COVID-19 نمی تواند حذف شود در شرایط فعلی

تیوی سازمان بهداشت جهانی اضطراری برنامه chief روز جمعه گفت که جدید COVID-19 احتمالا نمی تواند حذف شود اگر شرای

توسط ABDOOSNEWS در 22 تیر 1399

تیوی سازمان بهداشت جهانی اضطراری برنامه chief روز جمعه گفت که جدید COVID-19 احتمالا نمی تواند حذف شود اگر شرایط فعلی جهانی همچنان ادامه داشت.

"در شرایط کنونی بعید است ما می توانیم از بین بردن ویروس" دکتر مایک رایان گفت: در افرادی که به طور منظم coronavirus مطبوعاتی در ژنو است.

جهان می تواند "به طور بالقوه اجتناب از بدترین داشتن دومین قله و نیاز به حرکت به عقب در شرایط از مستند" اگر موج در عفونت می تواند خاموش او اضافه شده است.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus ارائه شده یک کلمه از خوش بینی کرد و گفت نمونه در سراسر جهان نشان داده اند که حتی اگر COVID-19 همه گیر است "بسیار شدید" این هنوز هم می تواند به ارمغان آورد تحت کنترل است.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت اخبار بیشتر در به روز رسانی از ما!!

اما Tedros اشاره کرد که جهانی موارد عفونت در سراسر جهان تا به حال بیش از دو برابر در شش هفته.

بیش از 12.3 میلیون نفر تا به حال قرارداد COVID-19 در سراسر جهان توسط midafternoon جمعه EDT با توجه به آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی به اعتقاد تعدادی از عفونت است که در واقع بالاتر است. آنها می گویند موارد گزارش نشده برو به دلایل مختلف از جمله تست کمبود عدم شفافیت در میان برخی از دولتها و انتساب COVID-19 مرگ و میر مربوط به عوارض است.

ایالات متحده آمریکا همچنان سخت ترین-آمار کشور با حدود یک چهارم از همه تایید عفونت و مرگ و میر در سراسر جهان است. به عنوان جمعه 3.1 میلیون نفر در ایالات متحده تا به حال قرارداد COVID-19 و تقریبا 134,000 مرده بود از این بیماری با توجه به هاپکینز داده است.

COVID-19 Can’t Be Eliminated Under Current Conditions
Tedros اشاره کرد که جهانی موارد عفونت در سراسر جهان تا به حال بیش از دو برابر در شش هفته. Pixabay

ایالات متحده گزارش داد بیش از 64,000 موارد جدیدی از کروناویروس شنبه رکورد تعداد قریب به اتفاق واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان ها در این کشور را سخت ضربه غرب و جنوب از جمله ایالت های آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس.

هیچ استراتژی

Dr. Anthony S. Fauci, ملت را بالا عفونی-متخصص بیماری دوباره هشدار داد که این بیماری همه گیر بدتر شد, در آمریکا به دلیل این کشور فاقد یک استراتژی منسجم برای مهار ویروس.

"به عنوان یک کشور هنگامی که ما مقایسه خودمان را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما انجام می دهند — یعنی ما فقط نه" Fauci گفت: در مصاحبه روز شنبه با megyn kelly, یک سایت با تمرکز بر نظرسنجی و تحلیل سیاست و اخبار دیگر.

Fauci پیشنهاد کرد در روز چهارشنبه است که در تلاش برای مبارزه با ویروس "باید به طور جدی نگاه بستن" به رغم تلاش های دولت برای بازگشایی به منظور احیای اقتصاد خود را.

با وجود افزایش در coronavirus موارد در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به فشار برای کشور و مدارس به, باز, در هفته های آینده. سوال باقی می ماند در مورد چگونگی امن دهانه خواهد بود برای کودکان و کارکنان مدرسه.

در حالی که آن را به طور کلی اعتقاد بر این است که این ویروس می کند تاثیر نمی گذارد کودکان به عنوان منفی آن را به عنوان بزرگسالان و کودکان باید قراردادی به این بیماری فوت کرده اند.

در هنگ کنگ مدارس بسته خواهد شد دوشنبه آغاز به سیستم خود را در تعطیلات تابستان دوره یک هفته زودتر از برنامه ریزی شده. مدارس بسته شده بود در سال گذشته به دلیل شیوع کروناویروس اما به تدریج بازگشایی است. جدید بستن به شرح زیر افزایش جدید COVID-19 موارد 34 روز پنج شنبه و 38 روز جمعه.

COVID-19 Can’t Be Eliminated Under Current Conditions
که به طور رسمی پنج شنبه اذعان کرد که COVID-19 گسترش می تواند از طریق هوا در شلوغ بسته و یا ضعیف تهویه مناسب محیط در ابتدا پس از رد احتمال است. Pixabay

انتقال از طریق هوا

در ضمن این که به طور رسمی پنج شنبه اذعان کرد که COVID-19 گسترش می تواند از طریق هوا در شلوغ بسته و یا ضعیف تهویه مناسب محیط در ابتدا پس از رد احتمال است.

استرالیا و ایالات متحده دانشمندان — حمایت بیش از 200 نفر دیگر — نوشت: این هفته است که مطالعات نشان می دهد "فراتر از هر شک معقول است که ویروس ها منتشر شد در طول بازدم صحبت کردن و سرفه در microdroplets کوچک به اندازه کافی برای باقی می ماند در بالاترین نقطهء کشتی در هوا."

همچنین بخوانید: همه گیر و تاثیر آن در افراد معلول

کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله در روز جمعه به نام وضعیت در لبنان "به سرعت در حال خارج شدن از کنترل است." این بیماری همه گیر است تشدید بحران اقتصادی در لبنان, تاریخ, او گفت:, و کشور را آسیب پذیرترین شهروندان "خطر گرسنگی به عنوان یک نتیجه از این بحران است."

شیلی به نام دولت لبنان برای اجرای "اصلاحات فوری" برای دیدار با "نیازهای اساسی مردم است."

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل بستری جمعه که تصمیم به اجازه می دهد بارها و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی ممکن است ساخته شده است "بیش از حد به زودی." ورود او به کشور را به وزارت بهداشت گزارش 1,500 موارد جدید رکوردی, تک-بعد بالا. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im