راهنمایی برای روده سالم در تابستان امسال

اکنون واقعا زمان برای حیوان خانگی-پدر و مادر شده اند که مصرف آن آسان است برای دریافت بیشتر درگیر با حیوانات خا

توسط ABDOOSNEWS در 4 اردیبهشت 1399
pet exercise
اکنون واقعا زمان برای حیوان خانگی-پدر و مادر شده اند که مصرف آن آسان است برای دریافت بیشتر درگیر با حیوانات خانگی خود را به روال تناسب اندام در خانه. Pixabay

توسط PUJA GUPTA

اکنون واقعا زمان برای حیوان خانگی-پدر و مادر شده اند که مصرف آن آسان است برای دریافت بیشتر درگیر با حیوانات خانگی خود را به روال تناسب اندام در خانه. نباید در این نگاه به عنوان ناخوشایند و یا خواستار فعالیت و نه یک راه سرگرم کننده برای سوزاندن کالری کمی خودتان را در حالی که دادن حیوانات خانگی خود را ورزش آنها نیاز است.

در این زمان بسیاری از حیوان خانگی پدر و مادر را در حال حاضر معرفی شده اند به "zoomies". بله, این است که هنگامی که حیوان خانگی خود را اجرا می شود در اطراف خانه در یک جا از شوق پس به صحبت می کنند و سپس سقوط بر روی شکم خود را به یک استراحت! دیده می شود بیشتر در نوزادان از حیوانات مسن تر این است که خود را خزدار سوزاندن چربی های اضافی مقید کردن انرژی است. این نشانه آن است که شما نیاز به دریافت بیشتر درگیر در ساخت روز خود را بیشتر فعال است.

در اینجا برخی از فعالیت های شما با خیال راحت می توانید انجام با سگ خود را بدون در نظر گرفتن سن یا نژاد در طول قفل-پایین پیشنهاد شده توسط خدمات پت' خبرخوان PetKonnect را Seattle شاه.

pet exercise
اگر حیوان خانگی خود را به دنبال حوصله هیچ چیز مانند یک اسباب بازی جدید به تشویق آن را! فلیکر

پیر سگ می تواند به یادگیری ترفندهای جدید: اگر شما تا به حال زمان برای آموزش سگ خود را به انجام کلاهبرداری های مختلف در حال حاضر و تا این زمان خوبی برای شروع است. یک ترفند ساده مانند تکان دادن دست یک راه آسان برای شروع است. شما همچنین می توانید حیوان خانگی خود را برای انجام موثر وظایف مانند پریدن را از طریق hoops تعقیب حباب و یا تکان دادن به موسیقی با کمی صبر. گرفتن حیوان خانگی خود را به مطیع دستورات کلامی است که اولین گام در آموزش سگ خود را کشت از کلاهبرداری است که می تواند تسلط برای زندگی است. دستورالعمل های ساده مانند نشستن و اقامت دروغ به پایین و یا بیش از رول می تواند یک آغاز است.

اطاعت و روان بازی: این فعالیت می تواند به نظر می رسد مانند ورزش در شروع اما تمرین به بازیابی و تقویت پایه دستورات ارائه می دهد تحریک ذهنی و همچنین به عنوان ورزش است. شما همچنین می توانید آموزش سگ خود را سرگرم کننده جدید کلاهبرداری. شما می توانید با معرفی بازی های جدید است که شما را به چالش pup ذهنی. درمان و یا یک توپ کوچک همراه با 3 وارونه فنجان. قرار دادن درمان تحت یک فنجان و سپس حرکت آنها را در اطراف و ببینید که اگر حیوان خانگی خود را می توانید پیدا کردن جام با درمان. در اولین حیوان خانگی ممکن است پیدا کردن این خسته کننده آن را به عنوان چالش های تفکر خود را هر چند یک بار آنها را در آن آنها می توانید به اندازه کافی از آن است.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

Hide-and-seek: یک کودک هود های مورد علاقه برای بسیاری از این بازی شما می توانید به راحتی در معرفی این ترکیبات از خانه خود را. شما می توانید سگ خود را به بازی این بازی در-درب بازی با اعطای آنها را با کمی درمان زمانی که آنها پیدا کردن شما. به عنوان دنیوی به عنوان بازی ممکن است صدای آن را یک راه خوب برای به دست آوردن کمی فعالیت در خانه خود را در حالی که همچنین آموزش سگ خود را به بیشتر کنجکاو و خروجی را با بازی آن. شما می توانید شروع به ترک یک دنباله از رفتار منجر به نقطه مخفی خود را و بیشتر شما حیوان خانگی پخش بازی بیشتر او خواهد شد به نشانه ها از چه زمانی که به شما می گویند �hide و به دنبال'.

pet exercise
در این زمان بسیاری از حیوان خانگی پدر و مادر را در حال حاضر معرفی شده اند به "zoomies". فلیکر

DIY اسباب بازی: شنیده ام در مورد انجام آن را به خودتان (DIY) اسباب بازی ؟ اگر حیوان خانگی خود را به دنبال حوصله هیچ چیز مانند یک اسباب بازی جدید به تشویق آن را! اتمام جوراب اسباب بازی: آیا شما یک جفت جوراب را که استفاده نمی کنید? در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید. شما می توانید یک بطری آب داخل جوراب. کراوات هر دو انتهای جوراب را با یک ریسمان اما برای دیگر استفاده کنید بهترین خود را به سجاف هر دو به پایان می رسد از جوراب.

داخلی-واکشی: هر چند کاملا واضح ما هشدار می دهند حیوان خانگی پدر و مادر در مورد شکستن همه چیز را در خانه.خود را اهسته ناپدید شونده ممکن است بسیار هیجان زده و اجرای حق خود را از طریق فنجان قهوه مورد علاقه.

چابکی: این است که معمولا یک فعالیت بهترین تمرین در خارج از منزل. اما در این زمان با کمی خلاقیت می توانید از نو خلق کردن محیط داخل خانه خود را. خود را چابکی البته با خانواده مشترک کالا. چیزهایی مانند جارو دسته, جعبه, شما بچه ها حولا-پرتال تخصصی اولی ها و عثمانی. با این بربس شما می توانید به راحتی خود را حیوان خانگی عمل رفتن در اطراف آنها کمک به افزایش اشتیاق برای فعالیت و اجتناب از اشیاء.

همچنین به عنوان خوانده شده - دستورالعمل های ایمنی برای کاوش در پونا پس از Coronavirus

تردمیل: یک تردمیل در خانه ؟ البته توصیه ما بزرگ احتیاط در اینجا هنگامی که برای اولین بار معرفی حیوان خانگی خود را به این تردمیل است. زمانی که آنها از آن استفاده آنها آن را دوست دارم!

این فعالیت ها را نه تنها نگه داشتن حیوان خانگی خود را مناسب و شاد اما شما حرکت بیش از حد! بسیاری از این مستند و از بند باز کردن خلاقیت خود را سمت و رشد پیوند خود را با حیوان خانگی خود را. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب