هوستون شهردار و هریس کانتی قاضی هنوز هم می خواهید ماسک های اجتماعی فاصله و تست بیشتر. Montgomery County قاضی به پایان می رسد اقامت در خانه سفارش

در پی تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام قبلی در روز است که او آماده بود برای باز کردن اقتصاد تگزاس هوست

توسط ABDOOSNEWS در 30 فروردین 1399

در پی تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام قبلی در روز است که او آماده بود برای باز کردن اقتصاد تگزاس هوستون شهردار سیلوستر ترنر و هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو برگزار شد خود را جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی با دقت نخ راه خود را از طریق آنچه که آنها آماده بودند به آغوش خود برنامه و چه آنها هستند و هنوز هم با احتیاط از.

ترنر گفت: او قطعا موافق است که مدارس باید بسته شود برای بقیه سال بود و خوشحالم که به دیدن این پارک دولت خواهد شد (با محدودیت در مورد پوشیدن ماسک, گروه جنس, اندازه و اجتماعی فاصله). او همچنین اعلام کرد که در حالی که پارک های شهر باز باقی خواهد ماند این آخر هفته آینده این پارکینگ در دردار پارک خواهد بود خاموش و در بوفالو بایو پارک, پارک یادبود و هرمان پارک پارکینگ محدود خواهد شد.

ایده او گفت برای تشویق مردم به پیاده روی و یا دوچرخه خود را به پارک های محله و دوباره برای تضعیف جمعیت زیادی از جمع آوری.

ترنر گفت: او همچنان در مورد در دسترس بودن تست و می خواهد یک تست بسیار بیشتری انجام شود تا این منطقه و دولت می تواند یک ایده بهتر از چگونه گسترده این ویروس است. وی با اشاره به بیش از حد سنبله سنگاپور می گویند در تجدید حیات ناگهانی coronavirus موارد پس از آن کاسته بسیاری از محدودیت های آن.

تست و امکان تجدید حیات بودند مسائل اصلی پنجه هیدلگو در اواخر بعد از ظهر آدرس. او بارها و بارها هشدار از خطرات ناشی از باز شدن خیلی زود و پس از دیدن تعداد موارد مثبت و مرگ و میر صعود. او نیز بارها و بارها تاکید کرد که هر تصمیم او باعث رانده خواهد شد با اطلاعات و مشاوره پزشکی حرفه ای "نه یک احساس دل و روده."

"ما در اوج. در حال حاضر روشن است که ما در حال رفتن به پایین" او گفت:. در حالی که او بارها و بارها گفت که او موافق با فرماندار که اقتصاد تگزاس نیاز به دوباره راه اندازی شود, او گفت که او می ترسد که اگر مردم سعی کنید برای از سرگیری فعالیت های عادی و بدون پوشیدن ماسک یا حفظ اجتماعی فاصله و در نتیجه تعداد موارد ارسال خواهد شد county حق بازگشت به جایی که آن را یک ماه پیش زمانی که موارد آغاز شده در آینده.

"اوج خواهد رسید نه به این دلیل که ما ایجاد کرده ایم گله ایمنی," او گفت: "اوج خواهد رسید چرا که ما شده ایم نگه داشتن فاصله از یک دیگر و تا دقیقه شما شروع به داشتن مخاطبین خود را دوباره صرف نظر از این که آیا آن را در پارک در صورتی که در یک رستوران در صورتی که در یک کسب و کار خرده فروشی هر که به ناچار مورد تعداد دفعات مشاهده خواهد شد به بالا و دوباره. ما نمی توانیم آن را تا زمانی که آن را آغاز کرده پایین آمدن. و ما نمی توانیم آن را تا زمانی که ما قادر به تست و منزوی کردن هر کس با علائم.

"به نظر می رسد ، آن را نگاه نمی کند مانند آن را فرو بردن و پایین نشده است. آن ممکن است. ما نیاز به آن را چند روز" هیدلگو گفت. "یا اگر مردمی انجام نمی خود را بخشی از آن ممکن است شروع به بالا رفتن به بالا و دوباره. و سپس ما در میدان صفر است."

در unincorporated مناطق هریس شهرستان وجود دارد و دو مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع به 36 COVID-19 کشته و 1890 تایید موارد مثبت افزایش بیش از 40 روز قبل از.

ترنر اعلام شده است دو مرگ و میر بیشتر در شهر هوستون — یک زن در 80s که فوت در 9 آوریل و یک مرد سفید در 80s که درگذشت در آوریل 7 — آوردن تعداد کل گزارش COVID-19 مربوط به مرگ و میر در این شهرستان به 31. هر دو نفر در آن شرایط بهداشتی اساسی.

در ضمن در مونتگومری کانتی قاضی علامت Keough بلافاصله لغو اقامت خود را در خانه پس از سفارش فرماندار آدرس اوایل امروز. او همچنین لغو حکومت نظامی بود که تحمیل شده است. اما او حفظ بخشی از دستور منع غیر ضروری بازدید کنندگان به خانه های سالمندان و همچنین تجمعات از ساکنان وجود دارد.

مونتگومری کانتی سفارش:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن