مهمان نظر: مقابله با COVID-19 'یک ماراتن نه با حداکثر سرعت دویدن'

نظرلایحه McDaniel و ریموند Sandelli ویژه به اخبار مطبوعاتمنتشر شده 11:09 AM EDT Jun 3, 2020به عنوان رهبران و ذ

توسط ABDOOSNEWS در 15 خرداد 1399

نظر

به عنوان رهبران و ذغال سنگ County, ما می خواهیم به بیان صادقانه با تشکر برای همه شما باید انجام شود برای کمک به کاهش سرعت گسترش و پهن کردن منحنی COVID-19. ما می دانیم که این آسان نبوده است. تلاش گرفته شده قابل توجه تلفات در هر خانواده و فرد از لحاظ اقتصادی و عاطفی است. هیچ چیز وجود دارد این ویروس نهفته نیست.

ما در حال انجام یک کار خوب است اما این مبارزه به مراتب بیش از. همانطور که ما گفته ایم این است که یک ماراتن نه یک دو سرعت. پا برای اولین بار از این سفر بود و در واقع دشوار و پر از اضطراب است. این پا بعد از سفر پر از خوشبینی محتاطانه به عنوان ما دوباره باز کردن کسب و کار خرده فروشی, سواحل, رستوران ها و مهمتر از همه بیمارستان های ما عقب بر گردیم انجام آنچه انجام می دهند بهترین — ما نگه داشتن شهروندان سالم است.

بیشتر: مهمان نظر: بیمارستان ملی هفته کامل زمان به رسمیت شناختن ما لی بهداشت قهرمانان

بیشتر: مهمان نظر: 2020 سال است از پرستار — به دلایل بسیاری

بیشتر: خسته مبارزان مبارزه برای نجات زندگی

این هدف است. یک جامعه سالم است امن تر در برابر هر چیزی COVID-19 یا هر بیماری دیگر ما پرتاب. ماموریت هر دو لی بهداشت و NCH است که به نگه داشتن مردم از بیمارستان ها به عنوان آنجا که ممکن است و سالم است. هر دو سیستم هستند نه برای سود. آنها عمل به نفع جامعه ما است. مسئولیت خود را نه تنها نیازهای این همه گیر و خدمت در خط مقدم با تست های بالینی و درمان بلکه برای حفظ سلامت کلی هر کس در این جامعه است. هر دو سیستم تصویب دشوار ریاضتی برای کاهش از دست دادن مالی سنگین در حالی که ارائه مراقبت های استثنایی ما نیازهای جامعه و سزاوار است. آنها تحت پوشش افزایش ساعت, پرداخت, ارائه رایگان مواد غذایی و تخلیه تجهیزات و منابع و دستور داد بیشتر PPE در هزینه های بالاتر — همه برای ما امن نگه دارید.

لی بهداشت و NCH هستند نقش مدل ها در این بیماری همه گیر.

آنها رهبران ما در خط اول جبهه. باز خود از اعمال جراحی الکتیو درمان سرپایی خدمات دفاتر پزشکان و کلینیک باید به شما اعتماد به نفس زیادی. آن است که اطمینان به ما به عنوان شهرستان خود را رهبران این است که این رشته های بالینی در حال بازگشت.

بیشتر: '100 روز از Coronavirus در جنوب غربی فلوریدا': مجازی تاون هال در ژوئن 17

ما در کنار هم با ما بهداشت و سلامت رهبران و گفت: "ما امن هستند. ما باز هستند. ما اینجا هستیم." اقتصاد محلی ما بستگی به سلامت شهروندان ما و است که چرا ما شده اند به طور کامل حمایت از این سابقه همکاری با بهداشت و NCH به کار با هم از طریق خود SWFL قوی تر با هم مبارزه است. این کمپین که راه اندازی اواسط ماه مارس برای دریافت جلوتر از منحنی COVID-19 کمک کرده است بیش از 1 میلیون دلار به ما سیستم مراقبت های بهداشتی. خیلی از این حمایت شده است در نوع — کمک های مالی از لباس, ماسک, ماسک, دستکش غذا از رستوران های محلی به خوراک ما خسته پزشکان و پرستاران و ماسک های خانگی توسط هزاران نفر.

ما ثابت کردیم ما SWFL با هم قوی تر و در حال حاضر می آید آزمون بعدی — به SWFL امن تر با هم.

به امن تر با هم ما از شما:

  • تاخیر نکنید روش و یا بازدیدکننده داشته است دفتر با دکتر خود را که شما را سالم نگه دارید.
  • بازگشت به سلامتی خود را معمول است.
  • دریافت سالانه خود را معاینه.
  • حتما باید داروهای خود را پر.
  • دریافت خون خود را تست.
  • اگر شما نیاز به عمل جراحی می توانید آن را برنامه ریزی شده.
  • اگر شما اضطراری رفتن به اتاق اورژانس بزرگسالان و کودکان به طور یکسان.

لطفا با تاخیر بهداشت و درمان خود را نیاز دارد. هر دو لی بهداشت و NCH امن هستند و می تواند کمک به, قبل از اینکه یک بیماری بدتر.

هر روز دانش ما از این ویروس رشد می کند. همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر ما بهبود تست و تشخیص. با بازگشت به "طبیعی" لی بهداشت و NCH دیده اند بیشتر موارد تایید شده از COVID-19 را در بیمارستان. به عنوان لی بهداشت و NCH درمان بیماران بیشتر نیاز خود را برای PPE بالا می رود. این هزینه ها یک بار برای ما غیر انتفاعی سیستم بهداشت و درمان.

ما نیاز به ادامه به جمع آوری کمک مالی برای این مبارزه است.

در حالی که "موج" را تصویب کرده است که تاثیر دراز مدت و اگر ما را پشتیبانی نمی کند ما سیستم بهداشت و درمان که در آن ما خواهد بود ؟

لی بهداشت و NCH نیاز به ادامه حمایت مالی برای کمک به حفظ و پر کردن تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان و همچنین دیگر تجهیزات لازم برای ادامه مبارزه از طریق آزمایش و تشخیص است.

در نظر گرفتن گام های بعدی به جلو هر دو سیستم بهداشت و درمان را آغاز کرده اند تست سرولوژی نشان می دهد که حضور COVID-19 آنتی بادی در خون بیمار و کمک می کند تا به درک چگونه این ویروس به گسترش در منطقه است. هر دو سیستم درخواست مردم است که تا به حال این ویروس به اهدای خون برای کلینیک مایو COVID-19 نقاهت پلاسما مطالعه است. پلاسمای خود را ممکن است حاوی آنتی بادی است که ممکن است کمک به کسی که مبارزه COVID-19 سریعتر بهبود می یابند.

ما در این با هم. ما با هم مبارزه کنند و ما قوی تر و امن تر با هم.

ما از شما سپاسگزارم برای حمایت خود را. اگر شما معنی و می تواند کمک به, کمک های مالی به SWFLtogether.org ادامه خواهد داد برای ایجاد یک تاثیر مستقیم در ما نگه داشتن جامعه سالم و امن است.

ما امن تر با هم!

(بیل McDaniel نشان دهنده منطقه 5 در ذغال سنگ شهرستان کمیسیون. ریموند Sandelli نشان دهنده منطقه 3 در Lee County کمیسیون.)

چه: 100 روز از Coronavirus در جنوب غربی فلوریدا

زمان: چهار شنبه, ژوئن 17, 8-9:30 p. m.

که در آن: این خواهد بود که یک شهر مجازی سالن اجرا زنده در اخبار مطبوعات ناپل اخبار روزانه و WGCU محتوا سیستم عامل است. این رویداد خواهد شد در جریان در سیستم عامل های مختلف پخش/پخش می در WGCU رادیو و تلویزیون و در دسترس خواهد بود برای پخش در رسانه های اجتماعی. تاون هال خواهد بود تعاملی با رای گیری و بلافاصله پس از آن زندگی می کنند یک جلسه پرسش و پاسخ (9-9:30 p. m.) با ما رهبران محلی آنلاین

تعامل مخاطبان: شما قادر خواهد بود به درخواست کارشناسان ما سوالات خود و همچنین شرکت در نظر سنجی در سالن شهر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن