NewsGram در گفتگو با “پیل مرد”~ Ashwini Upadhyay


ایجاد هویت خود را به عنوان یک مشعل دار از عدالت و برابری, Ashwini Upadhyay شناخته شده به عنوان “پیل مرد” که تا کنون او ثبت شده است بیش از 100 PILs در دادگاه عالی و متفاوت دادگاههای عالی هند است.

Upadhyay است که یک مدافع در دادگاه عالی و بی جی پی سخنگوی. او تلاش استخدام شده اند برای منافع عمومی جنسیتی و عدالت جنسیتی و اجتماعی و اقتصادی و سیاسی بی عدالتی های اجتماعی محروم و از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش از جامعه است. Upadhyay معتقد به آزادی بیان و مبارزه شده است برای آوردن اصلاحات در آموزش و پرورش جنسیتی و عدالت و کرامت و حقوق زنان و ملی ادغام.

NewsGram را Kashish Rai رو یک فرصت برای گفتگو با آقای Upadhyay که او در آن به اشتراک گذاشته شده همه چیز در مورد سفر خود را از فرود به سیاست و قوه قضائیه. او همچنین در مورد شایع حالات در هند و سهام خود را در چشم انداز و ایده هایی برای دراز مدت است. Ashwini Upadhyay در چت با NewsGram به اشتراک گذاشته شده برخی از جالب و شگفت انگیز escapades در این مصاحبه منحصر به فرد است که همه شما قطعا عشق به دانستن!

Ashwini Upadhyay
Upadhyay است که یک مدافع در دادگاه عالی و بی جی پی سخنگوی.

Kashish: آقا خیلی ممنون از شما برای پیوستن به ما امروز برای این مصاحبه آن را به یک لذت! با این که من می خواهم برای شروع با مجموعه ای از سوالات من برای شما!

بنابراین شما به عنوان شناخته شده ‘پیل مرد’ ثبت بیش از 100 PILs برای رفاه بخش های مختلف جامعه~ چه چیزی الهام بخش شما را به انجام همان?

Ashwini Upadhyay: از شما بسیار سپاسگزارم! ببینید در واقع من یک مهندس. من یک “اتفاقی سیاستمدار” و “اتفاقی وکیل”. من مشغول به کار در یک, شرکت, فیلم, بنابراین من فکر کردم که خدمات من گسترش به شرکت در حدود 12-14 ساعت بود فقط در حال اضافه شدن به سود فیلم; به همین دلیل من سمت چپ ، هر چند کار من و من بسته بود بسیار پرارزش من هنوز هم آن را ترک کرد و شروع به تمرین قانون است. من فکر می کردم که این سیستم در همه کار برای رفاه عموم مردم بود و تنها محدود به خود “بانک رای سیاست”. قانون اساسی ما می گوید که ما باید پایان casteism, جماعت, linguism جنسیتی اما سیستم متوالی شکست خورده در تلاش برای کار بر روی آن. شده اند وجود دارد بیش از 70 سال پس از هند هم استقلال اما من هنوز هیچ فرصت های برابر برای مردم است. زمانی که من بررسی همه از آن من با خواندن این گزارش بحث از مؤسسان از هند و متوجه شدم که خواب از سازندگان از قانون اساسی هند مانند Babasaheb Bhimrao Ambedkar, وللبه داداش پاتل Shyama پراساد Mukherjee نشده متوجه شده است که آنها تنها آرزو برای متحد و یکپارچه هند است. هر چه مراحل سیستم در زمان و نه در اتحاد با وحدت و یکپارچگی از هند و روح قانون اساسی هند. همین دلیل است که من شروع به پر کردن PILs به طوری که من می تواند زنده واقعی روح قانون اساسی هند.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

Kashish~ خوبه! بنابراین در حال حاضر آقا من یک پرس و جو. در حال حاضر شما متعلق به یک حزب سیاسی است که در قدرت در مرکز و سپس به همین دلیل است که وجود دارد نیاز به شما را به یک فایل پیل? شما همچنین ارسال بنابراین شما می توانید همچنین آوردن اصلاحات. چرا شما بحث را به محترم PM مودی جی در مورد این مسائل ؟

Ashwini Upadhyay: نگاه من شروع به پر کردن PILs حتی قبل از من پیوست BJP. من تا به حال به شما گفته قبل از این که من یک “اتفاقی سیاستمدار”. قطعا من رسمی حزب اما من نیز نشسته و شهروند مسئول از هند به دلیل است که من فکر می کنم این مسئولیت من است به کار برای ملت است. برای مثال من به شما بگویم که من اولین درخواست برای موضوع “talaq سه گانه”. من هم 10 از PILs انتظار برای عدالت جنسیتی و برای مسائلی مانند تعدد زوجات در اوایل ازدواج. من بر این باور است که وجود دارد و نیاز به ایجاد یک زمین, من هم خواستار این دادخواست بر روی آن است نیز در حال بررسی است. برای این موضوع از جنس بی عدالتی من فکر می کنم من باید ثبت بیش از یک دوجین دادخواست. بنابراین همه این مسائل بوده است و خواهد بود گرفته شده توسط دولت ما با زمان بود و زمانی که من در زمینه درخواست از talaq سه گانه دولت ارائه پشتیبانی کامل خود را. شما همچنین می خواهید که در کنار ما هندی دادگاه parallelly دادگاه های شریعت در حال اجرا~ من می خواهم بگویم که زمانی که ما یک قانون اساسی و قضایی چارچوب پس چرا وجود دارد و نیاز به ایجاد یکی دیگر از سفارش ؟ من فکر می کنم این یک نقطه ضعف برای یک سکولار پایه. یک سکولار پایه به معنی “یک قانون یک قانون اساسی”. که نگه داشتن در ذهن من در تلاش برای کار بر روی این مسائل برای حفظ نهاد از قانون اساسی ما است.

Ashwini Upadhyay
ایجاد هویت خود را به عنوان یک مشعل دار از عدالت و برابری, Ashwini Upadhyay شناخته شده به عنوان “پیل مرد” که تا کنون او ثبت شده است بیش از 100 PILs در دادگاه عالی و متفاوت دادگاههای عالی هند است.

Kashish: این فوق العاده است! در حال حاضر بدیهی است که آقا زمانی که شما متعهد به مبارزه برای حفاظت از حقوق بشر و کرامت~ شما ممکن است مواجه می شوند افرادی که ممکن است بر این باورند که شما در حال انجام همه آن را با انگیزه می شود در محل موردتوجه وتماشای عموم و تبدیل شدن به معروف. نظر شما چیست در این مورد ؟

 Ashwini Upadhyay: Uhh, ببینید قصد من بسیار روشن است~ وجود دارد بسیاری از دادخواست من که در آن شما می توانید فایل آن را در برابر یک فرد اما من این ساخته شده من نخست حکومت است که من نمی خواهد یک فایل تک پیل در برابر هر فرد است. من همیشه تا مسائل اجتماعی در نظر میگیرد. بسیاری از PILs در برابر سیاست های دولت در نتیجه من یک ایده بهتر در مورد آنچه که من انجام. علاوه بر این من با آن مواجه شده اند افرادی که سعی کرده اند بهترین سطح خود را برای از بین بردن نام من. بسیار ارشد و مشهور روزنامه نگار نوشت: یک مقاله علیه من و فرستاده به تمام قضات ارشد فقط به خاطر این که اعتبار من به عنوان یک وکیل به پایان می آید. من همیشه فایل PILs حفظ در نظر طلایی “اهداف” ذکر شده در مقدمه قانون اساسی, بنابراین من مطمئن هستم که آنچه من انجام من انجام آن را به عنوان وظیفه من به سرزمین مادری من از این رو همه منفی من را خسته نمی کند. حقیقت این است که بالاتر از همه.

Kashish: که آقا! در حال حاضر من می خواهم به دانستن در مورد سیاسی خود سفر است. قبل از پیوستن به BJP شما در ارتباط با Aam Aadmi Party. من می خواستم بپرسم که~ از چه مدت شما می دانید آقای Arvind Kejriwal و به چه دلیل برای ترک AAP?

Ashwini Upadhyay: من شده اند عضو موسس AAP و من می دانم که آقای Arvind Kejriwal از اوایل روز از سال 2004 زمانی که او با استفاده از یک افسر در مالیات بر درآمد بخش. من مشغول به کار در یک, شرکت, شرکت در Gurugram. Manish Sisodiya جی استفاده می شود یک روزنامه نگار در Zee News, Kumar Vishwas جی استفاده می شود به عنوان یک مربی من می دانم که همه آنها از آن زمان است. از سال 2006 آتش IAC شروع اشتعال به آرامی و به طور پیوسته آنا Andolan رهبری پایه و اساس آن آقای Kejriwal رهبری آن در کنار و تا آن زمان من سمت چپ من و پیوست آن برای شود. نه تنها من بلکه بسیاری از افراد از خارج از کشور خود را ترک همه چیز و آمد به هند برای گسترش حمایت خود را از میان آنها که شامل من دوست بسیار عزیز آقای دکتر Munish Raizada که سراسر از U. S. A به رها کردن همه چیز. ما تا به حال حتی تصور که ما تا به حال به دیدن آقای Arvind Kejriwal, به عنوان او امروز است که کاملا متفاوت از قبلی خود هویت. ما پیوست و او به این علت به خاطر او قول داده ما را به یک سیستم عادلانه اما ما حتی تصور این در رویاهای ما است که ما را فریب خورده توسط او را در هر راه. یک کسی گفت که او را مالی شفافیت~خودش فاسد شد. او گفت که ما در مبارزه با Casteism اما او خود را شروع فروش بلیط بر اساس کاست. یک کسی گفت که ما نمی خواهد منطقه~ خود را آغاز تمرین منطقه گرایی در دهلی نو. او شروع به دادن بلیط به جمعی از مردم است. همه از این شخصا به من صدمه دیده است در هر راه ممکن است و آن را دلیلی برای من به ترک این حزب است. من نیز AAP ملی و عضو شورای مورد استفاده قرار گیرد به دنبال پس از حزب قانونی همراه است اما هنوز هم من تصمیم به ترک این حزب به دلیل آن باطل است.

Kashish: خوبه آقا! حتی به تازگی یک مجموعه مستند منتشر شده است به نام “شفافیت: Pardarshita” است که می گوید تمام داستان و پشت صحنه امور مربوط به IAC و AAP. ما آمد به می دانم که شما نیز بخشی از این مستند! آنچه را که شما به اشتراک گذاشته است.

Ashwini Upadhyay: آتش که IAC تا به حال آنقدر شدید است که شخص سرخپوستان از خارج از کشور آمد و آن را پیوست چرا که همه بر این باور بودند که شایع سناریو در این کشور تغییر خواهد کرد. AAP در ابتدا تاسیس شد برای این منظور بسیار تنها. زمانی که قانون اساسی AAP تشکیل شد آن را به وضوح ذکر شده است که این حزب نمی خواهد انجام تعصب و بر اساس طبقه و جنسیت و مذهب و منطقه و آن را در برابر مبارزه با فساد سیاسی و شیوه های. متاسفانه این اتفاق رخ نداد و AAP نشان داد “صفر شفافیت”. آنها به طور کامل رفت و در برابر ایده آل از ناسیونالیسم این است که چرا من در سمت چپ با هیچ گزینه ای جز ترک این حزب است. من به اشتراک گذاشته اند چنین حوادث در این فیلم مستند و همچنین نگه داشتن همه گفتن شخصا و از طریق رسانه های اجتماعی به عنوان دیده بان شفافیت: Pardarshita اگر آنها می خواهند به دانستن واقعیت آقای Kejriwal و Aam Aadmi Party. همه چیز نشان داده شده در این مستند است که پاسخگو و درست است.

Ashwini Upadhyay
Upadhyay معتقد به آزادی بیان و مبارزه شده است برای آوردن اصلاحات در آموزش و پرورش جنسیتی و عدالت و کرامت و حقوق زنان و ملی ادغام.

Kashish: خوبه! آقا حالا من آرزو می کنم شما بخواهید~ در حال حاضر شما ممکن است با رعایت شرایط در دهلی نو در حال بدتر شدن با توجه به این رمان Coronavirus. که در آن شما فکر می کنم که دولت دهلی نو شکست خورده است? و چه چیزی شما فکر می کنم که نیاز به ساعت برای بهبود سناریو بودن یک فرد است که بسیار اختصاص داده شده برای علاقه ؟

Ashwini Upadhyay: من فکر می کنم که دولت دهلی نو در حال حاضر شکست خورده در آن تلاش بی سابقه ای در این زمانی که آنها رفت و تحت فشار ‘الکل مافیایی’ و در نتیجه به ارمغان آورد آرامش در مستند. دولت دهلی نو تحت فشار بسیار زیاد از الکل مافیایی و تصمیم به باز کردن الکل ها ، من باور دارم که این خطرناک ترین مرحله ای که باید در نظر گرفته شود. جدا از آن دولت دهلی نو معمولا ادعا می کند که در آن طول می کشد نظرات از هر کس قبل از گرفتن یک تصمیم اما آنها همیشه انجام آنچه آنها خود را می خواهید. دولت دهلی نو بسیار بد تجربه کرده است. آنها در حال حاضر گرفته شده بسیاری از مراحل است که فقط به خاطر نشان دادن بر روی کاغذ و در رسانه ها.. اما آنها هرگز اجرا آنها. این شرایط ممکن است بدتر شده و اگر آنها در زمان قابل توجهی احتیاطی و مراحل. آنها می توانند آن را کنترل کنند اما آنها آن را انجام نمی. سیستم مهار مناطق می تواند اجرا شده اند زودتر و آنها نباید به ارمغان آورده اند سهولت در مستند قوانین. اگر آنها واقعا می خواهید برای جلوگیری از این وضعیت پس از آن دهلی نو نیاز کامل مستند دوباره برای حداکثر مدت زمان 15 روز فقط مانند فاز-I.

همچنین بخوانید: هندی تبار متخصص قلب و عروق موافقت به پرداخت $400K برای حل و فصل اتهامات کاذب

Kashish: خوب! با تشکر از شما آقا. در پایان توجه داشته باشید من فقط می خواهم به یک سوال بپرسید~ است که شما را در زمینه های متعدد PILs در مسائل است که نمی تواند فکر می کنم از~ به عنوان مثال وجود یک پیل در برابر خرافات و سحر و جادو. به نظر می رسد که شما یک عامل “بی ترسی” که در طول آن مشتعل آتش از انقلاب است. شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از داستان های موفقیت مربوط به آن ؟

 Ashwini Upadhyay: قطعا! من اول داستان موفقیت در این موضوع از سه گانه talaq. من از نزدیک مشاهده غم و اندوه و درد از خواهران همکار بودند که قربانیان talaq سه گانه. من آرزو به انجام کاری برای آنها. ببینید هر زمان که من یک فایل دادخواست آن را مانند من یک ایده و سپس من آن را در فایل من صلیب منظور بررسی این موضوع که آیا در واقع این مردم هستند که تحت تاثیر این مسئله یا نه. من به طور مداوم نگه داشتن خواندن روزنامه ها و به طور کلی 3-4 روزنامه ها هر روز و گاهی 5-6 روزنامه در یک روز تعطیل در هر دو زبان انگلیسی و هندی به واکشی اطلاعات در مسائل شایع است که باید گرفته شود تا من از داستان وجود دارد. اگر شما نگاهی به سه گانه talaq مورد پس بدیهی است که این حکم داده شد به نفع Saira بانو.. اما آن را یک تغییر برای همه است. من هم تماس های بسیاری از بسیاری از خواهران مسلمان پس از پیروزی خود را. من نیز ثبت دادخواست برای چند همسری و Halala نکاح. علاوه بر این, شما همچنین ممکن است به یاد داشته باشید که به تازگی یک قانون اجرا شد به بازی سرود ملی هند در سینما سالن قبل از شروع فیلم, پس از آن نیز یک موفقیت است. من همیشه می گویم که قانون اساسی از هند 25 درصد از چپ به اجرا تا تاریخ. ما نیاز به کار بر روی آن را به طور کامل برای اطمینان از وحدت و یکپارچگی هند و برای برابری جنسیتی. من باور دارم که~ اگر قانون اساسی توصیه های کمیسیون حقوق Venkatchaliah کمیسیون, کمیسیون انتخابات می شود به طور کامل اجرا شده و سپس ما می تواند غول پیکر اصلاحات در هند. هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن اما ما آن را انجام دهد!

Kashish: تشکر بسیار از شما آقا! واقعا خوب بود برای گوش دادن به ایده های انقلابی. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای گرفتن وقت خود را برای بحث امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im