مستندات مانع از میلیون ها نفر از مرگ و میر ناشی از Covid-19: مطالعه

Lockdowns در سراسر جهان مانع از میلیون ها نفر از مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus یک مطالعه جدید گزارش.با تو

توسط ABDOOSNEWS در 20 خرداد 1399

Lockdowns در سراسر جهان مانع از میلیون ها نفر از مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus یک مطالعه جدید گزارش.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط کالج سلطنتی لندن مستندات و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و مدارس ممکن است ذخیره شده در حدود 3 میلیون نفر در 11 کشور — اتریش, بلژیک, بریتانیا, دانمارک, فرانسه, آلمان, ایتالیا, نروژ, اسپانیا, سوئد و سوئیس.

دنبال NewsGram در Instagram به ماندن بگیرید به روز شد.

یک مطالعه جداگانه در ایالات متحده به این نتیجه رسیدند که مستندات در چین, فرانسه, ایران و ایتالیا و کره جنوبی و ایالات متحده مانع دیگری 530 میلیون COVID-19 موارد است.

اما سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه هشدار داد که در حالی که وضعیت بهبود در اروپا و از آن بدتر در دیگر نقاط جهان.

Lockdowns
پدر و مادر و کودکان را در یک flashmob تحت عنوان "باز مدرسه" در Gianicolo کوشک مشرف رم در ژوئن 8 سال 2020 به علامت پایان خود را "غیر معمول سال تحصیلی" را به عنوان کشور برطرف آن مستند. فردا

"بیش از 100 ، 000 موارد گزارش شده در نه از 10 روز گذشته. دیروز بیش از 136,000 موارد گزارش شده ترین در یک روز تا کنون" که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

Tedros گفت: 75 درصد از موارد جدید در 10 کشور عمدتا در آمریکای لاتین و جنوب آسیا است.

اما در نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه گفت که او مطمئن است این کشور را متوقف کرده است COVID-19 از گسترش پس از گزارش هیچ مورد جدید برای آخرین 17 روز.

او کابینه اوراق تمام ویروس های مربوط به محدودیت در مجامع عمومی از جمله ورزشی و مراسم عروسی. اگر چه زلاند جدید در حال جشن گرفتن آنچه آنها را به عنوان یک پیروزی بیش از coronavirus مرزهای این کشور بسته باقی می ماند و هر کسی که پس از رسیدن باید قرنطینه شود.

Lockdowns
مسافران منتظر برای حمل و نقل در یک تبادل اتوبوس در, Christchurch, New Zealand ژوئن 8 سال 2020 است. فردا

همچنین بخوانید: لینک, معرفی, نظر سنجی,' ویژگی برای کاربران به استفاده از شبکه های حرفه ای

"ما تقریبا قطعا دیدن موارد در اینجا دوباره ... و این نشانه ای است که ما شکست خورده اند. این یک واقعیت است این ویروس است. اما اگر زمانی رخ می دهد که ما باید مطمئن شوید که ما در حال آماده" protocol wine studio گفت.

کمی بیش از 1500 نفر قرارداد این ویروس در نیوزیلند و 22 فوت کرده اند. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن