دوباره تعریف کردن خانه خود را در طول همه گیر

مواد غذایی را تازه در طول همه گیر با این راهنمایی. Pixabay توسط PUJA GUPTA این Covid-19 همه گیر کردم کشور پنا

توسط ABDOOSNEWS در 23 اردیبهشت 1399
Food
مواد غذایی را تازه در طول همه گیر با این راهنمایی. Pixabay

توسط PUJA GUPTA

این Covid-19 همه گیر کردم کشور پناه در حالی که در مستند.

در حالی که مطمئن بود که عرضه ملزومات ادامه خواهد داد همانطور که قبل از این دلهره منجر به وحشت خرید و احتکار و احتکار و. فروشگاه های مختلف فرار از تعدادی از اقلام مواد غذایی و قیمت سبزیجات و میوه بالاتر شد.

حالا که شما overstocked یکی باید دقیق در مورد آنچه آنها را. ما باید یاد بگیرند که هنر از ذخیره سازی مواد غذایی با عمر مفید طولانی و به حداقل رساندن زباله های مواد غذایی.

"انواع مواد غذایی مختلف با مختلف قفسه زندگی می کند. در حالی که برخی از این ظرفیت برای, دیگر, دیگران ممکن است", متحده, Luve Oberoi, مدیر بازاریابی, Asahi Kasei Pvt با مسئولیت محدود لیست زیر چند راه است که می تواند کمک به شما در نگه داشتن مواد غذایی برای مدت زمان طولانی:

استفاده از حق بیمه پیچد

حق بیمه (پلاستیکی) پیچد در نظر گرفته می شوند بسیار مفید است زمانی که می آید به حفظ مواد غذایی. پیچد پلاستیکی از مواد مختلف ساخته شده و از این رو می توان در انواع PVDC چسبیده به فیلم PVC یا PE چسبیده به فیلم. این معرفی شدند در اواسط قرن 20 و با توجه به قابلیت حفظ غذا از آن محبوبیت به دست اورد.

Fresh food
غذاهای تازه را تازه برای طولانی تر است. Pixabay

اما اگر یکی را به انتخاب بهترین در میان این PVDC چسبیده در نظر گرفته شده است به بالای لیست اولویت است. این پلاستیک پیچد کمک در نگهداری مواد غذایی تازه برای یک مقدار طولانی تر از زمان با اجتناب از رطوبت و بوی از تراوش از طریق. آن در نظر گرفته شده است ایده آل برای ذخیره سازی سبزیجات خام و میوه و مرغ و غذاهای دریایی roti خمیر بدون هیچ گونه ترس از discolouration یا اکسیداسیون و در نتیجه حذف هر گونه ضایعات مواد غذایی است.

فروشگاه میوه ها و سبزیجات به طور جداگانه

هر نوع مواد غذایی خواص خود را دارد. آن است که توصیه می شود که ما باید نه فروشگاه ما میوه و سبزیجات هم به دلیل تعداد زیادی از میوه بفرست گازی به نام اتیلن گلیکول به آنها ضربه بلوغ. این گاز سرعت رسیدن میوه اغلب زودرس رسیدن از سبزیجات است. این می تواند منجر به آسیب های میوه و همچنین سبزیجات هستند که نگه داشته با آن است.

همچنین برخی از میوه ها در جذب بوهای بد را از سبزیجات و تبدیل شدن به غیر قابل هضم. از این رو میوه و سبزیجات باید در کنار هم قرار.

دریافت خلاق و آزمایش خود را با مواد غذایی

چه زمانی بهتر از این مستند به پرورش مهارت های آشپزی خود را و آن را از درون آشپز! بسیاری از ما در حال بدست گرفتن کلاس های آشپزی در یوتیوب و با تجربه غذاهای جدید است که باعث برخی از مقدار از اتلاف مواد غذایی بیش از حد.

اما در زمان هایی از این چیزی که ما واقعا نیاز به دریافت خلاق و experimentative با پس مانده غذا. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند تولید می شود از سمت چپ بیش از مواد غذایی است. برای مثال برنج. برنج یک مورد است که می توان در راه های متعدد. اگر شما تا به حال پخته برنج سفید دشت در بعد از ظهر برای ناهار و برخی از اضافی شما می توانید دوباره آنها را دوباره در شب با اضافه کردن ادویه جات ترشی جات و پیاز را به آن اضافه کردن یک طعم های مختلف به آن.

food
این دقیق راهنمایی کمک خواهد کرد که حفظ مواد غذایی برای مدت طولانی. Pixabay

آن را نگه دارید تا با تاریخ انقضای آشپزخانه موارد

ما اغلب مواد غذایی در خانه اما از آنجا که ما غافل از آن تاریخ انقضای آن منجر شود راه خود را به زباله دانی. ما باید آگاه باشید آنچه که ما در pantries ما و عمر مفید آن. این کمک خواهد کرد که آگاهانه و با استفاده از اقلام و اجتناب از تفریط آن دسته از اقلام مواد غذایی است.

استفاده از یخچال فریزر قفسه برای غذاهای مختلف

یخچال فریزر قفسه های بسیار مفید هنگامی که آن را به ذخیره سازی مواد غذایی مانند آماده به خوردن محصولات لبنی پخته شده, گوشت, گوشت, مرغ و ماهی, سالاد میوه و سبزیجات است. اما از آنجا که آنها دارای خواص مختلف آنها در فروشگاه های مختلف در قفسه های یخچال.

گوشت ماهی و غذاهای دریایی نگهداری می شود باید بین 0�C و 3�C به منظور قفل کردن در طراوت و جلوگیری از باکتری های مضر را از tucking. این بدان معناست که آنها باید نگه داشته شود در پایین قفسه و یا اگر یخچال شما دارای یک محفظه خنک است که به ویژه طراحی شده برای این منظور است.

همچنین بخوانید: مادری در زمان COVID-19

کره و پنیر کمتر فاسد, بنابراین آنها بهترین نگه داشته در نزدیکی بالای یخچال خود را که در آن گرمتر است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن