نرخ بیکاری در ایالات متحده در حال رشد نگه دارید و تلفات سنگین در بزرگترین اقتصاد جهان

جان Poe یک صاحب کسب و کار کوچک صحبت می کند به غیب دولت کارگر از طریق یک ریموت سیستم بلندگو در این حالت WIN مرک

توسط ABDOOSNEWS در 12 اردیبهشت 1399
unemployment USA
جان Poe یک صاحب کسب و کار کوچک صحبت می کند به غیب دولت کارگر از طریق یک ریموت سیستم بلندگو در این حالت WIN مرکز کاریابی در کانتون. فردا

توسط کن Bredemeier

صفوف بیکاران نگه داشتن در حال رشد در ایالات متحده با یکی دیگر از 3.8 میلیون نفر از کارگران این ادعا جبران خسارت بیکاری در هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به انتقام ویران کردن در بزرگترین اقتصاد وزارت کار گزارش داد پنج شنبه.

جدیدترین ادعای افزایش شش هفته در مجموع به 30.3 میلیون حتی به عنوان یک چند متحده شروع به بازگشایی برخی از کسب و کار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای پرش شروع به اقتصاد ملی است.

اما میلیون ها نفر بیشتر کارگران می تواند فایل برای بیکاری کمک در چند هفته آینده به عنوان کامل اثر این بیماری همه گیر نگه دارید.

unemployment USA
صفوف بیکاران نگه داشتن در حال رشد در ایالات متحده با یکی دیگر از 3.8 میلیون نفر از کارگران این ادعا جبران خسارت بیکاری در هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به انتقام ویران کردن در به بزرگترین اقتصاد جهان. فلیکر

ایالات متحده دیده می شود نیست این سطح از دست دادن شغل – بیش از یک نفر از هر شش کارگر — پس از رکود بزرگ در دهه 1930 ، دامنه اخراج شده است از بین برود تمامیت ایالات متحده رشد شغلی از سال 2008 رکود است.

دولت گزارش روز شنبه که اقتصاد ملی کاهش یافته است 4.8% در سه ماهه اول سال جاری با چشم انداز بسیار بزرگتر کاهش در ماه آوریل به ماه ژوئن سه ماهه بیش از در هر نقطه ای از زمان جنگ جهانی دوم است.

کردیت سوئیس است و پیش بینی 33.5% کاهش و با سرمایه گذاری های بانک گلدمن ساکس کمی بالاتر در 34% با 15 درصد نرخ بیکاری است.

اما گلدمن پیش بینی قوی 19 درصد افزایش در سه ماهه سوم از ماه جولای تا سپتامبر به آمریکا حرکت به سمت یک امکان بهبودی از این بیماری همه گیر.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

برخی از شرکت ها گذاشته کارگران به سرعت در اواسط ماه مارس به عنوان گسترش coronavirus آشکار شد. اما دیگر شرکت ها متعهد به نگه داشتن خود را پرداخت کارگران حداقل برای مدتی حتی به عنوان بسیاری از آنها به حال کمی کار را به انجام به عنوان مشتریان بالقوه خود را در خانه مانده و به محافظت از خود و خانواده خود را.

برخی از شرکت ها در حال حاضر گذاشته شدن این کارگران به عنوان به خوبی به عمق این کشور بحران اقتصادی نگه دارید.

کنگره آمریکا افزایش یافته و به طور گسترده ای متفاوت بیکاری غرامت پرداخت شده توسط متحده توسط 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه. متحده اغلب پرداخت به گذاشته شدن کارگران که حساب به صورت کاملا نیمی از آنچه را که آنها در حال پرداخت.

اما کارگران در ایالات متحده هستند که به طور گسترده بازگشایی برای کسب و کار به صورت شخصی تصمیم گیری که آیا آنها احساس می کنم آن را بی خطر است برای بازگشت به کار. سمت چپ باز این سوال مطرح است که آیا آنها می توانند همچنان به جمع آوری مزایای بیکاری اگر خود دولت است که اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن اما آنها شخصا انتخاب کرده اند به بازگشت نیست و در عین حال به شغل خود.

جدیدترین هفتگی مجموع برای بیکاری کمک مدعی است کمتر از چهار هفته که میلیون ها نفر بیشتر اعمال می شود برای کمک به. که احتمالا نشان می دهد که رکود اقتصادی تثبیت شده به یک درجه است.

اما آنچه که ناشناخته است چه مدت کسب و کار بسته باقی می ماند و یا عامل تنها بر اساس محدود منجر به هفته از افزایش اخراج. میلیون ها نفر از مردم می توانند از طریق پایان سال 2020 است.

unemployment USA
صندلی خالی, خطوط, یک پیاده رو در خارج از یک رستوران در واشنگتن جورج تاون منطقه چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. Coronavirus ارسال است که اقتصاد ایالات متحده به بزرگترین و سریع ترین سقوط پس از رکود بزرگ اقتصادی خروجی گزارش کاهش در نرخ هشدار دهنده در جمعه و تعدادی از آمریکایی ها انداخته از کار تخمین زده می شود در حدود 30 میلیون نفر است. فردا

در لحظه بازگشایی اقتصاد ایالات متحده است scattershot پدیده با فرمانداران در تعداد انگشت شماری از کشورهای گفتن داران و رستوران و مو و ناخن سالن بولینگ کوچه ها و دیگر سرمایه گذاری های تجاری آنها را بازگشایی کنند در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و تشویق مردم به پوشیدن ماسک محافظ ،

مدیران برخی از بزرگترین شرکت ها هشدار داده اند تهمت که بیشتر coronavirus تست باید انجام شود قبل از اینکه کارگران به شغل خود بازگشت.

مقامات فدرال توصیه می شود که آمریکایی ها حفظ حداقل دو متر فاصله فیزیکی از افراد دیگر از طریق پایان مارس اما به عنوان تقویم تبدیل به ممکن است تهمت است پایان دادن به درخواست است.

سرعت سریع از اخراج بی سابقه است در سال های اخیر تاریخ آمریکا اگر چه میزان آسیب های اقتصادی دقیقا شناخته نشده است. آن زمان دو سال طول رکود بزرگ در دو سال دوره بین سال های 2007 و 2009 برای 8.6 میلیون نفر به از دست دادن شغل خود.

همچنین به عنوان خوانده شده - سازمان ملل متحد مصرانه از جامعه جهانی برای کمک به مبارزه با بحران گرسنگی و سوء تغذیه در میان کودکان

متعدد هواداران از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن او به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. تظاهرات خیابانی رخ داده در طول چند هفته گذشته با تظاهرکنندگان خواستار آن است که مقامات دولتی و تماس های کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به آنها اجازه بازگشت به کار.

اما داستان های متعددی نیز ظاهر می شود در ایالات متحده آمریکا رسانه ها از مرگ و میر افرادی که ابراز شک و تردید در آنها می تواند به سقوط قربانی به کروناویروس و به جای آن اقدام به اماکن عمومی و ضرب آلوده. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب