نگه داشتن کمر درد در خلیج با این نکات بهداشت

درد پشت منجر مردم را به دنبال توجه پزشکی و در نتیجه به علت از کار افتادگی. آن را تحت تاثیر 60-80 درصد از مردم در طول عمر خود. وقتی که می آید به درد و درد در پشت وجود دارد یکی از اندازه متناسب با تمام و سنی ندارد و یک عامل نیست. در واقع همه گروه های سنی تحت تاثیر قرار گرفتن و 23 درصد از بزرگسالان دچار کمردرد مزمن. نرخ سالانه از نوجوانان مبتلا به کمر درد است که بین 11 درصد به 33 درصد است.

دکتر Kanchan Anand, HOD, فیزیوتراپی, بخش کارت قرمز اسکورت موسسه قلب Okhla, دهلی نو, مذاکرات در مورد این بیماری جدی. ترین مواجه می شوند شکل کمر درد است به نام “به کمردرد غير اختصاصی” آن است که معمولا طبقه بندی شده در 3 زیرگروه– حاد-زیر حاد و مزمن. آن بستگی به طول یا مدت درد و رنج از درد پشت. کمردرد حاد است و یک قسمت آن به طول انجامید کمتر از 6 هفته زیر حاد است که بین 6 تا 12 هفته و مزمن است که برای 12 هفته یا بیشتر.

کمردرد غير اختصاصی حساب برای بیش از 90 درصد از بیماران از ورود به بيمارستان ، پا درد مکرر همراه ناشی از عصبی یا عضلانی اسکلتی ساختار ستون فقرات کمری. افراد مبتلا به انواع بسیاری از کمر درد ها با اشاره به فیزیوتراپی درمان برای 3-4 قبل و در موارد بدتر با توجه به سایر درمانهای تهاجمی مانند جراحی ،

اهداف فیزیوتراپی عبارتند از:

کاهش کمر درد

افزایش عملکرد حرکات

آموزش یک فرد گسترده صفحه اصلی برنامه تعمیر و نگهداری برای جلوگیری از وقوع مجدد آن.

back-pain
افراد مبتلا به انواع بسیاری از کمر درد ها با اشاره به فیزیوتراپی درمان است. IANS

ورزش یک جنبه بسیار مهم

ورزش معرفی شده است در این طرح یک بار بیمار بهتر است با درد خود را. ستون فقرات کمری است تثبیت مختلف خاص عضلات و قوی تر این عضلات کمتر است و استرس قرار داده شده بر روی دیسک و مفاصل ستون فقرات.

کشش: کشش مناسب عضلات همراه با فعال تمرینات کمک می کند تا در رسیدن به محدوده طبیعی حرکت ارائه کمک به کوچک شدن عضلات از عدم استفاده است. افراد هرگز نباید حرکت تند و سریع در حالی که کشش و باید آن را آهسته و تدریجی.

تقویت هسته ورزش: آنها عبارتند از ورزش های خاص مانند دراز و نشست بحران و بالا بردن پا. کمر ورزش تمرکز بر استفاده از عضلات کمر به hyperextend ستون فقرات که باید در ابتدا انجام می شود تحت هدایت یک فیزیوتراپیست.

پیشگیری بهتر از درمان است

ورزش

استحکام استخوان ها و تقویت عضلات کلید به سلامت ستون فقرات. شامل تمرین روزانه شما با کم تاثیر قلبی و ورزش توپ تمرین.

work home
کمر ورزش تمرکز بر استفاده از عضلات کمر به hyperextend ستون فقرات که باید در ابتدا انجام می شود تحت هدایت فیزیوتراپیست.
Pixabay

وضعیت خوب در محل کار

استفاده کارآمد صندلی ارگونومیک است که پشتیبانی خود را به درستی انتخاب کردن به صورت ایستاده و میز برای بخشی از روز و مکرر راه رفتن معافیت برای جلوگیری از نشستن طولانی مدت.

آسانسور با دقت

آن است که شایع ترین علت کمر درد است. بار کردن و خالی کردن دقت; خم در زانو خود را پیچ و تاب نیست به طور ناگهانی و نگه داشتن اشیاء نزدیک به بدن

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی از Newsgram و جالب, سوال, ما را دنبال کنید در Quora

از خواب بیدار با دقت در صبح

حفظ مستقیم برای یک ساعت پس از بیدار شدن از یک خواب طولانی به عنوان این است که زمان خود را به دیسک آسیب پذیر است.

همچنین بخوانید: از آن آسان است به طور طبیعی کاهش کلسترول خون با این نکات

کشش

این کشش همسترینگ مهم در علاوه بر این به دیگر امتداد بنابراین ترکیب این در زندگی روزمره خود را. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de