دهانه و بسته شدن: روستایی است در آینده بالای شهر یونجه تاجر بازگشایی

از مارس 17 ما دهانه و بسته شدن ستون شده است ترکیبی از تعطیلی موقت و دائم reopenings و چند دهانه. به عنوان تگزاس بازگشایی شد ما شاهد برخی از رستوران ها و پرش به سمت راست در آب در حالی که دیگران غوطه ور در یک پا یا دو. دیگران هنوز هم باقی مانده ديپلمات و ادامه داد: برای نگه داشتن خود را در اتاق ناهار خوری بسته شده است. به عنوان هر مرحله از بازگشایی روند اتفاق افتاده است برخی از رستوران ها را تجربه کرده اند بیشتر از موانع با کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که چند کسب و کار مسخره ظرفیت و محدودیت های خود را در حال اجرا گرفتار قانون.

در این هفته وجود دارد یک زن و شوهر از رستوران رفتن به جلو با باز کردن در حالی که برخی از آنها به طور داوطلبانه انتخاب و به نزدیک برای بار دوم و یا برگرداندن به دور و تنها. صحبت ما با فدریکو Cavatore از Cavatore رستوران ایتالیایی در مورد برخی از چالش های صاحبان رستوران روبرو هستند در طول این دوم تجدید حیات. در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند:

“ما در حال رفتن به مجبور به انطباق به انجام همه چیز کمی متفاوت است. که فقط بخشی از کسب و کار و…با طوفان هاروی آن را یک شبه طوفان شما می دانستم که قرار بود دور یک روز خورشید خواهد آمد که همه چیز را دریافت کنید بهتر است.با COVID-19 فقط زمانی که شما فکر می کنید همه چیز بهتر از آن را به عقب می آید. مردم خسته شده اند مردم افسرده هستند, مردم در حال, ترس مردم در حال از دست دادن شغل مردم اقدام متفاوت… ما نیاز به پیدا کردن زمینه های مشترک است که ظاهر ، ما یک کشور افسانه. من امیدوارم که ما می توانیم همه با هم ساخت این کشور تا قوی تر از آن بود. این چیزی است که لازم است. وجود دارد نمی کند نیاز به هر نوع تقسیم بین کسی… هاروی در شما دیدم هر قدم از زندگی در کنار هم و کمک به یکدیگر است. این زمانی است که مردم واقعا باید با هم و کمک به یکدیگر است.”

بیایید آن را انجام دهد هوستون.

The triple pork chop at The Rustic will satisfy carnivores.

سه گانه ریز ریز کردن گوشت خوک در روستایی را برآورده شوند.

عکس از جیمز Coreas

روستایی بالای شهر, پارک, 1121, بالای شهر بلوار پارک پیش بینی به باز جولای 8. رستوران, بار و محل برگزاری موسیقی زنده رایگان از محدوده مفاهیم خواهد بود دوم هوستون محل. اولین باز در سال 1836 پولک در نوامبر سال 2018 است. وجود مکان های اضافی در دالاس و سن آنتونیو. دالاس محل اول برای همکاری بین دامنه رایگان صاحبان Kyle Noonan و جاش Sepkowitz با تگزاس کشور هنرمند موسیقی پت سبز. FRC نیز به اجرا در عموم و کاسه و بشکه با مکان در هوستون و دالاس و سن آنتونیو.

The Rustic blends country cuisine with Texas flavors.

روستایی مخلوط آشپزی کشور با تگزاس طعم.

عکس از جیمز Coreas

با توجه به همه گیر شرکت مالک نونان گفت: “با توجه به بزرگ ما در فضای باز سالن های است که اجازه می دهد برای مقدار زیادی از اجتماعی فاصله و اجازه می دهد تا برای یک فضای پر جنب و جوش های روستایی است که یک نام تجاری قوی است که کاملا واقع برای بار مثل این.”

روستایی بالای شهر نیز از ویژگی های روزانه زندگی می کنند, موسیقی, گسترده, هوای آزاد, پاسیو, 40 آبجو در شیر به علاوه یک منوی غذایی از ستاره تنها مورد علاقه های شما مانند تگزاس بلدرچین آبجو می تواند مرغ تاماله سه راه و Tomahawk استیک. در حال حاضر پولک محل ارائه شده است $5 نوشیدنی های یخ زده در تمام روز در تمام تابستان. گزینه ها عبارتند از margaritas و روزانه چرخش ویژه منجمد کوکتل.

کوچک قهرمانان, 2716 مککیننی اعلام کرد در یک Instagram پست که در حال حاضر استخدام تمام مدیریت با توجه به EaterHouston. در آن پست اعلام کرد که این رستوران خواهد بود ضد نژادپرستانه طرفدار LGBTQ محل کار. رستوران جدید می آید از شان Jensen, سرآشپز شیرینی جولیا Doran و آشپز Jason Vaughan این تیم پشت بسیار مورد تحسین قرار گرفته نانسی فشار که باز در شرق مرکز شهر در 2704 پولک در دسامبر 2017. Vaughan بود نیمه نهایی برای جیمز ریش جایزه بهترین آشپز: تگزاس برای سال 2020 است.

در مارس مطبوعاتی صاحبان گفت که 90-صندلی رستوران تمرکز بر روی “قهرمانان کوچک” از تخمیر مانند به طور طبیعی نمک ترشی پیتزا دوغ و ترشی و کنسرو سبزیجات به ما گزارش شده در اینجا در هوستون مطبوعات. نیز وجود داشته باشد شراب طبیعی و ساده کوکتل.

La Michoacana بازار گوشت, 8200 FM 1464 باز در ریچموند ژوئن 12, دنبال, دو, دیگر اخیر دهانه در 13867 سرو شمال هوستون, مارس 14 و فروشگاه های دیگر در Porter, مه 6. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک محل در جدید کینی ، به زودی.

سوپر مارکت تاسیس شد در هوستون در سال 1986 توسط مهاجران مکزیکی و caters به اسپانیایی جمعیت در سراسر تگزاس با بیش از 140 فروشگاه در شهرستانها مانند دالاس, آستین, فورت ورث و سن آنتونیو به همراه شهرهای کوچکتر مانند کورپس کریستی, لوفکین و برایان. گسترده گوشت در بازار است که تمرکز اصلی آن با قیمت های مقرون به صرفه در گوشت مانند گوشت سینه, گوشت, دنده, چهارم مرغ و گوشت خوک ، Houstonians سر به La Michoacana برای تمل-ساخت لوازم و مواد تشکیل دهنده به راحتی در یافت دیگر مواد غذایی زنجیره ای. وجود دارد مقدار زیادی از خوشمزه غذاهای آماده ،

Lucas McKinney offers a Vietnamese version of fish 'n chips.گسترش

لوکاس مککیننی ارائه می دهد یک ویتنامی نسخه fish n chips.

عکس جولی Soefer

هی تاجر, 1100 Westheimer دوباره جولای 1 برای ناهار خوردن در و از. این آخرین کریس چوپان رستوران ها برای بازگشایی بعد از رستوران محدودیت در محل قرار داده شد مارس 17 به دلیل آن بود که در خدمت به عنوان پایه اصلی برای او-ب را و پخت غذا همکاری بین چوپان و تگزاس مبتنی بر زنجیره مواد غذایی.

اتاق ناهار خوری باز خواهد شد تا 50 درصد ظرفیت 45 کرسی. جداول قرار داده خواهد شد شش فوت از هم جدا و خواهد بود وجود دارد دست عفونی در هر یک با شیشه های تقسیم در طول banquettes. مهمانان خواهد بود نشسته توسط یک میزبان و باید صبر کنید در اتومبیل های خود را به صورت یک متن اگر رستوران در ظرفیت کامل. مهمان می تواند تماس های آینده و قرار دادن نام خود را در لیست قبل از ورود.

در تمام سنین خواهد بود مجاز در رستوران در سرویس ساعت که در حال حاضر سه شنبه از طریق شنبه و یکشنبه 5 بعد از ظهر تا 10 شب و جمعه و شنبه 5 بعد از ظهر تا 11 p. m. هی تجاری بسته خواهد شد برای روز هفته ناهار در حال حاضر, اما آخر هفته صبحانه است که به زودی.

Sous chef لوکاس میشن و مدیر آلفونسو Leyva کار کرده اند با چوپان برای ایجاد غذاهای جدید مانند پپرونی پیتزا شیب با housemade focaccia یک muffaletta و سه جدید سالاد. در غذای جانبی وجود دارد غذاهای جدید مانند ویتنامی ماهی و چیپس مککیننی نسخه کوچک را Cha, Ca. دیرین مورد علاقه های شما مانند متوقف و دست بردارد برگر و سوخاری خوک گوش باقی می ماند در بازگشایی منو. ارواح مدیر Westin Galleymore ایجاد کرده است یک نام تجاری جدید لیست کوکتل به منعکس کننده گذاشته پرنیان در یونجه های تجاری که شامل دو نوشیدنی های یخ زده همراه با اصلی و کلاسیک دروغ است.

Kata Robata is serving elegance to-go.گسترش

کاتا Robata خدمت به ظرافت بروید.

عکس امانوئل Massicot

کاتا Robata, 3600 کربی دوباره برای منظقه انتخاب کنید تا سرویس ژوئن 27 بعد از بسته شدن برای یک هفته به انجام تمیز کردن عمیق و کارکنان آزمایش COVID-19. هر چند همه کارکنان آزمایش منفی, ژاپنی, رستوران, گروگان آشپز Manabu Horiuchi تصمیم گرفته است برای نگه داشتن اتاق ناهار خوری بسته به طور موقت و تمرکز را از سفارشات در حال حاضر.

رستوران رول جدید اضافه شده به منو. برای نشان می دهد توقف جولای 4th, درمان وجود دارد آن را امضا رول پلاتر 120 $که شامل رول مانند آن تگزاس Hamachi, Longhorn و کارائیب. دومی ویژگی های یک خرچنگ دم برای یک جایزه ویژه. شما باید به بازوی کشتی به دیدن آن می شود. مشتریان می توانید در سان گری, خاطر و شراب به عنوان به خوبی.

Federico Cavatore and his staff play it safe.

فدریکو Cavatore و کارکنان خود را به آن بازی امن.

عکس توسط فدریکو Cavatore

Cavatore, ایتالیایی, رستوران, 2120 الا بسته شده است آن اتاق ناهار خوری به طور موقت است و تمرکز آن سرویس را خارج و تحویل. صاحب فدریکو Cavatore می گوید که قصد بازگشت به 50 درصد ظرفیت برای ناهار خوردن-فقط در نبود سودآور است.

در یک مصاحبه تلفنی با هوستون مطبوعات Cavatore گفت: “من نمی دانم زمانی که مردم در حال رفتن به راحت در آینده است. مردم هستند نه هزینه برای رفتن به جایی که آنها بوده است. در طول قرنطینه ما شگفت انگیز بود برای رفتن کسب و کار. آن را هیجان انگیز بود. هر کس تا به حال این احساس که این رفتن به دور ، ‘بیایید حمایت از کسب و کار کوچک و کمک به ما محلی از eateries! ‘در حال حاضر دور دوم این است که” بیایید مراقب باشید که در آن ما صرف پول ما چون ما نمی دانیم که چه مدت این است که رفتن به در ، مردم در حال پخت و پز در خانه. احساس می کنم مثل این است که رفتن به بود برای برخی از زمان. من فکر می کنم این است برای رفتن به یک مقدار آهسته تر روند. آن را برای رفتن به یک زمان دشوار برای همه است.”

در حال حاضر 36 سال از رستوران در حال انجام است منظقه را از آن پاستا, پیتزا, غذاهای دریایی و بیشتر. همچنین میزبان النور بازار شنبه از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر و پنج شنبه از 10 صبح تا 2 بعد از ظهر بازار ویژگی های فروشندگان محلی با غذاهای آماده و محصولات است.

رنگین کمان تسلیم, 2011 الا دوباره ژوئیه 1. این بسته 28 ژوئن پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای ویروس. کارمند به حال شده است در رستوران از ماه ژوئن 19 و نه تماس با مهمانان. پس از بیشتر مایع آن rustically ناهار خوری زیبا منطقه بازگشته است باز در 50 درصد ظرفیت است. آن را نیز ارائه take-out بسته برای کسانی که کاملا آماده برای ناهار خوردن به علاوه کوکتل کیت.

You'll be lovin' it on the go.

شما خواهید بود lovin’ آن را بر روی بروید.

عکس mcdonald’s Corporation, ایالات متحده آمریکا

مک دونالد ایالات متحده آمریکا نمی خواهد بازگشایی هر اتاق ناهارخوری برای حداقل سه هفته بعد به عنوان گزارش شده توسط کسب و کار رستوران آنلاین. در نامه ای به سیستم مک دونالد رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا جو Erlinger همراه با علامت Salerba صندلی از حق رای دادن ملی و رهبری داد, اعلام کرد که این شرکت را بازگشایی برنامه های در انتظار برای محافظت از رستوران تیم و مشتریان با توجه به تجدید حیات COVID-19 نفر در سراسر بسیاری از کشورهای.

حدود 15 درصد از 14 ، 000 مکان در سراسر کشور به حال بازگشایی اتاق ناهار خوری. با اعلام از رئیس جمهور اپراتورها باید یک گزینه نزدیک به خود را به اتاق ناهار خوری و برگرداندن به درایو از طریق و مقابله با خدمات تنها یا نه دولت و محدودیت های محلی به آن نیاز دارد.

تعطیلی موقت:

Bosscat آشپزخانه و Libations, 4310 Westheimer بسته کوتاه مدت به عنوان اولین گزارش هوستون کرونیکل. اعلام شده 27 ژوئن در رسانه های اجتماعی خود را. تصمیم به نزدیک بودن زمان ساخته شده بود با توجه به افزایش coronavirus موارد در سراسر هوستون و هریس کانتی. در آن اطلاعیه رستوران گفت: “ما نمی خواهیم برای کمک به هر گونه گسترش بیشتر COVID-19. آن را در بهترین منافع ما کارکنان و مشتریان”. این وقایع نیز در لیست Batanga, 908 کنگره و Bacaro آشپزخانه و نوار شراب 14201 یادبود در میان دیگران است که باید به طور داوطلبانه بسته با توجه به تجدید حیات COVID-19 موارد است.

Hando, 518 W. 11th بسته شده است به طور موقت پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19. در یک مصاحبه مطبوعاتی رستوران اظهار داشت: “امنیت ما مراجعان و کارکنان اولویت ما است…ما تصمیم گرفته اند به طور موقت نزدیک تا اطلاع ثانوی. ما نیاز به همه اعضای تیم ما آزمایش می شود بلافاصله. رستوران خواهد بود بررسی و تمیز به مطمئن شوید که ما با همه دستورالعمل CDC.” رستوران را بازگشایی زمانی که صاحبان احساس می کنید که آنها می توانند با خیال راحت و مسئولانه و سپاسگزار برای حمایت در طول این زمان به چالش کشیدن.

Grab a few Key Lime Crush doughnuts for your staycation.گسترش

گرفتن چند کلید آهک له دوناتها را staycation هستید.

عکس آریل Pastore-سبرینگ

افسون حلقه ای, 3715 واشنگتن است که با اضافه کردن یک جدید فصلنامه به پشت کمپین doughnut به آن خط به بالا. کلید آهک له doughnut است مطرح مخمر پوسته key lime پر وانیل پوشش خرد کراکر گراهام و کارامل نم نم باران. بخشی از درآمد حاصل از هر کلید آهک doughnut را به اتحاد ملی در بیماری های روانی در کشور بزرگترین مردمی سلامت روان سازمان است. این پیشنهاد در دسترس است در مکان های شرکت در اورگان, Austin, Texas, و, Denver, کلرادو, در علاوه بر این به هوستون فروشگاه.

The Cannolo is an Italian-inspired treat with a hippie vibe.گسترش

این Cannolo ایتالیایی است-با الهام از درمان با یک هیپی پرنیان.

عکس آریل Pastore-سبرینگ

دمدمی فروشگاه doughnut است همچنین نورد جدید فصلی Cannolo طعم: لیمو و پودر شکر Dulce de Leche, دارچین قند و پای کرم موز. افسون باز خواهد شد دوم هوستون محل در 1214 Westheimer نزدیکی پایان سال 2020 است. اگر در این سال تا کنون در واقع به پایان می رسد.

This weekend just got lit with twelve flavors of fun.گسترش

این آخر هفته فقط روشن با دوازده طعم لذت ببرید.

عکس تاکو خانه کوچک

تاکو کابین و راه اندازی آن MargaritaPalooza جولای 3 با دوازده مارگاریتا طعم دهنده در مکان های شرکت در سراسر هوستون و تگزاس. منجمد ritas در حال مقرون به صرفه در $2 تمام طول روز ، طعم شامل خاردار گلابی Mangonada, Mojito, Frose هندوانه و حتی دکتر فلفل. وجود ستاره پرستاره بنر با لیمو و توت فرنگی و آبی کوراسائو است که اقامت در خانه استقلال بعد کمی بیشتر جشن.

این margaritas می تواند سفارش آنلاین برای pick-up و یا در مقابله و یا از طریق درایو با مواد غذایی خرید. Chamoy می تواند اضافه شود به margaritas برای بدون هیچ هزینه اضافی. آن را احتمالا بهترین در Mangonada. Margaritas در سنگ ها می توان به دستور گالن به عنوان به خوبی.

گود شرکت Grocers, 5015 کربی ارائه شده است 4 جولای کباب کیت ($125) که در خدمت شش گرسنه خواران. این شامل گود Co.’s housemade guacamole با تراشه های نان ذرت مکزیکی, 6 یک سوم پوند بتس همبرگر پنیر چدار در کنار کاهو و گوجه فرنگی و پیاز و ترشی به همراه housemade برگر نان. این بسته همراه با استخر, پارتی, سالاد سیب زمینی سوخته سالاد ذرت و ترد چوب شور شکلاتی-کره بادام زمینی میله های زندان. مهمان می تواند به صورت آنلاین سفارش دهید و انتخاب کنید تا منظقه در نوعی حیوان گورکن کاخ از 4:30 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر نیز وجود دارد تحویل رایگان در محدوده برای خرید بیش از $150.

وجود دارد دیگر وعده غذایی خانواده بسته های موجود به علاوه نامنظم رونده گوشت گاو, استیک و حتی مسکیت ذغال یا چوب برای کوره. وجود کالاهای خشک از جمله کاغذ صفحات مسواک و رول کاغذ توالت. بیایید امیدواریم که این تجدید حیات نمی شود به دیگری کمبود.

دهانه های گزارش شده برای ماه ژوئن 2020:

جوش اژدها 11625 W. برادوی باز اوایل ماه ژوئن
پیوند مشترک بر روی بروید 601 ارتفاعات افتتاح شد مه 18
خوب بار در کافه 2100 تراویس باز ژوئن 1
جزیره کوره 1701 لیکس باز ژوئن 3
Jax کوره 9910 گاستون باز ژوئن 8
Pollo براوو بیان 6871 N. سرخ افتتاح شد ژوئن 10
تاکو Bueno, 20995 کتی آزادراه افتتاح شد ژوئن 16
تست زرده 6727 FM 1463 افتتاح شد ژوئن 29
اتحادیه آشپزخانه 9920 گاستون باز اواسط ماه ژوئن

بسته شدن گزارش ماه ژوئن 2020:

آمریکا 2040 W. خاکستری
نوار 5015, 5015 Almeda جاده بسته ژوئن 12
کمی Pappas, غذاهای دریایی, خانه, 3001 S. چوپان
خوش شانس است, میخانه, 801 سنت Emanuel بسته ژوئن 13
Pappas غذاهای دریایی مجلس ایالتی 45 N.
Pappadeaus غذاهای دریایی آشپزخانه, 2410 ریچموند
Pappas میگو کلبه 6945 ایالتی 45 S.
پمپ بنزین ، 985 ویکفیلد
Tropicales, 2132 Bissonet بسته مارس 17
Yia Yia مری 4747 سن فلیپ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im