تخلیه طوفان تاخیر ذکر شده در درخواست تجدید نظر از سن کارلوس جزیره پروژه

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 10:34 PM EDT Jul 17, 2020دو سن کارلوس جزیره صاحبان املاک در حال تب

توسط ABDOOSNEWS در 28 تیر 1399

دو سن کارلوس جزیره صاحبان املاک در حال تبدیل به وضعیت اداری, قاضی در آخرین خندق تلاش برای سرنگونی یک منطقه بندی تغییر است که می بینم بزرگ تجاری و توسعه مسکونی ساخته شده در اسکله.

ویلیام Semmer و خواهر او جوآن Semmer ادعای استفاده از زمین تغییرات تصویب شده توسط Lee هیئت شهرستان کمیسیون در تصویب خلیج هاربر مارینا ایجاد کرد در سن کارلوس باید زده در بخشی به دلیل توسعه را افزایش می دهد زمان آن طول می کشد برای دریافت ساکنان این جزیره در یک طوفان.

این Semmers هر گسترده منابع زمین در این جزیره است.

بیشتر: سازش پیشنهاد برای خلیج هاربر توسعه برای پیشبرد به Lee County کمیسیون

بیشتر: در امتحان سوم توسعه هل طریق سن کارلوس مارینا بیش از دستياران اعتراض

بیشتر: سن کارلوس ساکنان جزیره صحبت کردن در توسعه اسکله

بیشتر: شنوایی معاینه خرد کن سان کارلوس جزیره مخلوط با استفاده از پروژه

شهرستان کمیسیون تایید استفاده از زمین تغییرات برای این پروژه در ژوئن 17, پس از دو بار رد زودتر طرح پس از جلسات عمومی است.

این کمیسیون تصویب طرح اجازه می دهد تا 75 اقامت بیش از 300 قایق ورقه و 30 ، 000 فوت مربع از فضای تجاری. یکی دیگر از 20 ، 000 فوت مربع از فضا خواهد بود محفوظ مدنی اهداف است.

تصویب به دنبال یک مصالحه پس از این کمیسیون دو بار رد طرح اصلی. توافق بین شهرستان و توسعه حذف 200-فضای پارکینگ مرکز قطع تعدادی از منازل مسکونی از 113 کاهش ارتفاع ساختمان محدودیت از 143 پا و زمین تعیین شده بود مورد استفاده قرار گیرد برای "مدنی فضا است."

تصویب پروژه در اعتراض بسیاری از دیرین ساکنان جزیره که ادعای خلیج هاربر ایجاد کرد را از بین ببرد کیفیت خود را از زندگی است. حامیان به نام پروژه اولین گام به سمت نیاز به توسعه مجدد از سن کارلوس بلوار راهرو.

درخواست واصل شد جمعه صبح ساعت قبل از آخرین مهلت برای جذاب شهرستان کمیسیون رای به تصویب خلیج هاربر.

کیپ کرال وکیل Ralf بروکس که نشان دهنده Semmers ادعا کرد در یک درخواست برای بررسی اداری که تغییرات تایید شده توسط county کمیسیون برای San Carlos جزیره هستند در تقابل با کلید مفاد لی طرح که از مجموعه شهرستان های اساسی زمین با استفاده از سیاست.

درخواست نقل مناطق مختلف که در آن Semmers ادعای جدید قوانین پیروی نمی county سیاست.

"شهروندان را عادلانه و درست تصمیم گیری در ژوئن 17 شهرستان در کمیسیون "ملاقات" گفت: Joanne Semmer در یک مصاحبه تلفنی. "در آن برگزار شد و در طول یک بیماری همه گیر و چند تن از مردم ما نمی آیند. ما تا به حال تنها پنج دقیقه به صحبت می کنند و از طرف دیگر تا به حال در همه زمان ها می خواستند."

Semmer همچنین گفت که کمیسیون "نادیده گرفته (محلی برنامه ریزی سازمان) توصیه به انکار و شنوایی و معاینات توصیه به انکار" پیشنهاد.

دادخواست خود را ادعا می کند که خلیج هاربر ایجاد کرد نتواند برای دیدار با لی طرح با هدف افزایش کیفیت زندگی در سن کارلوس جزیره است. آن را ادعا می کند برنامه ریزی شده مارینا پیچیده است که مطابق با زمان و یا شخصیت مورد نظر از جزیره است. و آن را می گوید عناصر توسعه نیست و مطابق با حداقل استانداردهای تعیین شده در لی طرح است.

مهندس داود دپو که در فورت مایرز شرکت به کار گرفته شده و این پروژه برای صاحب ملک گفت: کمیسیون تصمیم مناسب بود چرا که آن را نشان دهنده یک مصالحه به توافق شهرستان و صاحب ملک جنوبی راحتی سازی, LLC.

"که در اصل طراحی شده بود که بیش از حد شدید" دپو گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "هنگامی که ما کاهش یافته و همه چیز را به پایین و در رفت و قبل از اینکه بخش کمیسیون نهایی درخواست این کمیسیون مشخص شد که ما تا به حال به اندازه کافی خطاب به سوال یک بیش از حد شدید و توسعه است.

"موجود مورد تایید قایق انبار ساختار است که در اموال موضوع که مورد تایید قرار گرفته است به طور قابل توجهی بزرگتر از آنچه که در این ساختمان بود که در نهایت مورد تایید" دپو گفت. "این در واقع نشانه یک کاهش در شدت بیش از ملک در حال حاضر."

در سال 2007 یکی دیگر از پروژه که شامل یک بزرگ "قایق انبار" تصویب شد برای سایت به جای ملک تخریب شده توسط طوفان چارلی در سال 2004. آسایش در جنوب LLC یک همکاری است که به دست آورد این سایت پس از آن وام در طول رکود اقتصادی ،

مورد بود در برابر Lee County است. اواسط بعد از ظهر وکیل علامت Trank شهرستان حقوقی کارکنان داده بود متوجه است که او را نمایندگی لی شهرستان در این زمینه است.

این پروژه پیشنهاد شده بود را رد کرد توسط کمیسیون دو بار در روز توصیه رئیس جلسه امتحان دونا ماری کالینز که برای کاهش تراکم "در همراهی با موجود و در حال ظهور الگوهای توسعه" در سن کارلوس.

یک طرح سازش پدید آمده پس از میانجیگری بین شهرستان و توسعه است.

در معرفی محرومیت از پروژه Collins نیست مرجع تخلیه طوفان قوانین یکی از مسائل مطرح شده در بروکس' درخواست تجدید نظر به بخش اداری جلسات.

وکیل راسل Schropp از هندرسون فرانکلین شرکت حقوقی که نشان دهنده Southern Comfort LLC بازگشت نیست یک تماس درخواست دهید.

این مورد اختصاص داده شده است به قاضی اداری سوزان Van Wyk اما هیچ رسیدگی شد و بلافاصله برنامه ریزی شده است.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب