عشق در میان ضرب وشتم: موقع پیام از جو Ely

عشق یک چیزی روی حیله و تزویر است که به نام شده است همه چیز از یک سگ ماده به تنها چیزی که ما نیاز داریم. تگزاس آهنگسازی افسانه جو الی ساخته شده است و تمرکز اصلی خود, جدیدترین آلبوم, عشق در میان ضرب وشتم. ده آهنگ آلبوم منتشر شد به صورت دیجیتالی در اواسط ماه مارس در دسترس خواهد بود از لحاظ جسمی جولای 3 در Ely خود برچسب رک Em’ سوابق.

به عنوان شروع به خاموش کردن و Ely تور برنامه شروع به دریافت لغو شد همراه با هر چیز دیگری او نحو نامشخصی در کار و آلبوم منتشر شد به سرعت در طول همه گیر دیدن که شانس خود را برای ماندن مشغول و کمک چیزی در این بار عجیب و غریب.

“من در حفظ و تفکر است که زمان تغییر کرده می گوید:” Ely از خانه خود در این کشور در خارج از آستین. “من تقریبا فکر که من باید از خواب بیدار در یک اتاق متل در بین 10 و پس از آن متوجه شدم بدون من در خانه هستم. من نگاه کردن پنجره من و اون حیاط, اما آن را احساس می کند مانند آن را فقط یک محل متفاوت است.”

برای یک مرد است که معمولا در تور بازی در شهرهای مختلف هر شب این نادر خرابی ارائه شده او این فرصت را به تمرکز بر روی آهنگ ها بودند که در قطعه قبل از خاموش کردن. Ely مونتاژ آهنگ ها اعم از شش ماه تا 30 سال سن و یک دست کمک از همسر او شارون در توالی آهنگ ها و قرار دادن این پروژه همه با هم.

“ناگهان شروع کردم به پیدا کردن کمی آینه که به نوعی منعکس کننده را در خودم و شروع کردم به گرفتن آن ایده قرار دادن آنها را با هم و سپس ضبط. بسیاری از اوقات آنها نمی باید هر یک از کلمات و یا ملودی آن را فقط به نوع ساختار مانند باس و درام. همانطور که من در آن مشغول به کار بیشتر و انرژی بیشتر شروع به ساخت در آن و من فکر می کردم وای این چیزهایی که من پشت سر گذاشت می گوید:” Ely.

هر چند روند ساخت عشق در میان ضرب وشتم شد بر خلاف هر گونه دیگر از آلبوم خود را Ely می کند عادت تنفس زندگی جدید را به مسن تر ها ، جوهر از گروه افسانه ای The Flatlanders ساخته شده بود از دست داد و نادیده گرفت ضبط شده که بعدها شواهدی برای آنچه طرفداران که به اندازه کافی خوش شانس به آنها را ببینید در اوایل ’70s تا به حال شده است گفت: در تمام طول.

“من همیشه در نوشتن قرار دادن چیزهای دور آوردن آن از بعد و در پایان آن و یا اضافه کردن چیزی به آن است. من به نظر می رسد بهتر است که راه. من فقط از نوع کاربردی است که راه کار به کل ده آهنگ است.”

برای عشق در میان ضرب وشتمEly متمرکز بر احساس همه را تجربه کرده است و همچنین یکی که جهان به شدت نیاز در حال حاضر. این آلبوم باز می شود با یک مثبت وعده در “به زودی همه غم بود رفته” با آکاردئون جادوگر Joel Guzman وام استعداد خود را به این آهنگ و در طول این آلبوم است.

“او اضافه شده خیلی به خلق و خو و نوع از رمز و راز آن همه با آن تنها و بیکس آکاردئون می گوید:” Ely از Guzman. “این یک نوع ابزار است که آشنایی به احساسات در راه است که واقعا مناسب در اینجا.”

گوزمان و Ely معمولا می توان در تور هم که به هر دو مردان تعادل با یکدیگر روی صحنه به نمایندگی از تگزاس و مرز موسیقی. Ely شده است باز در مورد قدردانی خود را برای موسیقی و فرهنگ و تاثیر آن تا به حال در موسیقی خود را. وی افزود اسپانیایی از آلبوم در استودیو برای برخورد ضربه “من باید بماند یا باید من در حال حاضر” زمانی که Joe Strummer خواسته او را به ترجمه آیه.

عشق در میان ضرب وشتم نه صرفا تمرکز بر روی عشق اما عشق در بیشتر جهانی حس آوردن به نور اهمیت قدردانی و احترام به یکدیگر است. این آلبوم به پایان می رسد با پررونق و سیرک با مضمون “حساسیت” شکوه یک مسیر است که نشان می دهد Ely واقعی راک اند رول ریشه.

“که فقط به نظر می رسید مانند آن را فقط درام به آن نزدیک است زیرا ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد با این بار ما در حال رفتن را از طریق و چگونه آن را به تلنگر بیش و تغییر دهید. آن است که حقیقی نوع احساس است که این بار بسیار سورئال بنابراین من فکر کردم من نیز ممکن است رها کردن آن در گذشته و با صدای بلند” او خنده.

بسیاری از سال پیش Ely سفر با Ringling Brothers سیرک و او را نگه می دارد به خاطرات خود از زمان خود را با سیرک و تاثیر آن را به حال او را در بسیاری از سطوح. “زمانی که من با سیرک من در زمان مراقبت از llamas و جهان کوچکترین اسب. در بعد از ظهر من به تماشای مربیان شکستن در یک ببر یا چیزی.”

Ely توضیح می دهد که چگونه برای تلفن های موبایل و رنگ و غیر منتظره طبیعت سیرک همراه با آثار کارگردان ایتالیایی فدریکو فلینی, فیلم, همیشه الهام بخش او را. “سیرک یک احساس قوی برای من بود. بود که خیلی وقت پیش زمانی که من سفر با سیرک, اما آن را تحت تاثیر قرار من ملودی و ریتم آهنگ ها زیادی است.”

در طول همه گیر Ely و همسرش تصمیم گرفته اند برای ایمن ماندن در خانه بمانند و ماسک تا زمانی که جسارت خارج از خانه خود را برای ملزومات است. او در حال حاضر شمارش CVS مواد غذایی منجمد و کنسرو شده کالا راهرو به عنوان پایگاه خود برای غذاهای اصلی. او اذعان می کند یک نیش ترس و فشارهای زمانی که او مردم را می بیند و نه در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی.

“باید وجود داشته باشد یک دلیل برای پوشیدن ماسک برای چیزی است که ما نمی توانیم احساس و یا لمس کنید. من قصد دارم به خطا در کنار احتیاط به جای فقط اعتقاد به آنچه من می خواهم به این باور است.”

الی می گوید: او در حال حاضر شروع به کار بر روی آلبوم بعدی خود را و یک پروژه مربوط به نقشه های خود را همراه با آهنگ. او همچنین دارای مقدار زیادی از فیلم به سازماندهی بوده و فیلمبرداری زندگی خود را پس از ’80s در. “این فقط یک پروژه است که من نیاز به انجام,” او می گوید.

Ely بخشی از دسته ای از رنسانس مردان و زنان به بیرون آمدن از قسمت مسطح از Lubbock. آن را در طول تاریخ تولید برخی از با نفوذ ترین هنرمندان برای بیرون آمدن از حالت ستاره تنها مانند او جفت باند Jimmie Dale گیلمور و بوچ هنکاک و همچنین بسیار خلاق و جشن و شوهر تری و جو هاروی آلن.

“آن شرح داده شده است در بسیاری از راه های می گوید:” Ely از زادگاه خود را مرموز توانایی برای الهام بخشیدن به. “من همیشه توصیف آن به عنوان یک پوچی است که مستلزم به پر و موسیقی است که واقعا تنها راه شما می توانید با پر کردن فضای خالی. بیشتر از زمان قبل از من شروع به یک رکورد جدید من می خواهم برای رفتن و رانندگی در اطراف در غرب تگزاس و فقط درایو در برخی از این جاده ها که نگاه مانند آنها برای همیشه لطفا برای رفتن و فقط یک آهنگ خوب پر خواهد شد که فضا بهتر از هر چیزی است. من دوست دارم به درایو های خودم را در ماشین و نه یک مقصد شما می دانید فقط تماشای نرده ها بروید.”

تگزاس یکی از عمیق و ریشه دار اتصالات هنرمند با زبان انگلیسی پانک راک برخورد که او در تگزاس تور که شامل توقف در دانشگاه هوستون. “این خیلی خنده دار از تمام مکان هایی که آنها می آیند در ایالات متحده به تور تگزاس شد و در بالای لیست و آن را به دلیل آن جنگجوی مسلح ballads که آنها به گوش زمانی که آنها بچه ها و تمام فیلم های که متصل شدند به آلامو.”

برخورد اصرار بر بازی Lubbock به دلیل آن بود که راک و رول پیشگام Buddy Holly وطن. “من خوشحالم که ما نشان می دهد با هم و رو به اویختن. من به آنها نشان داد Lubbock و آنها نوع به اطراف نگاه کرد و یکی از آنها گفت: “آه آن را زباله های باور نکردنی از فضا است.”, چون خیلی صاف و وجود دارد نه یک تپه و به سختی هر گونه درختان او ساخته شده است که بیانیه” Ely یاد با خندیدن.

Ely و این درگیری همچنین یک حس عدالت اجتماعی و پیام های عمیق تر در آهنگ های خود را تشویق مردم به اطراف نگاه کنید و اطلاع از آنچه که در اطراف آنها. عشق در میان ضرب وشتم می کند این را به خوبی تشویق همه ما به در نظر گرفتن قدرت عشق و درک عمیق تر از یک دیگر.

“در بسیاری از مواقع مردم را از خود راضی در جهان خود را و من همیشه فکر می کردم که اگر شما احساس می کنید چیزی به اندازه کافی قوی شما باید به صحبت می کنند را بر روی آن. این بار که ما در آنها نیاز به صحبت کردن در. من حدس می زنم در حال رشد در دهه 60 بود که به نوعی بخشی از نوشتن آهنگ ها بود مطمئن شوید که آنها متناسب با زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im