندوقدار حذف محصولات از سبد خرید بازگشت شش رول به مشتری همراه با یک بطری بزرگ از ضد اسهال پزشکی است.

TP-احتکار مشکل حل شد.

جرالد Razowsky کیپ کرال

خودشیفتگی یا ریاست جمهوری?

رئیس جمهور تهمت دستور داده است که نام او بود قرار داده و در تمام محرک چک یک عمل است که هرگز انجام شده است در تاریخ آمریکا است. آن است که پول خود را در حال توزیع است اما که از آمریکا مالیات دهندگان. تنها مجلس نمایندگان دارای اقتدار قانون اساسی به بودجه مناسب. بنابراین باید نانسی پلوسی نام در چک? اما در مجلس سنا نیز تصویب هزینه های اختصاص داده. بنابراین باید میچ مک کانل نام نیز بود در چک? شاید هر سه نام ؟

واقعیت این است که رئیس جمهور تهمت است که با استفاده از صدور چک تولید شده توسط کنگره در شرایط اضطراری برای خود اهداف شخصی — خود را برای کمک به انتخاب مجدد مبارزه است. نه تنها آن است که خودشیفتگی را نیز ناخالص است سوء استفاده از قدرت ،

در میان یک ملت-شبکه بهداشت و درمان بحران این است آنچه که مهم به رئیس جمهور تهمت? واقعا ؟

داگلاس Seaver فورت مایرز

شما بوده ام تا به حال

از خواب بیدار شوید! شما بوده ام تا به حال.

شما رو به را خود خدا داده حقوق! شما رو به نابود کردن اقتصاد کشور خود را. شما رو به وحشت.

باعث می شود من خیلی غم انگیز است که هموطنان من هستند که به راحتی دستکاری کرد چون آنها نمی توانند برای خود فکر می کنم. غمگین هنوز هم که آنها مایل به دور خود آزادی برای امنیت آنها فکر می کنند دولت می تواند/ارائه خواهد شد.

شده است وجود دارد هرگز یک فاجعه دولت نمی تواند بدتر. اگر شما بر این باورند که دولت می تواند چاپ راه خود را برای خروج از این با هیچ عواقب شما چیز دیگری که در آینده — و آن را نمی خوب است.

دونالد Kait, Alva

در خطر است ما دموکراسی

هیچ کس نمی داند چه مدت COVID-19 همه گیر خواهد شد و آخرین اما تاثیر آن بر روی هر جنبه ای از زندگی ما روشن است. نه تنها از آن ساخته شده و همه ما نگران سلامت و رفاه خانواده های ما, اما از آن است که به خطر انداختن توانایی ما برای رای دادن فرد در سال 2020 انتخابات.

برای حفظ دموکراسی و حفظ رای دهندگان امن کنگره باید متحده بودجه اضطراری برای اطمینان حاصل شود که هر رای دهنده می تواند با خیال راحت در نظرسنجی رای گیری با گسترش رأی-با-پست آنلاین ثبت نام و رای گیری اولیه.

در این انتخابات شاید بیش از هر دیگر ما باید هر رای دهنده واجد شرایط حق دارند که در دفتر. رهبران منتخب ما در سال 2020 می تواند اقداماتی که برای بهبود سلامت و رفاه همه آمریکایی ها و یا قرار دادن ما در خطر است.

کنگره در حال حاضر تصویب بودجه برای گسترش رای-توسط-mail اما آن می افتد کوتاه از 4 میلیارد دلار از کارشناسان معتقدند که ما نیاز داریم. به همین دلیل من خواستار آن است که قانونگذاران گرد هم می آیند و هر دو تسکین اقتصادی برای آمریکایی ها و اطمینان از کشورهای دارای منابع آنها نیاز به حفاظت از 2020 انتخابات.

چیزی کمتر از دموکراسی ما در خطر است.

مایکل Mundy, Lee County

که در آن اولویت های شما ؟

دختر من شده است یک آرایشگاه در ناپل برای 31 سال است و او بسیار نگران سلامت مشتریان خود و خانواده اش. او به اطلاع تمامی مشتریان خود که مغازه خود را بسته است.

آنچه مهم تر است ؟ داشتن ناخن های خود را انجام داده و مو رنگی ارزش گرفتن این وحشتناک کشتن ویروس ؟ همسر من هم یک مشتری و دختر ما حتی نمی خواهد انجام مو و ناخن.

پسر ما شده است در بیمارستان برای سه هفته گذشته با این ویروس وحشتناک. ما در n. y. فقط بیش از آن است و ما در قانون فقط بیش از آن. دختر ما در قانون است.

حالا به من بگویید که در آن اولویت های شما ؟ خود را انجام دهد و اگر ناخن شما باید. شما فکر می کنم متفاوت اگر شما یا کسی در خانواده شما این است که ضربه زدن با این و شما نمی دانید نتیجه چه خواهد بود.

اروین Leshaw ناپل

با تشکر بنیتا بای

لی بهداشت گزارش نیاز به حدود 800 واحد خون در هفته گذشته. بنابراین بنیتا خلیج جامعه ارتباط گرفت تا وظیفه میزبانی خون درایو. ما امیدوار بودند برای حدود 30 اهدا کنندگان به اندازه کافی برای نگه داشتن یک خون با تلفن همراه مشغول به مدت شش ساعت.ما منتشر شد یک ایمیل به انفجار روز سه شنبه در 4 p. m. برای درخواست کمک کنندگان به ثبت نام. ظهر جمعه ما صدر در 83 اهدا کنندگان به اندازه کافی برای دو خون موبایل لی سلامت ارائه شده است.

من می خواهم برای تشکر از ساکنان بنیتا خلیج برای پاسخ های خود و نشان دادن آنها در مورد مراقبت از سلامت نیازهای جامعه ما است. من را تشویق جوامع دیگر به در نظر گرفتن یک درایو خون. این راهی است که مردم می توانند نشان می دهد مراقبت از آنها. ضمنا لی سلامت عمل خون خود را همراه با پروتکل های ایمنی در محل برای محافظت از اهدا کنندگان در برابر COVID-19

کریس کوری بونیتا اسپرینگزtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن