چه کسی مسئول است برای دستگاه پزشکی صدمات?

Medical device injury
اگر شما مجروح شده اند توسط یک دستگاه پزشکی به وجود احزاب مختلف که ممکن است مسئول خسارت خود را. Pixabay

اگر شما مجروح شده اند توسط یک دستگاه پزشکی به وجود احزاب مختلف که ممکن است مسئول خسارت خود را. که شما فایل یک دست کت و شلوار در مقابل بستگی جزئیات خاص در مورد شما. شما ممکن است قادر به شکایت دستگاه طراح یا تولید کننده. شما همچنین ممکن است قادر به شکایت یک پزشک, داروخانه یا بیمارستان. در برخی موارد شما می توانید همچنین شکایت نماینده فروش.

زمانی که پزشک توصیه می کند یک دستگاه پزشکی آنها انجام این کار خود را برای بهبود سلامت بیماران. اما همه چیز همیشه نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. حد اغلب بیماران با صدمات بدتر شدن بیماری و حتی بیشتر از صورتحساب های پزشکی شما نمی توانیم بعد از یک دستگاه ثابت می شود معیوب.

در مورد دستگاه های پزشکی

دستگاه های پزشکی استفاده می شود برای تشخیص و یا درمان بیماری ها. آنها همچنین می تواند به جلوگیری از بیماری در وهله اول. این دستگاه نیاز به نظارت و نگهداری به طور منظم.

برخی از انواع دستگاه های پزشکی عبارتند از:

  • سمعک
  • Defibrillators به
  • پمپ انسولین
  • واژينال با مش
  • ضربان ساز
  • ایمپلنت های پستان
  • ایمپلنت هیپ
  • استنت قلب
  • پیشگیری از بارداری, دستگاه

بسیاری از این دستگاه ها نیاز به عمل جراحی برای کاشت آنها. زمانی که دستگاه معیوب است آن را نیاز به عمل جراحی اضافی را حذف و جایگزین کردن آن. این پرهزینه است و آن بیمار در خطر است. وقتی این اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از یک نقص شما ممکن است بخواهید به صحبت کردن با یک وکیل در مورد گزینه های حقوقی خود را.

Medical device
بسیاری از این دستگاه ها نیاز به عمل جراحی برای کاشت آنها. زمانی که دستگاه معیوب است آن را نیاز به عمل جراحی اضافی را حذف و جایگزین کردن آن.

3 نوع معیوب دستگاه های پزشکی ادعا می کند

اگرچه ممکن است دیگر متهمان در معیوب دستگاه های پزشکی موارد زیر شایع ترین نوع ادعا می کند.

معیوب طراحی

حتی اگر یک دستگاه پزشکی تولید شده به درستی وجود دارد هنوز هم می تواند نقص در طراحی آن است که باعث می شود آن را خطرناک برای بیماران. طراحی نقص می تواند شامل نقص است که دستگاه به درستی عمل نمی یا تابع برای یک دوره کوتاه از زمان از در نظر گرفته شده بود. هر کدام از این عوامل می تواند منجر به صدمات.

معیوب تولید

عوامل متعددی وجود دارند که می تواند منجر به یک دستگاه پزشکی تبدیل شدن به معیوب در طی فرایند تولید. کارگران می تواند اشتباهات را ماشین می تواند شکستن و یا بخش هایی از دستگاه می تواند ساخته شده از مواد معیوب. شاید ترسناک ترین جنبه های معیوب تولید شده است این واقعیت است که پزشکان ممکن است قادر به ارسال دستگاه معیوب است.

معیوب بازاریابی

این دستگاه پزشکی نماینده فروش نیز ممکن است مسئول اگر آنها موفق به افشای اطلاعات است که می تواند منجر به از دستگاه استفاده نمی شود با خیال راحت. آنها همچنین می تواند غفلت اگر آنها موفق به طور کامل آموزش خود را در مورد خطرات بالقوه این دستگاه باعث آنها را به قادر به عبور از این اطلاعات به دکتر.

Medical device Injury
دستگاه های پزشکی آسیب پیچیده هستند و شما باید بدانید که چه کسی مسئول آن است.

آنچه شما نیاز دارید برای دریافت غرامت

به منظور اثبات خود را در مورد شما و تیم حقوقی باید ارائه شواهدی وجود دارد که ثابت می کند که دستگاه تولید کننده و یا دیگر متهمان تا به حال یک وظیفه مراقبت به شما آسیب برساند که پس از آن آنها نقض به علت سهل انگاری. شما همچنین باید قادر به اثبات خسارت خود را و است که آنها رخ داده به عنوان یک نتیجه از متهمان اقدامات است.

داشتن یک وکیل با تجربه است که باید در این نوع موارد از آنجا که آنها بسیار پیچیده است. وکیل شما خواهد بود قادر به شناسایی و تعیین محل هر احتمالی متهم را در شهود متخصص و مذاکره با بیمه. آنها همچنین درک کامل ارزش خود را به طوری که شما نمی خواهد خطر اقامت برای بیش از حد کوچک و چپ قادر به پوشش هزینه های خود را.

همچنین بخوانید: نرخ جنگل زدایی در سال 2019 سومین در این قرن

بسیاری از دستگاه های پزشکی وکلا کار بر اساس هزینه های احتمالی که بدان معنی است که آنها نمی جمع آوری هزینه های خود را تا زمانی که خود را مورد حل و فصل و یا شما برنده شدن در دادگاه است. شما همچنین پیدا کنید که بسیاری از آنها ارائه رایگان مشاوره اولیه. اگر شما صدمه دیده شده است توسط یک دستگاه پزشکی شما باید چیزی برای از دست دادن و همه چیز برای به دست آوردن با در نظر گرفتن آنها بر روی آن.

[ سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

[ سلب مسئولیت: تصاویر مورد استفاده در مقاله در حال عرضه شده توسط نویسنده NewsGram به هیچ وجه قصد نقض کپی رایت.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de