هوستون 5 بهترین آخر هفته غذا شرط: هوای آبجو و شروع هوستون رستوران هفته

با رستوران ها شروع به باز کردن back up و بسیاری از ادامه به takeout مسیر این آخر هفته ما در حال به اشتراک گذار

توسط ABDOOSNEWS در 10 مرداد 1399

با رستوران ها شروع به باز کردن back up و بسیاری از ادامه به takeout مسیر این آخر هفته ما در حال به اشتراک گذاری یکی از گزینه های ناهار خوری از رستوران ها در اطراف شهر پوشش ناهار خوردن در, takeout, تحویل و منظقه خدمات به علاوه برخی از هوستون رستوران هفته گزینه های.

توجه: هر کسی که ممکن است اخیرا در معرض COVID-19 یا در حال تجربه علائم باید لطفا به دیگران ایمن ماندن در منزل و با استفاده از تماس با ما گزینه های ناهار خوری.

HRW صبحانه و شام و ناهار خوردن در و To-Go) در Mastrantos

جمعه, 5 تا 10 p. m.; روز شنبه ساعت 10 صبح تا 10 شب; یکشنبه ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر (سه شنبه-پنج شنبه 5 به 9 p. m.)

927 Studewood

$45 سه دوره HRW غذا در دنیا محله اغذیه فروشی و مشروب فروشی ویژگی های ظروف از اهمیت crudo و chorizo و تخم مرغ carbonara به اسپانیایی گوشت خوک با لود سبزیجات ریشه ای و کیک هویج torta با پوشش پنیر خامه ای و ونزوئلا رم. در صبحانه, $20 به شما دو دوره با گزینه های از جمله غلات شیرین نان تست labni ماست کامل, Yucatan tostadas و ذرت arepas با chorizo و تخم مرغ است. هوستون رستوران هفته شروع می شود این جمعه و رستوران است که با باز کردن منو برای ناهار خوردن در و to-go همه هفته در روزهای دوشنبه بسته).

جمعه-شنبه ظهر تا 9 بعد از ظهر; یکشنبه-سه شنبه ظهر تا 8 بعد از ظهر

5085 Westheimer, 1201, دریاچه جنگل

با اخیر منو تازه از آشپز Ryan Stewart, the eatery در حال حاضر با تمرکز بر انعکاس یک مطلب معتبر و خانواده-تجربه گرا. به عنوان مثل, Peli Peli معرفی $13 سه دوره بچه ها منو به آن هوستون رستوران هفته صف این سال ارائه می خورد از پرتغالی-سبک empanadas و چوب اخراج Peli Peli, مرغ, در, سیر, لیمو, کره, سس, شکلات, lekker ترش. علاوه بر این, آن را در حال حاضر ارائه 35 دلار در سه دوره منو (از آن شده است 45 دلار در سال گذشته) و 20 دلار در سه دوره منوی ناهار شام زمان نیز هست. مهمان می تواند در پیدا کردن HRW منوها در هر دو گالری و جنگل مکان ها و رستوران ها هر دو ارائه تحویل رایگان در دسترس برای سفارش آنلاین و تلفنی (خرید بیش از 20 دلار در عرض پنج مایل از ایرانیان در مکان و هفت مایل برای جنگل).

ناهار خوردن در, Takeout و هوستون رستوران هفته در جای شب بسر بردن

جمعه-شنبه 4 تا 9:30 بعد از ظهر (به همراه روز هفته ساعت)

1972 فرویو

با فاصله میز و صندلی در فضای باز در پوشش و سایه پاسیو جای شب بسر بردن است باز هم برای ناهار خوردن در خدمات و بایگانی اطلاعات. این نهاد منوی امکانات سه دوره برای $45. را انتخاب کنید از استارت مانند تگزاس هلو سالاد نمک cod سرخ با زعفران aioli و یک مورد علاقه در خانه معروف سوخاری گل کلم صدر با سس میسو و رقص بونیتو. دوره دوم شامل گزینه های Angus استیک با پایان تابستان اسکواش gratin و شراب قرمز گوساله دمی تازه خلیج فارس, ماهی, با, لوئیزیانا, خرچنگ جوش و گوجه فرنگی سبز, کره, و باستان دانه فلفل شکم پر در خدمت بیش از ترکه گوجه فرنگی و سس گوجه فرنگی ماست. پایان با قهوه n' سوراخ شیرینی بی شیرینی, گرم, کیک سیب با سیب کارامل یا key lime panna cotta.

جمعه-شنبه, 11 صبح تا 10 شب; یکشنبه-سه شنبه ساعت 11 صبح تا 9 p. m. (منظقه روزانه 11 صبح تا 8 بعد از ظهر)

سنت آرنولد به بازگشایی آن, در بیرون باغ آبجو و رستوران پس از مجبور بودن به طور موقت به بستن درهای خود را به دلیل پس از تغییر TABC راهنمایی. مهمان می تواند در حال حاضر لذت بردن از یک دم سرد در فضای باز ناهار خوری فضاهای با چک کردن در در درایو تا میزبان ایستاده و در انتظار وسیله نقلیه خود را برای یک جدول (بیش از ده مهمانان در هر جدول و ماسک مورد نیاز که نیست نشسته در جدول). حفاری به پپرونی پیتزا در کنار hoppy هنر, ماشین, IPA, جفت crawfish رول با یک پرتقال یا شیب نرم چوب شور به سانتو Adriano در حالی که شما جرعه Guten Tag. کسانی که ترجیح می دهند منظقه takeout می توانید سفارش به رفتن آنلاین.

ناهار خوردن در, Takeout و یکشنبه صبحانه به رفتن در دولت از فضل


یکشنبه صبحانه, 11 صبح تا 3 بعد از ظهر (به طور منظم ساعت جمعه-شنبه, 4:30 تا 10 p. m.; یکشنبه-سه شنبه 4:30 تا 9 p. m.)

3258 Westheimer

دولت از گریس است که در حال حاضر ارائه آن محبوب یکشنبه صبحانه منو برای منظقه وانت (در دسترس از طریق سفارش آنلاین از 11.m به 3 p. m.). را انتخاب کنید از شیرین و خوش طعم ارائه شده از کیک ماهی تابه گرم و رول دارچین برای مرغ سرخ شده با مرغ و گوشت خوک حلقه بندیکت; و پایان تجربه با دسته کوکتل برای رفتن (به اندازه کافی برای حدود پنج تا شش نوشیدنی) از جمله لا Parillita ($48) سریع بوفالو (50 دلار) و یا Southside نو ($52).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب