اسنپ چت به ارمغان می آورد 'Lensathon' به هند

این نمایشگاه بین المللی چای بعد باید یک نگاه چگونه چای متصل می شود و هند است. Pixabay توسط PUJA گوپتا در هند

توسط ABDOOSNEWS در 3 خرداد 1399
Tea
این نمایشگاه بین المللی چای بعد باید یک نگاه چگونه چای متصل می شود و هند است. Pixabay

توسط PUJA گوپتا در هند یک موضوع است که ما را متصل به صراحت به عنوان یک ملت و یک مراسم است که واقعا نماد وحدت در تنوع است عشق ما به چای. چای فرهنگ در هند تکامل یافته با تغییر روند و تنظیمات.

این نمایشگاه بین المللی چای در روز IANSlife صحبت Karan شاه, نسل چهارم مدیر جامعه چای که به ما طول می کشد در سفر چای در هند و آن تغییر روند. او همچنین صحبت در مورد چالش های صنعت و سهام برخی از افسانه ها و حقایق مربوط به چای.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم چای فرهنگ تکامل یافته در هند ؟ و جایی که شما آن را ببینید رويم ؟

شاه: با تغییر بار ما را دیده اند ذائقه های سرخپوستان توسعه بیش از حد بنحوی تغییر در بازار چای. از به طور منظم و سرگرمی چای به elaichi و زنجبیل و لیمو و بیشتر -- یک چیز است اما همان باقی مانده است: از مردم می خواهم برای آزمایش و دریافت نوآورانه با بخار فنجان نیرو چای. علاوه بر این وجود یک تمایل قوی به سمت سالم و افزایش ایمنی چای سبز و سرد و در عین حال طراوت چای سرد.

اما با تغییر روند آیا شما فکر می کنم چای سنتی در حال از دست دادن اهمیت خود را?

شاه: عشق برای چای سنتی' غیر قابل انکار است در سراسر هند است. اگر چه شده است وجود دارد تغییر در چای فرهنگ کشور یکی از چیزهایی که ما شاهد این واقعیت است که عشق به طعم سنتی از چای به خانواده های مورد علاقه ترکیب معطر ادویه جات هندی - این ماسالا چای همیشه رفتن را به ماندن.

Tea India
عشق سنتی چای غیر قابل انکار است در سراسر هند است. Pixabay

یک مطالعه انجام شده توسط چای هیئت مدیره هند نشان داد برخی از جالب الگوی مصرف در میان هندی مصرف کنندگان چای:

حدود 80 درصد مصرف کنندگان چای در هند مصرف آن را با یا قبل از صبحانه

کشورهای شرقی از هند به خصوص در غرب بنگال باید قابل ملاحظه ای بالا مصرف چای در مقایسه با زمانی که به شمال غرب و یا جنوب هند

چای به طور منظم مصرف در حدود 64 درصد از خانه ها در هند و 96 درصد از اعضای خانواده ساکن در آن

بیش از 80 درصد سرخپوستان ترجیح می دهند چای را با شیر اضافه شده

حدود 70 درصد از هندی ها ترجیح می دهند خرید چای از فروشگاه های مواد غذایی محلی

در حالی که این درست است برای هند به عنوان یک بازار ما شاهد برخی تغییرات چیدن در کشور است. دو روند اصلی برای سال آینده در حال افزایش فراهم آورده و چای و گیاهی می آمیزد.

قبل از مصرف مخلوط چای: یک زمان وجود دارد که ترکیبات رنج می برد از یک تصویر بد, برچسب عنوان ناسالم جایگزین برای چای سنتی. شده است وجود دارد یک تغییر کامل در ادراک. بازار فوری فراهم آورده و چای است در رشد سالم رای از سال 2011 است. در حالی که محبوب ترین طعم ها در این بازار است, تاپیک, دیگر خشکبار شامل ریواس و زنجبیل و سنبل هندی و غیره.

گیاهی مخلوط: در حالی که چای سبز در حال حاضر خوب برخوردار سطح آگاهی مردم و سریع میشه می آمیزد گیاهی در افزایش سریع بیش از حد. چای حاوی طعم زنجبیل, tulsi mulethi, گزنه چای و غیره. شناخته شده برای افزایش ایمنی در مبارزه با سلول های سرطانی و تسکین گلو مشکلات است. نه تنها این, اما, یک فنجان گرم چای کمک خواهد کرد که شما را در برابر حفره بزرگ است که برای سلامت دهان و دندان خود.

چه چالش هایی است که صنعت چای رو در حال حاضر ؟

شاه: چای یک محصول طبیعی است و وجود دارد بسیاری از عوامل مانند سلامت بوش نور طبیعی و غیره. این عوامل از عوامل عمده ای است که درباره تغییرات در طعم و ترکیب, مشروب و غیره. به عنوان یک نام تجاری و یا هر چای بازیکن بزرگترین چالش همیشه خواهد بود برای ایجاد ثبات در این عوامل و سازگار طعم و کیفیت محصول.

Indian Tea
صنعت چای هند چهره برخی از چالش های جدی. Pixabay

به ما بگویید که در برخی از افسانه ها و حقایق در مورد چای ؟

شاه: متعدد وجود داشته است اسطوره های اطراف چای که یکی از آنها چای ترانسفورماتور است. چای است که در واقع مدر که بدان معنی است که آن را کمک می کند تا در احتباس آب. همچنین این تصور غلط وجود دارد که چای سبز و چای سیاه, چای سفید, چای متفاوت چای جوانه. همه آنها یک نتیجه از سطوح مختلف پردازش.

به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات خود را #StayAtHome مبارزات انتخاباتی.

شاه: ما در جامعه چای همیشه ماهرانه سرمایه گذاری در وظیفه ما نسبت به جامعه و هند به عنوان تجارب اجتماعی فاصله ما به تازگی راه اندازی شده ما از لحاظ بصری جذاب #StayAtHome مبارزات انتخاباتی. جشن هند منحصر به فرد نوشیدن چای در فرهنگ ما قرض تلخ عکس از ما انسان علاقه سری عکس با عنوان "چای جامعه به نام هند', نشان دادن تمام آن لحظات کوچک در روز, جایی که مردم گرد هم می آیند برای دم کردن یک تجربه لذت بخش بیش از یک فنجان چای.

هدف ما تشویق مردم که تا این زمان به عقب بیایید نه تنها #StayAtHome #StayIndoors #StaySafeAtHome و گرفتن یک فنجان چای جامعه و نگاه به جلو به لذت بردن از این لحظات را با ما و دوستان و خانواده و نزدیکان.

جامعه چای با قسمت دوم از موسیقی آن سری وب برای تلفن های موبایل از جامعه". لطفا به اشتراک بگذارید برخی از جزئیات آن است.

شاه: موسیقی بودن بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما دارای قدرت گرد هم آوردن مردم در سراسر مرزهای فقط چای می کند. #SoundsOfSociety یک نوع-free, no-قوانین و فراگیر با رویکرد ارائه موسیقی-ساخت و آن مربوط به هنرهای نمایشی. این ویژگی نوازندگان و خود را مردمی رویکرد به ساخت موسیقی در یک کاملا مشارکتی فرمت های نجومی.

با تلفن های موبایل جامعه: فصل 2 هدف ما در آوردن روح ملودی با همکاری با همه کاره, هنرمندان. آن است که تولید شده توسط شهری ضرب و شتم پروژه و سرپرستی Laiq قریشی و امکانات Woodnote یک نوازنده ساکسیفون آهنگساز و تهیه کننده نقطه از بریستول, انگلستان توسط Bellatrix سریع افزایش خواننده و ترانه سرا که او نیز اتفاق می افتد به یک حرفه ای نوازنده بیس و سابق جهان ضرب و شتم قهرمان بوکس داشتن دم استثنایی ترتیب با عنوان eSugar من شیرینی". هر دو نوازندگان هیچ غریبه ای به خودانگیختگی و شناخته شده برای ایجاد پیچیده سازه ها در پرواز است. آنچه که می شنوید کاملا unpractised و ویترین های خود را تطبیق پذیری و محض نابغه هر دو به عنوان یک نوازنده و به عنوان یک تولید کننده.

خود را گسترش برنامه ؟

شاه: ما باید متنوع به رده chutneys و ترشی موجود در لذت بخش انواع بازآفرینی جادویی طعم مادر بزرگ راز دستور بازگرداندن طعم و مزه سنت جدید-سن مصرف کنندگان تحت نام ادویه اسرار.

همچنین بخوانید: Covid-19 همه گیر خواهد شد و منجر به مسائل جدی در سلامتی در سراسر جهان

ما نیز جرأت به این رده از محصولات لبنی ارائه پودر شیر خامه گرفته, انجمن, روغن حیوانی و فراورده های لبنی, سفید, فوری لبنی و ماسه. با چشم انداز از خدمت به مشتریان ما حق ما مصمم به بداهه نوازی و انطباق با تغییر روند. (IANS)



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب