بدون نیاز به ترس از شکل گیری مهار مناطق می گوید گوا سانتی متر

With گوا دولت راه اندازی دولت دوم مهار در منطقه از راه دور Ghodemal ایجاد کرد از North Goa منطقه پس از تعدادی

توسط ABDOOSNEWS در 24 خرداد 1399

With گوا دولت راه اندازی دولت دوم مهار در منطقه از راه دور Ghodemal ایجاد کرد از North Goa منطقه پس از تعدادی از coronavirus موارد گزارش شده از وجود گوا وزیر Pramod Spike در روز شنبه از مردم خواست نمی شود ترس از این مناطق است که تشکیل شده است به نقشه های محلی انتقال ویروس کشنده و جلوگیری از سرایت از گسترش با توجه به Covid-19 همه گیر در هند به روز رسانی.

"وجود دارد بدون نیاز به ترس از شکل گیری مهار مناطق. این وسیله مردم را آگاه و هوشیار به طوری که مردم نمی آیند در تماس با این مناطق" Spike گفت.

دنبال NewsGram در Quora برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

وزیر همچنین گفت که اکثریت دولت 394 فعال COVID-19 موارد بدون علامت است و تنها هشت بستری بیماران نیاز به درمان های پزشکی برای مبارزه با عفونت.

"بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت هستند سالم و بدون علامت" Spike گفت:, و اضافه کرد که در Chimbel یکی دیگر از زاغه های خوشه ای در نزدیکی پنجی در گوا است که دیده می شود شش مثبت موارد تهاجمی تست ورزش در حال انجام است.

Goa lockdown
تصویر بالا نشان می دهد که مهار منطقه در شهر کلکته. (بازنمودی تصویر). Wikimedia Commons

"در تمام این سه خانواده آلوده شدند. ما باید آنها را قرنطینه و نمونه ها از زندگی مردم در این محل نیز فرستاده شده است برای آزمون" وزیر اضافه شده است.

همچنین بخوانید: آمازون شاهد بالاترین ماهانه زدایی سطح پس از 2015

فله گوا فعال COVID-19 موارد آمده از این Mangor تپه منطقه جنوب گوا واسکو شهر بود که اعلام کرد به عنوان دولت اول مهار منطقه توسط دولت های منطقه در اوایل این هفته.

در دوم مهار منطقه که اعلام شد در Ghodemal روستا در Morlem ایجاد کرد panchayat صلاحیت در شمال گوا در روز جمعه بیش از 14 مورد مثبت شناسایی شده اند. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب