Pravasi Rahat میترا : یوگی راه اندازی برنامه برای کمک کردن مهاجران

تا دولت برای ارائه Khadi ساخته شده ماسک در آستان. Pixabay پله تا تلاش ها در جنگ علیه coronavirus در سراسر اوتا

توسط ABDOOSNEWS در 20 اردیبهشت 1399
corona, khadi masks
تا دولت برای ارائه Khadi ساخته شده ماسک در آستان. Pixabay

پله تا تلاش ها در جنگ علیه coronavirus در سراسر اوتار پرادش یوگی دولت را در حال حاضر ارائه khadi ماسک در درب خانه مردم به عنوان تقاضا شده است به طور پیوسته در حال افزایش با توجه به افزایش موارد مثبت.

منابع دولت گفت که سود کمک خواهد کرد که ایجاد زنان گروه خودیاری (SHGs) و آنها را به اشتغال در سطح محلی است.

Khadi نام تجاری خواهد گرفت و برای اولین بار از زمان استقلال حتی به عنوان مواد متخلخل را به اثبات موثر در برابر ویروس های منابع ادعا.

coronavirus
تا دولت را به استفاده از Khadi مواد به ماسک. Pixabay

Navneet Sehgal, اصلی, منشی, میکرو, شرکت های کوچک و متوسط بخش گفت: سرپرستان: "این khadi ماسک در حال آماده توسط زنان SHGs روستای بخش توسعه. آنها داده شده است شش لاخ متر از پارچه با هشت ماسک ساخته شده از یک متر و دیگری 1-2 از پارچه قلمه. در این راه حدود 50 لاخ ماسک ساخته خواهد شد. یک جفت از ماسک تومان هزینه خواهد شد 20-22 در بازار است."

او اشاره کرد که پارچه بافندگان و همچنین ایجاد کرد زنان ساخت ماسک نتیجه خواهد بود به شرطی که منبع درآمد. او گفت که فعالان Sahayata گروه ارائه خواهد شد ماسک به بازار است.

Sehgal گفت: "ماسک خواهد بود که بهترین کیفیت سه لایه و آنهایی که در دسترس است در بسته بندی دو. آموزش ساخت ماسک شده است منابع را برای یک سازمان به نام هندی سبز Khadi."

coronavirus-
آستان تحویل Khadi ماسک توسط دولت است . Pixabay

با توجه به اطلاعات دریافت شده از این بخش وجود دارد حدود 2000 گروه خودیاری زنان در دولت در حال حاضر با نزدیک به 2 میلیون زن ذینفع.

همچنین بخوانید: COVID-19 Pandemic: یک Infodemic و Ecodemic

در حال حاضر وجود دارد در مورد شش لاخ پنبه و khadi بافندگان در دولت است. مرکزی و دولت به 20 و 15 درصد یارانه در khadi لباس بود. 5 درصد کمک مالی از دولت به طور مستقیم می رود به حساب بافندگان.

ماسک توزیع خواهد شد از طریق توسعه روستایی بخش و گرم Panchayats. این می تواند کمک دفاتر پست بانک ها و دیگر سازمان های غیر دولتی. بسیاری از موسسات در حال تماس با Khadi و ایجاد صنایع بخش برای این است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de