Irrfan Khan
عرفان خان که به تازگی به سمت چپ برای اقامت آسمانی پس از مبارزه طولانی مدت با بیماری پشت چنین غنی و نفیس سینمایی میراث است که unmatchable و غیر ممکن است برای تعریف.

توسط Kashish Rai

 “من می خواهم برای سرگرم کردن مردم است اما با برخی از ماده….”

~Irrfan Khan

این چیزی است که تا به حال بوده است, انگیزه یکی از بهترین بازیگران در تمام دوران~ بزرگ Irrfan Khan است که متاسفانه در میان ما ندارد.

 عرفان خان که به تازگی به سمت چپ برای اقامت آسمانی پس از مبارزه طولانی مدت با بیماری پشت چنین غنی و نفیس سینمایی میراث است که unmatchable و غیر ممکن است برای تعریف. در طی 30 سال فعالیت حرفه ای در زمینه سینما این گوهر را از یک بازیگر همه چیز را~ از بزرگ بالیوود بازدید به اسکار برندگان از جایزه فیلم های پرفروش هالیوود به حتی درام و در نتیجه این بازیگر همیشه باقی می ماند و همه کاره خود را در زیبایی.

فراتر از بی عیب و نقص مهارت های او عرفان را به صورت یکی از سینما را به رسا ترین یکی است که در آن بسیاری از مردم در واقع تحسین است که مرد می تواند عمل با چشمان خود را! بسیار بازیگر معروف هالیوود تام هنکس نیز نامیده می شوند او را به عنوان “جالبترین مرد در اتاق”.

در اینجا من به شما ارائه 10 کلید اجرای Irrfan Khan است که شما باید به منظور تجربه خود را ابدی سحر و جادو!

 • مدیر: Tapan سینها

Irrfan
هنوز هم از عرفان از فیلم “Ek دکتر کی Maut”. توییتر

بیرون آمدن به عنوان شاهکار توسط مدیر Ek دکتر کی Maut است که باید اگر شما می خواهید بدانید که چرا و از کجا هند نشدم پشت در زمینه تحقیقات پزشکی, چرا کسی است که در آستانه ابتلا به جذام واکسن نا امید مبارزه با conundrums در سیستم اداری. افرادی که علاقه مند در زمینه پژوهش های علمی باید قطعا تماشای این فیلم. این فیلم از جایی که عرفان شروع به دست آوردن شهرت. در این فیلم Irrfan نقش یک زن دلسوز علم و خبرنگار.

 • کارگردان: Vishal Bhardwaj

  Maqbool
  Maqbool نیست تحت اللفظی اقتباس از مکبث از آن خود تن و فرهنگ است. پینترست

Maqbool برجسته جرم و جنایت, درام, فیلم توسط Vishal Bhardwaj. آن است که بر اساس بازی معروف “مکبث” نوشته ویلیام شکسپیر است. Maqbool نیست تحت اللفظی اقتباس از مکبث از آن خود تن و فرهنگ است. این فیلم نه فقط یک قطعه از محتوای شما را به لذت بردن از وقت خود را به شما زندگی می کنند از طریق آن. عرفان انجام داده است یک کار فوق العاده ای به عنوان یک منجر شود. این فیلم در واقع یک شاهکار سینمایی.

 •  مدیر: Anup سینگ

  Qissa
  داستان زیبایی نوشته اما جای تعجب است هولناک است. پینترست

داستان یک شاهکار نفیس که می گوید داستان از یک سیک به دام افتاده در تمایل خود را برای ابدیت. این فیلم یک تصویر عالی از طرز فکر سنتی از یک پنجابی خانواده که در آن پدر مشتاق برای یک فرزند پسر پس از پی در پی کودکان زن. در اینجا دوباره, Irrfan شده نقش سرب است. این فیلم را به شما تحت تأثیر آن در وضعیت زندگی شخصیت خود را روانشناسی فردی و عزت از زندگی است. آن است که به زیبایی نوشته شده است اما جای تعجب هولناک است.

 • کارگردان: Ritesh Batra

  Lunchbox
  این تحسین فیلم برجسته و در عین حال یکی دیگر از ظریف, تند و تلخ عملکرد از عرفان. شما قطعا باید آن را تماشا کنید. پینترست

آیا شما تا کنون دیده یک فیلم و بعد از تماشای آن شما فقط نیاز به برخی از زمان برای پردازش آنچه که شما احساس و یا آنچه شما دقیقا می خواهید از زندگی ؟ Lunchbox خواهد شما را به انجام آن! این فقط یک داستان ساده از چگونه ما به عنوان انسان نیاز به ارتباط با مردم چگونه ما به طور مداوم نیاز به کسی برای نگه داشتن ما و به ما بگویید که همه چیز خوب خواهد بود. تفاوت های ظریف و لطیف طبیعت انسان اسیر است با خیلی کمال که آن را احساس بیش از حد خوب درست باشد,~ همه با تشکر از عرفان! این تحسین فیلم برجسته و در عین حال یکی دیگر از ظریف, تند و تلخ عملکرد از عرفان. شما قطعا باید آن را تماشا کنید.

 • کارگردان: Tigmanshu Dhulia

  Paan Singh Tomar
  Paan Singh Tomar مثل این است که یک مزیت برای هر فن جان سخت سینمای هند. پینترست

در اینجا Irrfan که تحت پوشش اقیانوس ها و مقیاس ها ، شما به سادگی نمی تواند نگه داشتن چشم خود را خاموش او را در این مورد بازخواست. Paan Singh Tomar مثل این است که یک مزیت برای هر فن جان سخت سینمای هند. مدیر Tigmanshu Dhulia با موفقیت قادر به biopic چگونه ملی سابق ورزشکار قهرمان تبدیل به یک Dacoit در یک کریکت وسواس کشور است. این طرح جالب بر اساس آن طول می کشد و شما را به یک گردباد سفر زندگی خود را که با قلقلک شما الهام بخش شما و در نهایت از شما می خواهد برخی از سوالات ناراحت کننده. برای این فیلم عرفان نیز روساي با جایزه ملی. این باید شما باید به سازمان دیده بان!

 • کارگردان: Shoojit Sircar

  Piku
  به طور کلی طراح جنایی طراوت داستان و سبک های مختلف. پینترست

طراح جنایی زیبا و آرامش بخش داستان با کمتر درام و در عین حال عاطفی شخصیت. 3 کاراکتر در این فیلم خود را متمایز طعم~ Deepika به عنوان ذرات تحریک کننده مستقل و در عین حال کشنده دختر “طراح جنایی’, آمیتا با freaky به,وسواسی,يبوست, پدر و عرفان با خود اقدام جذابیت بین ساندویچ عجیب و غریب پدر و دختر!! به طور کلی طراوت داستان و سبک های مختلف. شما قطعا باید آن را تماشا کنید!

 • کارگردان: Nishikant Kamat

  Madaari
  Madaari است که به خوبی طراحی و ساخته شده با تصفیه جهت. توییتر

Madaari است که باید برای بسیاری از دلایل. اولین و مهمترین این است که عرفان خان. دوم به معنای آن است که برای مخاطبان خانواده. سوم آن دارای یک داستان قوی در انتقال یک پیام قوی علیه نظام است. Irrfan Khan, اقدام یک تعریف برای Madaari. این فیلم است که به خوبی طراحی و ساخته شده با تصفیه جهت. Madaari است در مورد یک مرد Nirmal درد و رنج یک فاجعه بزرگ و پس از آن مبارزه با تمام انرژی و قدرت به سوال سیستم در محل.

 • مدیر: Meghna گلزار

  Talvar
  عرفان بازی کرده است نقش یک بررسی در این فیلم است. توییتر

Talvar یکی از کسانی که فرشنرس که هرگز نتواند به مخاطبان یک از موارد ضعیف و شکننده سیستم از کشور است. آن است که بر اساس مشخصات arushi Talwar, پرونده قتل. این فیلم فقط یک تفسیر از چه چیزهایی ممکن است رفته اند و نه یک داستان واقعی. عرفان بازی کرده است نقش یک بررسی در این فیلم است.

 • کارگردان: Saket Chaudhary

  Hindi Medium
  عرفان این فیلم عالی تفسیر در هند وسواس با زبان انگلیسی و چگونه کلاس و فرصت درآمیزند. پینترست

Hindi متوسط واقعا یک فیلم است. این یک داستان واقعی از امروز نخبگان پدر و مادر که فکر می کنم تحصیل در یک مدرسه متوسط انگلیسی می توانید وعده یک زندگی خوب برای کودکان خود. این فیلم نشده کلیشه و نه به نظر می رسد بسیار متفاوت از تمام کسانی که در فیلم می بینید این روزها. Hindi متوسط است فوق العاده جذاب; نور دل کمدی و اجتماعی-طنز سیاسی در نظام آموزش و پرورش و نخبگان جذابیت برای زبان انگلیسی متوسط مدارس. از طریق این فیلم Irrfan این فیلم عالی تفسیر در هند وسواس با زبان انگلیسی و چگونه کلاس و فرصت درآمیزند.

 • مدیر: Homi Adajania

  Angrezi medium
  داستان در مورد پدر, دختر, فقط شما را لمس عمیق در داخل و همچنین به شما می آموزد که برخی از چیزهای زیبا است که شما در حفظ و متصل به هسته از هر احساسی. پینترست

متاسفانه در حال Irrfan آخرین فیلم~ Angrezi متوسط است دوباره باید سازمان دیده بان. در این فیلم Irrfan flits زحمت از عاطفی به نشئه به مسخره ایجاد برخی از لحظات یابم در کنسرت با داستان. اختصاص داده شده به تمام فدا کردن & فوق العاده پدران آن است که خنده دار فیلم حمایت بازیگران که باید بی عیب و نقص, طنز زمان برای شما را به طور طبیعی بروید خنده! داستان در مورد پدر, دختر, فقط شما را لمس عمیق در داخل و همچنین به شما می آموزد که برخی از چیزهای زیبا است که شما در حفظ و متصل به هسته از هر احساسی. شما قطعا باید آن را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: مستند: بیش از حد استفاده از ابزار می تواند به شما آسیب برساند استقرار

متنوع ترین بازیگر در تمام دوران~ عرفان ما را ترک کرده است بیش از حد به زودی اما میراث او را حفظ خواهد کرد در حال حرکت برای نسل های آینده!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im