Houston Texans بازسازی RG ژاک Fulton قرارداد

به عنوان تگزاسی' 2020 offseason تکامل یافته در طول چند هفته گذشته به نظر می رسد مانند یکی از حرکت هر کس تا به

توسط ABDOOSNEWS در 12 خرداد 1399

به عنوان تگزاسی' 2020 offseason تکامل یافته در طول چند هفته گذشته به نظر می رسد مانند یکی از حرکت هر کس تا به حال شده است در انتظار بود انتشار جانباز راست گارد ژاک Fulton که تا به حال دو سال و یک غیر تضمین شده در مجموع 14 میلیون دلار باقی مانده را در مقابله. حداقل اجازه Fulton رفتن خواهد بود یک راه آسان برای روشن کردن برخی از فضای کلاه حقوق و دستمزد.

اما تگزاسی آیا چه بود غیر منتظره محوری با Fulton در جمعه تجدید ساختار خود در مقابله به شرح زیر است:

شاید Fulton بازگشت پیش بینی شد در طول حمله هماهنگ کننده تیم های کلی رسانه ها در جلسه هفته گذشته زمانی که او گفت: زیر:

"تا آنجا که به خط حمله من باور دارم – شما بچه ها می تواند درست باشد من اگر من اشتباه می کنم – اما من اعتقاد دارم که آن را اولین بار است که ما تا به حال پنج استارت بازگشت از ما اینجا بوده ام. که موقعیت, ویژه, وجود دارد بسیاری از شیمی است که می رود به آن موقعیت از بازی در کنار یکدیگر چگونه برخی از مردم در حال رفتن به رسیدگی خاصی بلوک و چگونه آن را به احساس و متفاوت پاسخ و واکنش های است که شما می خواهید. من مطمئن هستم که مربی Dev (مایک Devlin) قادر خواهد بود برای رسیدن به آن در عمق با شما, اما داشتن تمام پنج تن از کسانی که بچه ها پشت حیاتی است. این یک چیز خوب است و این چیزی است که ما قطعا هیجان زده است."

به طوری کلی خوشحال است! در ضمن در اینجا چند افکار بیشتر در این معامله:

این Warford قرعه کشی بیش از برای تگزاسی
در اوایل این ماه پرستاران نیواورلئان نقل مکان کرد از سه Pro کاسه گارد لری Warford تا حد زیادی با توجه به آینده 13 میلیون دلار کلاه ضربه نه مطابق با تعهد خود را به مطبوع. هنوز حتی مضطرب نسخه Warford است که احتمالا یک استعداد برتر به Fulton بنابراین تگزاسی شده بود یکی از تیم های گزارش لگد زدن لاستیک در فکر آوردن او را در. به راحتی به اندازه کافی او گزارش شده است که به دنبال در حدود 7 میلیون دلار یا بیشتر در هر سال که ساخته شده اند برای راحت مبادله با Fulton که 2020 کلاه ضربه شد 7 میلیون دلار قبل از تنظیم در روز جمعه. بنابراین یا Warford نقل مکان کرد از تگزاسی یا اهالی تگزاس نقل مکان کرد از Warford اما در هر صورت آن را ایمن می گویند Warford نمی خواهد در آینده به هوستون.

کار خوب توسط بیل اوبراین تنظیم این معامله
به اندازه غم و اندوه به عنوان ما به لایحه اوبراین برای مناجات مشکوک (و گاهی اوقات بدتر) حرکت او ساخته شده این offseason ما باید اعتباری که در آن اعتباری است که به علت. من فکر می کنم گرفتن Fulton به دست کشیدن از حقوق و دستمزد خود را توسط $2 میلیون اين فصل آینده و 4 میلیون دلار در سال 2021 در حالی که تنها تضمین آینده این فصل بسیار خوب حرکت می کند. شما برای باز کردن برخی از فضا کلاه (که آنها نیاز به شدت به زودی بیشتر در مورد که در یک دقیقه) و اگر Fulton پخش در سرویس, سطح, شما, سپس شما باید او قفل شده است و در یک تیم دوستانه و غیر تضمین شده برای مقابله 2021. من یک مشکل بزرگ با آنها خود را تضمین 5 میلیون دلار حقوق و دستمزد در سال 2020 چرا که اگر شما در حال آوردن او آن را به وضوح برای شروع و اگر او سالم تا پایان اردوگاه آموزش حقوق و دستمزد خود را می شود به هر حال تضمین شده.

این آغاز بیشتر کلاه برش حرکت می کند ؟
همه ما می دانیم که عظیم قراردادی ابر که آویزان بیش از همه چیز تگزاسی انجام بیش از چند ماه آینده به احتمال زیاد رکورد-تنظیم فرمت که کارفرمایی Deshaun واتسون را امضا خواهد کرد. تگزاسی ها هستند قطعا رفتن به نیاز به انجام برخی از مانور به ناگهان همه از یک جا واتسون مقابله به پازل. شما می توانید استدلال می کنند که تجارت DeAndre هاپکینز بود که اولین بار که این نوع حرکت می کند. جهنم اوبراین اما گفت: آن زمانی که او گفت که آن را تقریبا غیر ممکن است به نخبگان QB نخبگان چپ مقابله با نخبگان دفاعی و هنوز هم پرداخت هاپکینز. وجود دارد چند بازیکن دیگر با عدم تضمین معاملات است که می تواند منتشر شد, قطع پرداخت یا معامله شد. Kenny, عکسهای (7 میلیون دلار) و آنجلو Blackson (4 میلیون دلار) می رسد به بالای لیست.

هی تداوم عزیزم!
در پایان روز چه تگزاسی به دست آوردن با حفظ Fulton در این کاهش قیمت ؟ پاسخ ساده است: تداوم در امتداد خط حمله. به عنوان کلی مندرج در نقل قول ذکر شده در بالا این است که یک لوکس تگزاسی نداشته اند در هر زمان در طول اوبراین دوران عمدتا به دلیل این است که گروه اول پس از 2014 دسته که در آن حتی ارزش آوردن جمعی واحد بازگشت. داشتن همان پنج بچه ها به خصوص با دو نفر از آنها (حداکثر Scharping, Tytus Howard) آینده امیدوار کننده rookie فصل و در حال حاضر Laremy Tunsil گرفتن برخی از صورت ظاهر از یک اردوگاه آموزشی (امیدوارم) با تیم باعث می شود خط حمله تکیه گاه (و آنها Deshaun واتسون) از آنچه است که امیدوارم بهبود جرم در سال 2020 است.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im