ناپل و شوهر می دهد $1M هدیه به Gulfshore تاتر جدید تئاتر

دیو Osborn ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:00 PM EDT 28 مه سال 2020یک ناپل زن و شوهر داده شده 1 میلیون دلار به سم

توسط ABDOOSNEWS در 9 خرداد 1399

یک ناپل زن و شوهر داده شده 1 میلیون دلار به سمت یک برنامه ریزی مرکز شهر ناپل تئاتر است.

مریم و استفان بایرون اسمیت عطا هدیه به Gulfshore تاتر به حمایت از ایجاد جدید Gulfshore تاتر تئاتر و مرکز آموزش.

"ما بسیار سپاسگزار نه تنها برای این هدیه سخاوتمندانه از Smiths اما برای باور خود را در چشم انداز ما" گفت: کریستن Coury بنیانگذار و تولید مدیر هنری برای Gulfshore تاتر در انتشار اخبار پنج شنبه.

"خود قابل پشتیبانی بر نقش هنر در جامعه ما, و این یک گام بزرگ رو به جلو و رأی اعتماد به نفس در زمانی که همه ما نیاز به برخی از اخبار خوب است."

Gulfshore تاتر چند سال پیش پرده برداری از تفاسیر از پیشنهاد برگزاری است. این مجموعه شامل 350-صندلی state-of-the-art proscenium-سبک تئاتر با سراشیب صندلی که استفاده می شود برای بزرگ-بازیگران موزیکال کلاسیک و برتر جهان کمدی و درام.

فعلی تئاتر است که در کوچکتر نوریس مرکز و کرسی 200 در "کلیسای صندلی" که ارائه نمی دهد سراشیب صندلی.

بیشتر: در چهارم Gulfshore تاتر برنامه های جدید مرکز شهر ناپل تئاتر پیشرفته

در سپتامبر گذشته Coury اعلام کرد که اولین پروژه شرکت هدیه: یک کمک مالی از 250.000 دلار از بانک مرکزی امریکا.

اسمیت گفت که آنها تصمیم به اهدای پول به سمت جدید چند میلیون دلار تئاتر مجتمع زیرا آنها حمایت از هنر و شهرستان.

"ما کاملا تحت تاثیر قرار با Gulfshore تاتر و برنامه های خود را برای غنی سازی جامعه ما با یک تئاتر جدید است که جلب مخاطبان در جرقه تخیل و ایجاد فرصت های شغلی در منطقه و بدیهی است که به یکی دیگر از مهم جنبه به این قیمتی فوق العاده از شهر ناپل" مری اسمیت گفت: در انتشار اخبار.

دیرین ساکنان ناپل اسمیت هستند خیر که خانواده تا روابط خود را به سازمان های خیریه محلی از جمله ناپل تاریخی جامعه ناپل گیاه شناسی باغ محافظت از جنوب غربی فلوریدا و دیگر منافع فراتر از فلوریدا.

"ما امیدواریم که برای تشویق جامعه برای پیوستن به ما و بسیاری دیگر در حمایت مالی برای Gulfshore تاتر در طول این روز استثنایی" استفان بایرون اسمیت گفت: در انتشار.

Gulfshore تاتر همچنان در مسیر ساخت این مرکز که شامل دو سالن و یک جناح آموزش و پرورش برای حمایت از برنامه نویسی برای تمام سنین است.

دولت از هنر مرکز در سه بسته هکتار در خیابان اول جنوبی و Goodlette-فرانک جاده را از ویژگی های یک روح پذیرش و لابی با مناطق سالن و یک بار به انتشار اخبار گفت.

"مرحله خواهد بود معادل اندازه و مقیاس به عنوان یک تئاتر برادوی و مفید خواهد بود برای انکوبه تولیدات رفتن به نیویورک در زمان مناسب" آن را نیز اعلام کرد.

"مخاطبان راحتی برتر sightlines و دولت از هنر آکوستیک باقی مانده است اولویت ها در طول طراحی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب