لی سلامت Q&A: نگه داشتن کودکان امن در این تابستان

Q. چگونه می توانید بچه ها من ایمن ماندن در این تابستان در طول همه گیر?

A. به عنوان رویکرد ما در فصل تابستان نه تنها کودکان و نوجوانان لذت بردن از مورد علاقه خود را به فعالیت در فضای باز اما پدر و مادر ممکن است انتقال به محل کار و پیدا کردن نیاز به تکیه بر روی کودکان برای مراقبت از خود. پس از چند نکات ایمنی پدر و مادر می تواند رسیدن به صلح بیشتر از ذهن و در این تابستان سرگرم کننده برای همه است.

ایمنی آب کلیدی است و ضروری برای پدر و مادر و کودکان را می دانید, به خصوص در طول ماه های تابستان به عنوان دو سوم از غرق شدن و مرگ رخ می دهد بین ماه مه و اوت. آموزش و پرورش نظارت و لایه های حفاظتی از قبیل آلارم درب و نرده می تواند نجات بخش و کمک به جلوگیری از غرق شدگی. آموزش کودکان است که آن را هرگز امن برای شنا بدون بزرگسالان و ثبت نام آنها در سن مناسب آموزش شنا. هنگامی که بر روی یک قایق و یا در نزدیکی آب باز کودکان همیشه باید wear U. s. Coast Guard-تایید زندگی کت.

دوچرخه سواری است که نه تنها سرگرم کننده اما یک فرم خوب از ورزش برای کودکان و نوجوانان. آیا می دانید که بیشتر کودکان سنین 5-14 دیده می شود در بخش اورژانس برای آسیب های مرتبط با دوچرخه سواری بیش از هر ورزش دیگر? پوشیدن به درستی نصب کلاه ایمنی است که با ایالات متحده کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده استانداردهای موثر ترین راه برای جلوگیری از صدمات سر و نگه داشتن فرزند خود را امن در حالی که دوچرخه سواری.

اگر کودکان ملزم به تنهایی خانه, تماشای خواهر و برادر کوچکتر و یا بچهداری دیگران مصرف نگهداری از کودکان است ایده آل برای آنها برای یادگیری مهارت های از قبیل کمک های اولیه و امداد و نجات و ایمنی و مراقبت از کودک. لی سلامت ایمن نگهدار® دوره آماده سازی دانش آموزان چگونه به امن در خانه و چه باید بکنید اگر در مواجهه با یک موقعیت اضطراری است.

به همان اندازه مهم است که به نگه داشتن فرزند خود را امن در این تابستان است که به اطمینان حاصل شود که آنها درک خطرات ناشی از سفید کننده ضد عفونی کننده و دیگر خانواده محصولات تمیز کردن و همچنین دست عفونی پراکسید هیدروژن و الکل. فلوریدا سم مراکز کنترل گزارش شده افزایش پس از قرنطینه آغاز شده و در تماس های مرتبط با این مواجهه از جمله خوردن و تزریق محصولات.

کمی پیشگیری می رود راه طولانی.

لی سلامت ارائه می دهد انواع مختلفی از منابع برای کمک به ایمن نگه داشتن کودکان. بازدید LeeHealth.org/classes برای اطلاعات بیشتر.

(سالی Kreuscher امن کودکان و نوجوانان هماهنگ کننده در Golisano بیمارستان کودکان جنوب غربی فلوریدا. برای اطلاعات بیشتر ایمیل [email protected])

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de