این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: همه روزه همبرگر و جدید Spritz پاسیو

اگر اجتماعی فاصله است در اثر رستوران ها دیده می شود یک گام به عقب در ظرفیت آنها مجاز و میله بسته شده برای خانه

توسط ABDOOSNEWS در 30 تیر 1399

اگر اجتماعی فاصله است در اثر رستوران ها دیده می شود یک گام به عقب در ظرفیت آنها مجاز و میله بسته شده برای خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، در این هفته شما می توانید از رستوران های محلی با انجام ساخت و یا رزرو برای ناهار خوردن در سرویس لذت ببرید spritzes در پاسیو و کریسمس را جشن می گیرند در ماه جولای. در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

چهار شنبه, جولای 23

میله در سراسر هوستون پاسیو Pop-Up سری در Lucille را

با میله های سراسر هوستون به طور موقت بسته و دوباره با توجه به COVID-19, Lucille را, 5512 لا شعبه راه اندازی کرده است یک شنبه پاسیو Pop-Up سری (6 تا 10 p. m.) که اجازه خواهد داد که نوار محلی تیم به بیش رستوران پاسیو به صورت کامل شب خدمات; با ویژه کارکنان جمع آوری 100 درصد از فروش و راهنمایی تولید شده توسط خود را سرپرستی کوکتل. در این هفته خواهد شد از ویژگی های خدمه از واشنگتن راهرو پاتوق NettBarخواهد شد که همچنین ارائه ناهار خوردن در و to-go کوکتل (و شما می توانید آینده برنامه هر پنج شنبه در رستوران صفحات رسانه های اجتماعی — IG: @lucilleshouston; Facebook: Lucille را هوستون). رزرو مورد نیاز هستند و می توان از طریق Resy و یا با تماس تلفنی رستوران در 713-568-2505. لوسیل را نیز پس از یک سخت "ماسک سرویس" سیاست.

جمعه, جولای 24

ملی تکیلا روز

این طبیعت برات بین قاره ای, هوستون - مرکز پزشکی 6750 اصلی خواهد شد, جشن ملی تکیلا روز با ویژه Añejo تکیلا قدیمی از مد افتاده — این برنامه شامل Añejo تکیلا, شهد آگاو, یک خط تیره از انگستورا bitters پوست پرتقال و یک Luxardo گیلاس — برای $10 در تمام طول روز.

Torchy را Tacos اتحاد ملی تکیلا بعد گزینه برای هر دو ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات. کسانی که ناهار خوری در می توانید سعی کنید جدید Torchy را Sandia ریتا با Camarena نقره تکیلا, غربی, پسر, هندوانه, ودکا, شهد آگاو و آبلیمو; یا Torchy به پالوما با تزریق 100 درصد خالص آگاو تکیلا, آبلیمو, گریپ فروت, جوش شیرین و یک ضربه از نمک. Torchy خانه سنگ ها و خانه های منجمد (با انتخاب خود را از عطر و طعم) Margaritas در دسترس هستند به همراه یک خرید مواد غذایی.

چهار شنبه, جولای 25

کریسمس در ماه جولای در بوفالو بایو دم کردن شرکت

بوفالو بایو Brewing Company, 2101, تابستان, تبدیل آن سالانه کریسمس در ماه جولای جشن به "12 روز از #XMASINJULY" رویداد لگد زدن چهار شنبه, جولای 25, با ظرفیت محدود ناهار خوردن در رزرو در دسترس برای سانتا توقف در هر روز.

همه ماه

"مواد غذایی-کاتیون" در بازار مرکزی

بازار مرکزی 3815 Westheimer خود را ادامه می دهد "مواد غذایی-کاتیون" سری شامل تخصص غذاهای مختلف از مکان های تعطیلات با غذاهای یک بهشت گرمسیری (15 جولای – ژوئیه 28) به دنبال Charc هفته (29 جولای – اوت 4). میوه های گرمسیری, هاوایی, غذاهای دریایی و سبک دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ; و همه چیز charcuterie.

آخر هفته شام برای دو نفر در مورتون را Steakhouse

مورتون را Steakhouse ارائه شده است diners a $99 شام برای دو نفر در هر آخر هفته در ماه جولای. مهمانان می توانید انتخاب کنید و استارت از غذای اصلی امضا جانبی و دسر به رفتن و لذت بردن از آن را در راحتی از خانه خود را با منوی برجسته از جمله 6 اونس فیله مینیون, کیک خرچنگ لابستر خرچنگ بیکن پیچیده حلزون اسکالوپ و دو موس شکلات.

خانه بستنی به ویژه در Phat Eatery

در حال حاضر از طریق جولای 31, Phat Eatery, 23119 استعماری خواهد شد در حال اجرا ویژه در آن housemade بستنی با پاینت: غذای آماده و تحویل سفارشات می توانید سه پیمانه نیم لیتری به قیمت دو با طعم از جمله مالزی چای شیر Ube خامه دورین و پندن نارگیل با کاری بپاشید.

جولای تاکو ماه در Torchy را Tacos

Torchy را Tacos اتحاد جدید خود را معرفی کرد تاکو از ماه جولای: میگو ستاره ($5.50). نام تجاری جدید اخبار امکانات نارگیل آهک میگو ceviche با انبه و آووکادو و گشنیز را در یک ترد پشت سر هم ذرت و آرد ذرت مکزیکی با ذوب جک پنیر. ناهار خوردن در سرویس takeout و منظقه وانت با گزینه ای برای سفارش و قبل از پرداخت آنلاین در دسترس هستند و همچنین به عنوان تماس با ما تحویل از طریق DoorDash.

With sips like the Lychee Martini and Saigon Punch, Le Colonial is bringing the cocktail experience to your home.گسترش

با جرعه مانند سرخالو مارتینی و سایگون پانچ, لو استعماری آوردن تجربه کوکتل به خانه خود را.

عکس از مایکل آنتونی

جدید و مداوم ویژه

جدید کوکتل به رفتن در Le استعماری

لو استعماری, 4444 Westheimer کرده خود پرده برداری کرد, کوکتل برو. در دسترس در هر دو ده-اونس یا دو نفر. گیر کلاسیک مانند تایلندی فلفل قرمز مارگاریتا با اوین نقره Torress Magdala, تایلندی, فلفل قرمز تازه و آهک; سایگون پانچ ترکیبی از سانتا ترزا Rum و آب میوه های استوایی; و یا سرخالو مارتینی با ترکیبی از خاکستری غاز سرخالو آب نارگیل تازه آهک و سرخالو. سفارش آنلاین یا تماس 713-629-4444.

جدید روزانه برگر منو در Jonathan مالش BYOB

هیچ چیز محبوبیت آن (قبلا) ناهار-تنها برگر و جاناتان مالش BYOB, 9061 Gaylord در حال حاضر ارائه آن همبرگر برای هر دو ناهار و شام خود را گسترش انتخاب کند. نگاه کردن به علاقه مندی ها مانند مالش چیزبرگر ساخته شده با کاهو, گوجه فرنگی, ترشی, پیاز, پنیر آمریکایی و خفیف پنیر سوئیسی همه با جانی سس; امتحان کنید یا دیوانه اعداد مانند سه گانه دودی با آووکادو سرخ کرده jalapenos بیکن تیز پنیر چدار و سس دودی. همه از ویژگی های هشت اونس کباب, مالش چاشنی زمین چاک و در حال خدمت در یک تست شیلا Partin شیرین خمیر ترش مستی در حال اجرا از $12-14 دلار با مالش سیب زمینی سرخ کرده. منوی ویژه در دسترس است تنها در Hedwig Village محل.

Spritz پاسیو در روزی گلوله توپ

روزی گلوله توپ, 1620 Westheimer دعوت مهمانان به طور کامل در آغوش ایتالیایی هنر aperitivo بدون نیاز به ترک مونترو با سفر به جدید خود را در تابستان pop-up Spritz پاسیو. ویژگی های منو کوکتل, رفتار های یخ زده و یک مدیترانه الهام گرفته از منو غذا—همکاری بین روزی گلوله توپ و مارس تیم است. پاسیو باز خواهد شد دوشنبه تا جمعه و از 3 تا 10 شب و روزهای شنبه و یکشنبه از 1 به 10 p. m. و هیچ رزرو مورد نیاز است. پاسیو باز هم در خواهر و برادر استقرار مونترو پنیر و شراب, 1618 Westheimer ارائه توسط شیشه ای و پنیر و charcuterie تخته, شیرینی, اسپرسو, و احیای ساندویچ از روز است. MCW پاسیو ساعت همان مغازه را منظقه خرده فروشی ساعت: چهار شنبه-پنج شنبه از ظهر تا 8 بعد از ظهر

برجسته شراب تریو از برنان انبار شراب

برنان هوستون, 3300 اسمیت مدیر شراب مارکوس Gausepohl کشیده و با هم سه ویژه شراب بسته به نگه داشتن کاربران خوبی فرو نشستن در خانه در این ماه در دسترس برای هر منظقه غذای آماده. بازدید مجازی انبار شراب را انتخاب کنید و سپس شراب پسر میدارد (واقع در بالای نوار جستجو) برای پیدا کردن برجسته تریو از جمله کبود تابستان بقا بسته (سفید و کبود سه نفر برای $89) سونوما برای دوستداران Pinot نوآر سه نفر ($132); و فقط اضافه کردن آفتاب رز سه نفر ($69).

Adriano سه پرواز و تابستان روزهای جمعه در فازی تاکو فروشگاه

فازی تاکو فروشگاه با ارائه یک جدید در تابستان "جمعه ها" برنامه در دسترس در حال حاضر این برنامه شامل Adriano پرواز برای روز تابستان در آن پتیس. قشنگ پرواز در خواهد آمد با سه پرواز به اندازه بخش فازی را تاکو فروشگاه adriano: Guacamole Adriano و گوشت چرخ Adriano یا گوشت خوک سبز فلفل قرمز Adriano (انتخاب متفاوت در محل).

Botana وعده های غذایی خانواده در Caracol

Caracol, 2200 پست بلوط اضافه شده است دو botana (به معنی پیش غذا یا میان وعده) وعده های غذایی خانواده به آن منو spotlighting ساحلی مکزیکی آشپزخانه غذاهای دریایی محبوب موارد. امکانات عبارتند از: Botana Caracol با یک دوجین camarones لا talla (چوب-کبابی میگو سر) نیم دوجین ostiones asados (چوب سرخ در خلیج فارس صدف با chipotle کره) pulpo al کربن (اختاپوس کبابی با chipotle cake سس) و یک ده کوچک آبی چیپس ذرت; یا Botana Costeña با یک پاینت سرخو ceviche یک پوند آب پز میگو با chipotle مایو و کوکتل سس و نیم-ده خلیج صدف در-نیمه-پوسته با سالسا bruja و آهک. دیگر ارائه شده شامل وعده های غذایی خانواده به رفتن, a la carte, ظروف دسر و جدید آیتم های فصلی از آتش بو داده یاقوت قرمز میگو به هلو و زغال اخته empanadas. رستوران باز است برای هر دو ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات.

شب جمعه شب تاریخ بسته الان در کافه

الان کافه, 1103 جنوبی چوپان ارائه جدید شب جمعه شب تاریخ بسته برای $68 به علاوه مالیات. سه وعده شام برای دو ویژگی هندوانه سالاد با منداب, فتا, پنیر, پیاز قرمز, لیمو سرکه بریزید; پخته کوتاه دنده با سس شراب قرمز کباب لوبیا پخته و سرخ کرده کلم و انتخاب تافی پودینگ نان و یا زغال اخته-هلو ترد برای دسر. سفارش آنلاین و یا از طریق تماس 713-521-2239 برای منظقه وانت (و رویه برو شراب و کوکتل کیت بیش از حد). سفارشات نیز می توان از طریق نفع Postmates, GrubHub, UberEats و Waitr و رستوران ارائه می دهد تحویل مستقیم به زمینه های زیر برای یک 7 دلار هزینه تحویل در محل: 77006, 77019, 77098, 77007, 77002, 77010, 77008 و 77009.

یکشنبه صبحانه به رفتن در دولت از فضل

State of Grace, 3258 Westheimer در حال حاضر ارائه آن محبوب یکشنبه صبحانه منو برای منظقه وانت (در دسترس از طریق سفارش آنلاین از 11.m به 3 p. m.). انتظار شیرین و خوش طعم ارائه شده از کیک ماهی تابه گرم و رول دارچین برای مرغ سرخ شده با مرغ و گوشت خوک حلقه بندیکت; و پایان تجربه با دسته کوکتل برای رفتن (به اندازه کافی برای حدود پنج تا شش نوشیدنی) از جمله لا Parillita ($48) سریع بوفالو (50 دلار) و یا Southside نو ($52).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن