آمریکا هندوها راه اندازی "هندو آرا شمارش" کمپین برای ترویج آگاهی رای دهندگان در طول سال 2020 ما انتخابات

ایالات متحده هندو داد (اوشا) امروز راه اندازی یک کمپین سراسری تحت پرچم "هندو شمارش آرا" به ترویج آگاهی رای دهن

توسط ABDOOSNEWS در 10 مرداد 1399

ایالات متحده هندو داد (اوشا) امروز راه اندازی یک کمپین سراسری تحت پرچم "هندو شمارش آرا" به ترویج آگاهی رای دهندگان و مشارکت در میان 5 میلیون هندوها در امریکا است.

USHA فعال بوده است در ترویج هندو مشارکت در روند انتخابات از سال 2004. در این سال هزاران نفر از داوطلبان در سراسر کشور تلاش خواهد کرد برای آموزش شهروندان هندو بر اهمیت رای گیری رای دهندگان ثبت نام فرایند تعامل با نامزدها در حال اجرا برای دفتر ارائه هندو آمریکایی دستور کار رای گیری و تشویق نظارت بر انتخابات. با توجه به منابع مختلف هندوها تشکیل یک رای گیری بلوک است که در طول تاریخ به کاهش میزان مشارکت در انتخابات آمریکا.

Follow us on Facebook برای اطلاعات بیشتر به طور منظم به روز رسانی!!

هدف از این USHA کمپین برای تقویت دموکراسی آمریکایی با ترویج مشارکت رای دهندگان توسط همه شهروندان هندو از جمله دین جین و سیک ها. در علاوه بر این به ثبت نام رای دهندگان درایوهای مان را تشویق هندو رای دهندگان به آموزش خود را در مورد مسائل عمده تعامل با کاندیداها و بحث در مورد مسائل مربوط به جامعه هندو با نامزدها برای دفتر در حال اجرا در طول این چرخه انتخابات. Mitesh Patel, معاون رئیس جمهور, برای, مشارکت مدنی اظهار داشت که هدف از این USHA کمپین به صورت تصاعدی افزایش هندو رای در سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

این یک تاریخی انتخابات به چند دلیل. آمریکا و جهان در میان بی سابقه ای همه گیر. برای اولین بار از زمان رکود بزرگ نرخ بیکاری افزایش یافت و به سطح رکورد. معناداری وجود دارد و تهدیدات امنیتی برای امریکا و جهان است. در علاوه بر این به بعد رئیس جمهور و اعضای منتخب به 117 کنگره را به آدرس پست-همه گیر احیای اقتصادی ایالات متحده.

Hindu
Mitesh Patel, معاون رئیس جمهور, برای, مشارکت مدنی اظهار داشت که هدف از این USHA کمپین به صورت تصاعدی افزایش هندو رای در سال 2020 به طور کلی انتخابات است. Pixabay

همچنین بخوانید : Sewa بین المللی جوانان با تشکر از قیصر Permanente کارکنان با ناهار رایگان

هندوها نیز به دنبال بهتر ما روابط هند و بیشتر راه های موثر برای جلوگیری از تروریسم جهادی نشأت گرفته از پاکستان در میان مسائل دیگر. گرفتاری چگونه بسیاری از است هندوها در بنگلادش و پاکستان و چندین کشور دیگر نیز بالا خواهد بود در دستور کار هندو رای دهندگان.

USHA همکاری با معابد و سازمان های جامعه در سراسر کشور برای اطمینان از حداکثر مشارکت رای دهندگان. کسانی که مایل به داوطلب و یا همکاری با USHA برای ترویج هندو آرا شمارش کمپین درخواست برای تماس با USHA دفتر از طریق ایمیل (info@hinduvotes.org) و یا با تلفن در (678) 948-5062.

توجه داشته باشید: ایالات متحده هندو داد (اوشا) یک ملی, مالیات معاف, غیر انتفاعی, سازمان حمایت از مسلمانان به حفظ و ترویج منافع مسلمانان در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.ushaonline.org.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب