آن روز مادر و شما قفل شده است. آنچه یک خانواده باید بکنید ؟

شانون Heupel مونتگومری تبلیغمنتشر شده 6:00 AM EDT مارس 10 سال 2020یکشنبه روز مادر و رودخانه منطقه دارای مادران

توسط ABDOOSNEWS در 21 اردیبهشت 1399

یکشنبه روز مادر و رودخانه منطقه دارای مادران که سزاوار pampering و حفاظت است. آن را کمی دشوار است به انجام در سال 2020 تحت coronavirus محدودیت هنوز هم در محل — بدون ناهار خوردن در رستوران ها (حداقل برای این آخر هفته) و هیچ مکانهای تفریحی.

اما وجود دارد راه های دیگر برای جشن قوی, شدید, مراقبت از زنان که به ارمغان آورد شما را به این جهان است.

"نگه داشتن آن ساده و نگه داشتن آن بسیار جذاب" گفت: Jonna Turberville های هنری, مامان و نسبتا اخیر ساکن تروی.

وجود زیبایی و زندگی را جشن گرفت در ایمنی این روز و برای شش نفر از اعضای Turberville خانواده که به معنی پیدا کردن یک راه برای لذت بردن از خارج از منزل.

"برنامه های ما برای رفتن به جنگل بامبو (پرتویل بیابان پارک) گفت:" Jonna, که بیش از سال گذشته بوده است کشف مادری. او و همسرش جاستین باید 1 ساله دختر Bellanova ستاره Turberville.

"من بسیار سپاسگزار برای (Jonna) در یک میلیون راه" گفت: جاستین.

خوشبختانه آب و قرار است به خوبی می شود. خدمات ملی آب و هوا پیش بینی برای تماس های ابری آسمان با درجه حرارت در 70s و باران در چشم.

"آن را بیش از حد گرم است. آن را آفتابی. آن را روشن. همه چیز گل" Jonna گفت.

Jonna گفت: یک روز مادر تفرج خانواده می تواند به عنوان ساده به عنوان گرفتن برای یک پیاده روی که جاستین کاملا برای.

"ما احتمالا سعی کنید به نگه داشتن آن بر روی" جاستین گفت. "نگه داشتن آن سرد خوب و خوشحال است."

"ما می خواهیم به رفتن به پایین نهر و لذت بردن از (تروی) در نهر پیاده روی" Jonna گفت. "در بسیاری از گل های زیبا. آب زرق و برق دار به پایین وجود دارد."

همراه با وارد شدن به طبیعت Jonna گفت: او همچنین می خواهم به انجام برخی از پخت با دختران آخر این هفته – 18-year-old فضل اسکات و 17 ساله آریانا Jayne Turberville.

اما این احتمال وجود دارد نه همه که اتفاق می افتد برای Jonna.

"من می توانم بگویم چرا که همه نوع صحبت کردن در مورد این و آن" Jonna گفت. "اگر من گوش آنها به شما قرار نیست برای شنیدن این. من واقعا مطمئن نیستم که چه همه رفتن به اتفاق می افتد, اما من می دانم که وجود دارد همه چیز در این کار می کند. من بسیار هیجان زده هستم. من واقعا به دنبال به جلو به آن."

شایعه است که یک ویژه پیک نیک در کار می کند.

"ما واقعا نمی توان انجام هر کاری که ما مجاز به انجام فاصله عاقل و اجتماعی اما هنوز هم سرگرم کننده" فضل گفت. "من او را دوست دارم. او بهترین است."

گزینه های برای مادر

بنابراین آنچه شما انجام می دهند برای جشن روز مادر?

"رفتن به دیدن مادر در روز مادر و به او چیزی. هنوز مطمئن شوید که چه در عین حال گفت:" دیوید مور از Montgomery.

جنیفر Talley, که با این نسخهها کار, آلاباما, River منطقه باله در مونتگمری گفت: او را از داشتن مادر او را به کوره با بچه های خود را.

"من مشغول به کار در birdhouses ساخته شده از 100 سال قدیمی انبار چوب از ما مزرعه" Talley گفت. "من به کسانی که به برخی از ویژه مادران در خانواده است. و سپس من امیدوارم که تا پایان روز من با برخی از "اسب شاخدار آموزش' به صورت بنفش و برای لذت بردن از غروب آفتاب با یک لیوان شراب خانگی."

همراه با گلدوزي و اندی شولتز نیمی از مونتگمری را بی سر دایناسور استودیو ضبط گفت که او را در حال عبور همراه هدیه ای از باغبانی است.

"من می خواهم هدیه ای برخی از گیاهان و نهال من جوانه خودم به خانواده من" شولتز گفت.

البته روز مادر اغلب شامل به اشتراک گذاری یک وعده غذایی خوب است اما ناهار خوری گزینه نیست این آخر هفته به علت ویروس محدودیت هنوز هم در جای خود. برای کسانی که ترجیح می دهم که خود را برای رفتن به گزینه های وجود دارد.

"عشق مادر چون شما نمی دانید که چه چیزی شما را تا زمانی که شما آن را از دست بدهند" گفت: Janett Malpartida صاحب D'Road کافه 121 مونتگمری خیابان در مرکز شهر مونتگمری. "من از دست معدن حدود 12 سال پیش و اجازه دهید به شما بگویم من از دست او بسیار است. مادر من بود من قدرت و هنوز هم است."

D'Road کافه بازگشایی شده و برای حدود دو هفته. آنها در بسته در ماه مارس زمانی که در اوایل ویروس محدودیت آمد در آلاباما. به افتخار بچه Malpartida ارائه یک وعده غذایی روز مادر به ویژه این هفته: Casa Real سالاد; اشتها آور است Cachapitas al guacamole; انتخاب از دو entrees - مرغ نارگیل یا پاستل د Chucho پای و ونزوئلا پودینگ نان برای بیابان.

"من تصمیم ما می خواهم به انجام برخی از بسیار دنج و مواد غذایی سالم" Malpartida گفت.

برای کسانی که دستور این کار را آخرین وانت یکشنبه در ساعت 10 صبح

اما اگر شما از دست رفته مهلت به منظور آن جمعه Malpartida در حال برنامه ریزی در ارائه این منو برای یک دیرهنگام روز مادر ناهار خوردن در جشن on May 15, با تشکر برای کاهش محدودیت جمعه اعلام کرد توسط رژیم صهیونیستی. کی Ivey — امکان محدود میز و صندلی با 6 پا بین جداول. Malpartida گفت: D'Road کافه ارائه خواهد شد دو بار نشستن که بعد از 5-6:50 p. m. و 6:45-9 بعد از ظهر

"این خواهد بود که جداگانه به طوری که دو گروه نمی خواهد آمد در تماس با" Malpartida گفت.

برای رزرو تماس 334-328-2938.

"روز مادر بسیار ویژه است" گفت: Malpartida یک مادر که می گوید پخت و پز است شور و شوق خود را. "این فقط برای تشکر از مادران ما برای همه, او به ما داده است. گاهی اوقات ما درک نمی به اندازه کافی او را چرا که او تلاش می کند تا ما را مستقیما در زندگی است. اما این زمانی است که ما باید به عقب مغز ما کمی و بگو هی چه او بود که من را به بالا و قوی برای زندگی است."

بسیاری از دیگر رستوران ها باز هستند و ایستاده برای رفتن سفارشات یکشنبه.

کنگره صدف نوار 617 سایه سنت در مونتگمری بسته شده پس مارس 16. آنها در حال باز کردن در ظهر روز یکشنبه برای به سفارشات. همراه با صدف آنها در حال ارائه انواع غذاهای دریایی و دیگر آیتم های این ویژه روز مادر منو. به قبل از سفارش ارسال بلال یک Facebook پیام یا متن خود را به 334-354-3865. نام خود را شامل شماره تلفن و زمان شما می خواهید را انتخاب کنید تا سفارش شما.

برخی دیگر مانند مرکزی 129 Coosa خیابان در مرکز شهر مونتگمری نیست باز این آخر هفته. اما مرکزی فروش هدیه روز مادر کارت برای زمانی که آنها بازگشایی شده است.

یک شغل مادر

بین آنها Jonna و جاستین باید پنج فرزند دیگر در کنار کمی نوا سه نفر از آنها با آنها زندگی می کنند. دو نفر دیگر کارسون مک لین اسکات 20 و لوگان Flave Turberville, 13, دور هستند.

"چه چیزی واقعا شگفت انگیز در مورد Jonna و این مورد از من برای اولین بار او را ملاقات کرد زمانی که او به نظر می رسد شما در حال گوش دادن به شما احساس خاص گفت:" جاستین که توصیف همسر خود را به عنوان یک فرشته است که باعث می شود او می خواهم به یک فرد بهتر. "او می خواهم که با همه بچه ها. که به او بسیار زیبا است در داخل. شما نمی توانید جعلی است."

ساخت تمام کودکان احساس خاص و مهم است که از Turbervilles یک خانواده مخلوط

"او مادر من شما می دانید ؟" گفت: فضل. "اگر من آبی او شخص من رفتن به. او همیشه می داند که بهترین چیزها برای گفتن دارد."

"من واقعا خوب مامان," آریانا گفت. "(Jonna است) واقعا سرد است. او هیچ کاری نمی کند اما سعی کنید به من کمک کند با همه چیز من از طریق رفتن و من فقط واقعا که. من واقعا احترام است که بسیاری. من او را دوست دارم."

"او یک محافظ. یک خرس مادر," جاستین گفت. "او محافظت می کند مرا."

تا زمانی که جاستین ملاقات Jonna و خانواده اش, روز مادر بود یک زمان دشوار برای او را چون مادر خود را واقعا در اطراف. در حال حاضر او می گوید آن را یک تعطیلات زیبا.

"Jonna مادر است و مادر" گفت: جاستین. "او تبدیل به نوع مادر من است."

در وسط این همه گیر Jonna گفت: ارتباط با کودکان و نوجوانان بسیار مهم است به تندرستی خود را.

"ما در حال انجام, گیاهان دارویی و باغبانی و همه چیز را به نگه داشتن خودمان را اشغال مثبت و نشاط بخشی راه است که همچنین اجازه همه با هم برای استفاده از یک خروجی خلاق به نوعی مقابله با این وضعیت" Jonna گفت.

Jonna گفت: کودکان نیاز به یادآوری در مورد چیزهای خوب در وجود coronavirus قوانین و محدودیت های آنها هستیم.

"مطمئن شوید که شما را باز گفت و گو با بچه های خود را در مورد چگونه آنها احساس" Jonna گفت.

با وقت زیادی را در خانه آن مهم است که یک محیط راحت است. برای اتان اسکات, 12, این بدان معناست که یک مقدار خوبی از زمان روی نیمکت بازی بازی های ویدئویی.

"این همیشه خوب به اطراف این خانه چون من فقط می تواند به خنک. فقط واقعا سالن در اطراف" اتان گفت. "او همیشه شیرین و خوب است. او می شود بسیاری از غذاهایی که من دوست دارم... هر وقت من تا کنون بوده است او واقعا خوشحال شده و برداشته روح من."

آریانا دوست بودن یکی از بچه های بزرگتر و قادر به کمک به مراقبت از خواهر عزیزم. او گفت که او مادر است که واقعا فرد خوب را به نگاه کردن به.

"من واقعا خدا را شکر Jonna چرا که او فقط وجود دارد برای من در بسیاری از راه های" آریانا گفت. "من می توانید به او صحبت کنید و او می داند چرا که او بوده است که در آن من شده است."

با یک خانه کامل آن را یک چالش به اتخاذ قوانین جدید برای نگه داشتن همه آنها را امن در طول coronavirus بیماری همه گیر. Jonna به رسمیت می شناسد که می توان آن را ترسناک و افسرده زمان برای جوانان. در حالی که آنها می توانید صحبت با دوستان در گوشی آنها نمی توانند به آنها مراجعه کنید.

"خانواده تنها کسانی هستند که شما می توانید اویختن با" فضل گفت.

"بچه ها در حال گوش دادن و آگاه از آنچه در خارج وجود دارد و آنها در حال گرفتن اطلاعات متناقض از رسانه های مختلف منابع چیزهای مختلف در رسانه های اجتماعی" Jonna گفت. "من فکر می کنم آنها باید درست نگرانی در مورد آنچه اتفاق افتاده نه تنها در خانه خود اما در جهان است."

او گفت که این به ویژه مهم است برای پیدا کردن تعادل با بچه ها برای محافظت از آنها را از نظر جسمی و عاطفی. او و جاستین صحبت کردن با کودکان خود در مورد اهمیت ماندن در منزل و پاک ماندن بدون وحشتناک آنها.

"ما آنها را برای کمک به آن را به طور جدی و آن را درک کنیم" او گفت:. "این ماده از آموزش به آنها و آرامش آنها است. آنها بوده ام واقعا خوب است. هر کس می داند. آنها آن را دریافت."

بخشی از آن به راحتی می آید از هنر است که جریان از طریق Turberville صفحه اصلی. جاستین یک نوازنده — او شده است با چندین اصلی گروههای موسیقی و نقش پوشش انفرادی کنسرتهایی نیز (چهار سال پیش او باز برای سه سگ شب در مونتگمری مرکز هنرهای نمایشی).

آریانا را در زیر پدر او را قدم به قدم. "او نه تنها یادگیری آهنگ ها, اما او همچنین در نوشتن خود آهنگ" Jonna گفت. "او می کند که در هر روز است. او که برای ساعت هر روز."

Jonna را به سمت هنری در هنرهای تجسمی به عنوان یک نقاش, هر چند او نیز آغشته به موسیقی به عنوان نوازنده باس.

"این واقعا خوب به هنر اطراف" آریانا گفت. "و Jonna رنگ را در همه زمان ها. آن را فقط واقعا الهام بخش برای دیدن است که در هر روز است. من می خواهم به انجام است که با زندگی من. آن را بزرگ خواهد بود برای ایجاد."

داشتن وقت اضافی با خانواده اش شده است و پوشش نقره ای پشت این ویروس محدودیت Jonna گفت.

"من حتی مطمئن نیست ما که تا به حال در این زمان به تمرکز بر روی این چیزها چون زندگی مشغول است. مدرسه مشغول است" Jonna گفت. "شما می توانید در فشار و شلوغی. همه ما اعطا شده است و هم به نوع تمرکز بر صنایع دستی در یک سطح کاملا جدید است که واقعا عالی است."

تماس با مونتگومری تبلیغ خبرنگار شانون Heupel در sheupel@gannett.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب