مهلت NFL حق رای دادن برچسب گذاشته شده توسط بازیکنان برای ثبت نام در طولانی مدت معاملات بافندگی

یک سال پیش در این زمان هوستون تگزاس طرفداران در مورد برخورد با انتظار درام تاریخ 15 ژوئیه مهلت برای بازیکنان د

توسط ABDOOSNEWS در 24 تیر 1399

یک سال پیش در این زمان هوستون تگزاس طرفداران در مورد برخورد با انتظار درام تاریخ 15 ژوئیه مهلت برای بازیکنان در حق رای دادن برچسب به امضای یک قرارداد بلند مدت. این Jadeveon Clowney وضعیت (کاملا مستحق "اسم خاص" وضعیت) و آن را غیر ضروری نقطه از استرس در فصل تابستان سرگرم کننده, من باید بگویم! که گفت:, من می خواهم آن را در تجارت برای دستور درام یا نه وجود خواهد داشت لعنت نجومی در همه هر روز هفته اما من پرت شدن.

در این سال وجود دارد 14 بازیکنان در NFL شده اند که برخورد با حق رای دادن تگ توسط تیم های بسیاری از آنها را امضا کرده اند خود را به مناقصه ورق (11 از 14 در کل) اما هیچ یک از آنها به نظر می رسد به گرفتن یک قرارداد بلند مدت انجام می شود. حداقل این است که چگونه آن را به نظر می رسد.

بیایید از طریق تمام 14 بسیار به سرعت و ببینید اگر ما انتظار داریم هر گونه فعالیت در روز بعد یا بیشتر. (همچنین هر یک از این است که به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار تگزاسی ما را توجه داشته باشید از به عنوان به خوبی.)

امضا حق رای دادن برچسب مناقصه
کابوی کارفرمایی Dak پرسکات
این یکی بزرگ است. من حدس می زنم پاتریک Mahomes جدید 500 میلیون دلار معامله چیزی برای کمک به تکان خوردن این مذاکره است که نسبتا سرد پس از پرسکات را رد کرد و پنج سال 175 میلیون دلار پیشنهاد در اوایل این سال است. حدس من این است که پرسکات نقش 2020 در زیر برچسب و شاید حتی 2021 قبل از ضربه زدن به برنده تمام پولها در رایگان آژانس در سال 2022.

کلاغ linebacker متی Judon
Judon سابق دور پنجم انتخاب شد که کاملا مستقر در کلاغ' طرح. من فکر نمی کنم کلاغ او را به عنوان یک بازی واقعی تغییر قطعه ارزشمند از یک قرارداد بلند مدت. حق رای دادن و برچسب مناسب برای Judon.

شارژر تنگ پایان شکارچی هنری
هنری است که بینهایت با استعداد بازیکن سابق دور دوم انتخاب کنید که بازی از 12 بازی گذشته بیش از دو فصل است. این شارژر می خواهید به نگه داشتن او را اما او نیاز به قرار دادن با هم یک سالم فصل قبل از او می شود زمان بزرگ پنیر چدار.

واشنگتن گارد براندون Scherff
راستش اگر یک بازیکن خوب کمتر از یک گارد برای ضعیف Redskins او نشان می دهد به من. من هیچ نظری ندارم نه من مراقبت از آنچه اتفاق می افتد با Scherff.

میهن پرستان گارد جو Thuney
من شک پرستان در حال رفتن به پرداخت دراز مدت پول را به یک گارد اما آنها مانند Thuney به اندازه کافی برای نگه داشتن او را در اطراف برای یک سال دیگر. آنها برخی از کلاه امداد حدود 7 میلیون دلار ارزش این هفته با تشکر از کلاه شهرک با آنتونیو قهوه ای و اواخر آرون هرناندز در تضمین پول آنها پرداخت می شود ،

Steelers linebacker جوانه Dupree
Buccaneers linebacker Shaq Barrett

هر دو دوپری و برت به نظر می رسد به مراتب از گرفتن طولانی مدت در معاملات انجام می شود و در بالا از آن, هر دو در حال تشکیل پرونده شکایات در نظر گرفته شود در پایان دفاعی برچسب رای است که یک زن و شوهر میلیون دلار بالاتر از linebacker رای دادن. وجود دارد یک شبیه پویا با Clowney در سال 2019 و او به پایان رسید تا بازی تحت linebacker برچسب نرخ.

تیتان در حال اجرا پشت جرثقیل هنری
این یک زمان بسیار خوبی برای سعی کنید به پرداخت بزرگ اگر شما یک NFL در حال اجرا با بزرگترین معاملات پایین رفتن در چند سال گذشته در این موقعیت واقعا کار کردن — تاد Gurley (برش توسط قوچ امضا شده با آتلانتا), David Johnson (معامله از کارت به تگزاسی), Le'Veon بل (خشن فصل اول در نیویورک) و حزقیال الیوت (اعداد را در سال 2019 و بلوغ و مسائل هنوز هم در کمین). هنری led لیگ در لمس در فصل گذشته نه منادی بزرگ برای مدت طولانی بهره وری.

غول های دفاعی در مقابله با لئونارد ویلیامز
این یکی از غریبه حق رای دادن دسته آن را به عنوان به نظر می رسد ویلیامز است که پاداش هنوز, تمام این فصل پس از ده بالا انتخاب کنید برای او بالقوه به جای بهره وری خود را. من نمی پرداخت او در دراز مدت معامله یا اگر من غول, اما من شک دارم من حتی می خواهم با استفاده از یک برچسب بر روی او در وهله اول.

Vikings ایمنی آنتونی هریس
هریس بود undrafted بیرون آمدن از کالج در سال 2015 و به آرامی ساخته شده خود را به یکی از بهتر safeties در لیگ. حق رای دادن تگ حقوق و دستمزد را به احساس مانند یک بلیط لوتو برای یک مرد که زندگی خود را در چند فصل اول تعجب اگر او می خواهم در لیگ.

Broncos ایمنی جاستین Simmons
سیمونز یکی از جوان و روشن safeties در این بازی و به نظر می رسد مانند یک مرد ایده آل برای پرداخت داده شده که Broncos باید QB درو قفل بر روی یک تازه کار معامله را برای سه سال دیگر.

را امضا نکرده حق رای دادن برچسب مناقصه
Bengals گیرنده گسترده A. J. سبز
فقیر A. J. سبز. حق رای دادن برچسب در سینسیناتی به احساس مانند VIP غرفه در seediest بیشتر نفرت انگیز باشگاه در این سیاره است.

Jaguars د Yannick Ngakoue
این Jags به احتمال زیاد به دنبال تجارت Ngakoue به عنوان آنها همچنان به ذخیره پیش نویس میدارد در چه خواهد بود بسیار آشکاری "تانک برای ترور لارنس" فصل.

ستاد DT Chris Jones
آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که در اینجا اتفاق افتاده است با Mahomes' معامله بزرگ در هدف قرار دادن سران' کتاب در یک سال. برای آنچه در آن ارزش جونز به نظر می رسد حفر شده در بالا گرفتن بازار دلار....

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب