جریان کنسرت تماشای 7/1: بازی بولینگ برای سوپ و بیشتر

آن را در حال حاضر (و در عین حال تنها) جولای ؟ تا کنون آن را احساس می کنم مثل سال 2020 شده است به طور همزمان در

توسط ABDOOSNEWS در 11 تیر 1399

آن را در حال حاضر (و در عین حال تنها) جولای ؟ تا کنون آن را احساس می کنم مثل سال 2020 شده است به طور همزمان در کوتاه ترین و طولانی ترین سال ثبت شده. کل این بیماری همه گیر انداخته است من برای یک, حلقه, و من تا به حال هرگز چنین باز تقویم پس از من تا به حال گواهینامه رانندگی. اما من در تلاش برای شمارش نعمت های من و نگه داشتن یک نگرش مثبت است. خوشبختانه مقدار زیادی از هنرمندان با استعداد هنوز زنده جریان کنسرت برای بلند کردن ارواح ما و ما را سرگرم در حالی که ما بهترین های ما به فاصله اجتماعی. نگه داشتن اسکرول برای دیدن آنچه که بر روی آن ضربه بزنید برای آخر هفته طولانی از جمله یک زن و شوهر از چهارم جولای اجرای برنامه.

بازی بولینگ برای سوپ
6 p. m. EDT – جولای 1

برای بیش از یک ربع قرن تگزاس, خود Bowling For Soup شده است های منحصر به فرد آن (دفعات بازدید: smartass) را در سبک پاپ-راک است. بیست و شش سال در کسب و کار موسیقی چشمگیر است feat مهم نیست که هنرمند, اما آن را حتی بیشتر بنابراین با توجه به این واقعیت است که این کوارتت هرگز در زمان خود را بیش از حد جدی است. با 10 آلبوم استودیویی و یک نامزدی جایزه گرمی را به نام خود این دنتون راک ثابت کرده اند که به بیش از یک فلش در تابه. ببینید در مقابل مرد Jaret Reddick انجام "همه درخواست!" – که قطعا شامل بازدید "1985" و "دختر تمام بچه های بد می خواهند" – امشب.

Rhett میلر
2 صبح CST – جولای 2

بیش از 30 سال گذشته Rhett میلر منتشر کرده است هشت آلبوم, تکمیل یک دوجین ارائه شده از alt-کشور لباس های قدیمی 97 است. تگزاس بومی برش دندان های خود را تور مقدس کمربند در نهایت تبدیل شدن به یک فن های مورد علاقه خود را در اتخاذ وطن دالاس قبل از شکستن به عنوان یک خبرگزاری مستقل مورد علاقه در سراسر کشور. موسیقی خود را ارائه می دهد یک چیزی کمی برای همه یکپارچه ترکیب مستقل احساس می کنم با فقط به اندازه کافی صدای تودماغی به ما یادآوری می کنند که او را از حالت ستاره تنها. طرفداران alt کشور را می توانید ببینید او انجام فردا شب.

Zac Brown Band
7 p. m. EDT – جولای 3

این Zac Brown Band یک لباس منحصر به فرد. مساوی سنتی کشور, گروه بزرگ و مرز-هل دادن نوع مخزن این گرجستان بومی فیوز کشور با بلوگراس به طور منظم آبپاش در rock-and-roll با گره به موسیقی پاپ به عنوان به خوبی. نه همه آلبوم های خود را داشته اند بازدید اخیر در گردش اند قطبی شنوندگان. اما جمعیت pleasers مانند "مرغ سرخ شده" "Goodbye In Her Eyes," "آب و هوای سرد" و "بزرگراه 20 سوار" به احتمال زیاد به نگه داشتن خود را گسترده پایه فن خرید بلیط برای آینده قابل پیش بینی. چند پلاتین برنده جایزه گرمی ساز و برگ زندگی می کنند جریان یک کنسرت با بهره گیری اردوگاه شمال زمین در روز جمعه.

ویلی نلسون 4 جولای پیک نیک
3:30 p. m. – ژوئیه 4

ویلی نلسون مردی است از مردم. گربه وحشی, غریبه, گل رز برجسته به داخل کشور یاغی سبک فرعی در '60s و پس از همکاری با امثال Waylon Jennings, Ray Charles اسنوپ داگ و نورا جونز به نام تنها چند. با وجود سرودن برخی از صمیمی ترین قلبی, تصنیف تا کنون ثبت تگزاس بومی همچنان به یک ورزش, خوش بین, خنده دار, شوخ طبعی او را به 80s. به تازگی نلسون ساخته شده 11th خود را ظاهر در RodeoHouston مارک یکی از نهایی نشان می دهد به رخ می دهد در شاخه فرعی رودخانه شهر قبل از رمان coronavirus قرار دادن جهان در مکث. در این سال او را در جریان سالانه خود را 4th جولای پیک نیک با طرفداران زنده از پدرنلس Studios, فقط پرتاب یک سنگ از نلسون در مرتع پرورش احشام در شانس, Texas. یک دلار از هر بلیط فروخته خواهد شد حمایت از شانس مراسم صندوق و کمک های مالی را همسان با Budweiser Michelob فوق العاده و Karbach. موسیقی خوب برای یک علت خوب است. آن را از دست ندهید.

Sara Evans
7:30 p. m. EDT – جولای 4

Sara Evans شده است جعل مسیر خود در موسیقی کسب و کار برای بیش از دو دهه در حال حاضر و او همچنان به لذت اخیرا با 10 آلبوم استودیویی کپی که. آخرین ارائه می بالد یک چیزی کمی برای همه آهنگ ها اعم از کلاسیک, کشور, انجیل الهام گرفته است. ایوانز' صدای بیسار یکپارچه انتقال بین نقش های ساخت برای لذت بخش 53 دقیقه خوب آهنگ. میسوری و مادری که به نقل Reba مک انتیر به عنوان یک نفوذ زندگی می کنند جریان یک عملکرد از Grand Ole Opry شنبهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب