قتل در فورت مایرز رفت و آمد مکرر ساحل شروع به ساخت یک تماس برای اقدام علیه Lani کای

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:42 PM EDT Jul 16, 2020"Something's gotta give."فورت مایرز, سا

توسط ABDOOSNEWS در 26 تیر 1399

"Something's gotta give."

فورت مایرز, ساحل, شهردار ری مورفی نظر آمد روز شنبه در پی تیراندازی مرگبار در Lani کای جزیره رفت و آمد مکرر در فورت مایرز اما ممکن است یک منادی از آینده احساس و اقدامات ممکن در برابر 43 ساله رفت و آمد مکرر.

یک مرد به ضرب گلوله کشته و دو نفر دچار غیر تهدید کننده زندگی زخم گلوله در طی یک درگیری در مدت کوتاهی پس از نیمه شب یکشنبه در منطقه ساحل هتل.

یک مظنون در تیراندازی بزرگ باقی می ماند و لی شهرستان کلانتر دفتر گفت: این چند قوی منجر به فعال homicide investigation. یک سخنگوی رفت و آمد مکرر به گفته یک عضو هیات اتاق اجاره کرده بود به ماندن با دوستان محلی و خانواده که قربانیان بودند.

مورفی به عنوان به خوبی به عنوان رهبران جامعه و کسب و کار مردم در حال گرفتن یک کم چشم به تیراندازی و شهرت شده است که در ساختمان برای سال در اطراف Lani کای.

شده اند وجود دارد دیگر چنین حوادث در چند داستان و نقاشی با مداد رنگی-رنگی هتل توچال از جمله مه 2017 تیراندازی که منجر به دو نفر دریافت غیر تهدید کننده زندگی زخم گلوله و یک ژوئن 2019 سلاح سرد که در آن مقامات ظ اتهامات علیه دو برادر و یک مرد تروما هشدار به یک بیمارستان است.

این Lani کای محبوب رخصتی بهار نقطه داغ با رستوران 400 پا ساحلی و مراحل عملیاتی برای گذشته 43 سال.

سازگاری: سه شات, یک کشته در درگیری در Lani کای

بیشتر: LCSO تحقیقات نشان می دهد هیچ جرم و جنایت رخ داده در Lani کای, ساحل, حادثه

رخصتی بهار در رفت و آمد مکرر معمولا به معنی بزرگ رومینگ گروه کالج سن گرفتم از سراسر ایالات متحده و همچنین از سراسر متنزس عبور از پل. به عنوان یک نتیجه است که همیشه وجود دارد یک دفتر لی شهرستان کلانتر حضور در آن منطقه از استروئ بلوار اند و برای دستگیری مواد مخدر و الکل و فعالیت های مرتبط.

این COVID-19 همه گیر در زمان تلفات در آن رخصتی بهار, جمعیت در این سال از طریق ساحل تعطیلی و محدودیت.

مورفی گفت: موضوع Lani کای و تیراندازی به احتمال زیاد خواهد آورد تا زمانی که Fort Myers Beach شورای شهر بازگشت از وقفه در تابستان در ماه آگوست.

"من مطمئن هستم که آنها در حال رفتن به می خواهم به بحث در مورد آن," او گفت:.

مورفی گفت: حوادث مانند تیراندازی نمی پروژه فضای خانواده است که رهبران جامعه میل.

"ما در حال تلاش برای ایجاد یک تصویر از یک خانواده در جزیره است. این دقیقا نمی, ترویج, تصویر," او گفت:, و اضافه کرد که جامعه و رهبران کسب و کار در شهر تغذیه می شوند. "و من نمی سرزنش کسب و کارهای دیگر برای ناراحت بودن در مورد آن."

مورفی گفت: وجود یک عنصر در زمان آینده از این جزیره که به دنبال استحمام در هاله آینده حوادث و فعالیت های در ساحل.

شهردار تشبیه است که به مردم از سواحل شرق فلوریدا که به اینجا می آیند در خارج از فصل.

"ما همیشه می خواهیم آنها را در اینجا در تابستان," او گفت:. "نه آنقدر در این سال است. آنها در حال آمدن از یکی از داغترین (COVID-19) مناطق است."

سابق Fort Myers Beach شهردار و عضو شورای تریسی گور به حال احساس مشابه.

در سال 2019: برادران دستگیر شده به عنوان LCSO بررسی سلاح سرد در Lani کای رفت و آمد مکرر

در سال 2017: دو صدمه دیده در فورت مایرز, ساحل, تیراندازی در Lani کای

"جزیره ما را هل می دهد برای افرادی که به اینجا می آیند و ضربه میله های زندان ... امکان سرویس و سرگرمی تا 2 صبح ( بر خلاف miami gardens) و سپس تعجب می کنم که چرا مردم عمل احمقانه," او گفت:. "من gramma استفاده می شود می گویند هیچ چیز خوب اتفاق می افتد بعد از نیمه شب. این Lani کای و یا هر جای دیگر این تصویر مردم/شورای/خارج از شهر صاحبان کسب و کار اجازه داده اند این بار مسکونی جزیره برای تبدیل شدن به. آنها به تهیه کردن به همه اما کسانی را انتخاب کنید که به پرداخت قیمت بالا به اینجا زندگی می کنند."

آنیتا Cereceda یکی دیگر از سابق Fort Myers Beach شهردار و یک صاحب کسب و کار در ساحل, گفت که او احساس می کند متاسفم برای صاحبان کسب و کار در نزدیکی و رفت و آمد مکرر املاک که به طور مستقیم تحت تاثیر صدای پلیس و زرد صحنه جرم ،

"در یک شهر کوچک یا یک جزیره کوچک چه اتفاقی می افتد به یکی از ما اتفاق می افتد به همه ما," او گفت:. "وجود دارد ادامه داد: امیدی که هر چیزی منفی رخ می دهد به نظر می رسد در همان محل و قرار می دهد یک چشم و در کل جزیره و نه فقط بر روی آنها. که ثابت عفونت منفی می کشد تلفات خود را."

Cereceda گفته شده است وجود دارد بحث از یک اعتراض یا نامه نوشتن کمپین .

"وجود دارد تمام انواع از مردم نا امید کسانی که به دنبال چیزی برای نگه داشتن در به," او گفت:. "... من در تلاش برای تمرکز بر روی مشتریان من من, کارکنان, کسب و کار من و تلاش برای انجام آنچه من می توانم به بهترین شکل ممکن با توجه به وضعیت کنونی."

ماریا اشنایدر Lani کای مدیر بازاریابی در پاسخ به تماس برای اقدام:

به عنوان برای این اتهامات توسط Fort Myers Beach سیاستمدار(ص) و تهدید خود را به "اقدامات ممکن در برابر رفت و آمد مکرر" هتل ما بود به طور کامل بسته و در زمان حادثه با تمام سطح زمین کافه ها و سالن های داشتن شده است به طور مداوم و به طور موقت بسته و برای چند هفته قبل از ایالت فلوریدا آخرین سفارش با توجه به همه گیر و زیر تمام قوانین مناسب و روش گذاشته شده توسط CDC و ع و رستوران ها بسته شد 10 p. m. (2.5 ساعت قبل از حادثه). ما در اواخر شب کارکنان بلافاصله پاسخ داد و در تماس با مقامات."

در چهارشنبه اشنایدر گفته بود در مورد تیراندازی که "ما خانواده آنان با خانواده مقتول در طول این افتضاح زمان," او گفت:. "ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای کمک به دفتر لی شهرستان کلانتر با این مورد است."

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن