آسه آن چشم های داخلی, سفر گردشگری به عنوان فرو می ریزد

On a اخیر بعد از ظهر در شهر هو چی مین در فرودگاه بود پرتکاپو با غریبه ها که شلوغ به سفر یک دیگر در خط واصل بهد

توسط ABDOOSNEWS در 27 خرداد 1399

On a اخیر بعد از ظهر در شهر هو چی مین در فرودگاه بود پرتکاپو با غریبه ها که شلوغ به سفر یک دیگر در خط واصل بهداشت اشکال کردم و در هواپیما سه به یک ردیف. تقریبا همه شهروندان ویتنامی و اگر قضاوت با کمبود صندلی های خالی در هواپیماهای این کشور به نظر می رسد موفقیت در مبارزات انتخاباتی خود را برای ترویج گردشگران داخلی به جای خارجی آنهایی که قادر به آمدن به دلیل COVID-19

در سراسر آسیای جنوب شرقی دولت ها و شرکت ها با تمرکز بر گردشگری داخلی در پی سقوط در مسافرت های بین المللی. هتل های ویتنام پیشنهاد اتاق در نیمی از قیمت. در تایلند شهروندان در سفرهای جاده ای با بسیاری از هدف قرار دادن سواحل است که برخی از آنان بسته شود دوباره به اجرا اجتماعی فاصله. در مالزی وجود دارد یک مسابقه برای ایجاد یک ویدیو برای ترویج مسافرت داخلی.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

بعد در افق می تواند یک "سفر حباب" به مردم اجازه می دهد به حرکت در سراسر مرزهای جنوب شرقی آسیا در مکان هایی که به اندازه کافی موجود coronavirus. در حالی که سفر کاهش یافت سراسر جهان, گردشگری, در انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) بود ضربه اولیه به دلیل نزدیکی آن به چین که در آن ویروس را شکست و وابستگی آن به گردشگران چینی برای درآمد.

"سفر حباب' در حال حاضر جدید buzzword در آسیا به عنوان بسیاری از کشورها به نظر می رسد که COVID-19 تحت کنترل" گفت: HSBC خرده فروشی و سرمایه گذاری بانک در گزارش روز جمعه.

Domestic Travel as Tourism Collapses
یک هانوی نشانه دیده می شود, از پشت, زینت یک پارک در ویتنامی سرمایه است. فردا

آن گفت: سازمان ملل به احتمال زیاد به استفاده از حباب کسانی هستند که مسطح منحنی عفونت ویروس در حالی که شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

"اگر چه اجرای این سفر حباب" همچنان در مراحل اولیه چهار کشور در آسه آن نامزدهای بالقوه یعنی ویتنام و تایلند و سنگاپور و مالزی" بانک گفت.

در حالی که ویتنامی صبر کنید برای توانایی رفتن به خارج از کشور آنها در حال دیدن تبلیغات در کمپین ملی لقب "مردم ویتنامی سفر در ویتنام است." تبلیغات طیف وسیعی از تلویزیون میزبان استقبال بینندگان در هیئت مدیره یک ماشین کابل در مرکز شهرستان دانانگ به هواپیماهای بدون سرنشین فیلم جارو بیش شمال غربی کوه سایهدار در wispy ابرها.

دولت به کمک بودجه به بخش ها از جمله گردشگری و آن را با توجه به اینکه برای گسترش یک روز تعطیل ملی در ماه سپتامبر پس ویتنامی باید زمان بیشتری برای سفر.

علاوه بر تخفیف شرکت ها در این بخش معرفی شده اند سلامت پروتکل گردشگران را راحت تر با سفر. لاگونا گلف رفت و آمد مکرر را معرفی کرده است متوسط چک ماسک و اجباری دست مطابق با اصول بهداشتی به عنوان مثال.

"تا کنون هر کس — از عضویت ما به کارکنان و همه ما مهمان متوسل شده و با حمایت از هر گونه ابتکار عمل ما را به جلو اضافی پروتکل ها و استانداردهای بهداشت" آدم Calver مدیر گلف در لاگونا گلف زبان شرکت کنند. "ویتنام شکوفا شده با حفظ هوشیاری در طول این بحران وجود دارد و در صورت لمس تعيين نیست به رها کردن توپ در این مرحله است."

شرکت در تایلند در حال انجام همان. جزیره پوکت محبوب با گردشگران 11 میلیون نفر از آنها از چین در سال گذشته تعداد محو Covid-19. در حال حاضر علاوه بر تلاش برای جذب بازدید کنندگان داخلی ده ها تن از پوکت هتل های در حال درخواست برای صدور گواهینامه برای نشان دادن آنها آماده برای مسافران به بازگشت. گواهینامه نیاز به سلامت پروتکل ملاقات کرد و همچنین برنامه ریزی برای پاسخ اضطراری و تداوم کسب و کار.

Domestic Travel as Tourism Collapses
به زودی ویتنامی قادر خواهد بود به پرواز به تایلند و بالعکس. Pixabay

همچنین بخوانید: چگونه شما نیاز به تغییر ما دوستیابی آنلاین بازی برای سال 2020

"این COVID-آماده طرح صدور گواهینامه را پوکت یکی از اولین مقاصد گردشگری در جهان به یک رویکرد پیشگیرانه برای ایمنی و بهداشت, آمادگی" بیژن Khazai, مدیر عامل شرکت هتل انعطاف پذیر است که آیا صدور گواهینامه ممیزی گفت.

به زودی ویتنامی قادر خواهد بود به پرواز به تایلند و بالعکس با برخی پروازهای بین المللی برنامه ریزی شده برای شروع در ماه جولای. با یک "سفر حباب" ایده این است که کشورهایی مثل ویتنام و تایلند کاهش خطر این ویروس به طوری که آنها نمی ترسند شهروندان خود آلوده شدن توسط کسانی که از کشور دیگری است.

آن را یک ایده در حال مماشات را در سراسر جهان به عنوان دولت باز اقتصاد خود را دوباره. دانمارک و نروژ را تصویب کرده اند یک سفر حباب با هر یک از دیگر به عنوان مثال همانطور که استرالیا و نیوزیلند. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب