چه Antonio Brown امضای معنی برای Houston Texans?

در میان این offseason از همه گیر و پر از امید است که در واقع وجود دارد یک 2020 NFL فصل تگزاسی سر مربی و مدیر ک

توسط ABDOOSNEWS در 16 تیر 1399

در میان این offseason از همه گیر و پر از امید است که در واقع وجود دارد یک 2020 NFL فصل تگزاسی سر مربی و مدیر کل لایحه اوبراین ساخته شده است که دو چیز کاملا روشن — تگزاسی' فهرستی است که در حال حاضر هنوز هم ناقص و هر حرکت آنها را خواهد بود به نفع تیم است. شما می توانید که دومی جنبه نیز به این معنی نیست که برنده بازی های فوتبال است که هدف اصلی باشد.

کسانی که مشاهدات خاص و اهداف ملاقات در نقطه جالب در اواخر هفته گذشته درست در مقابل یک فرد شایعه آسیاب یک آسیاب شایعه سوخت یکی از چهار کلمه جیر از سابق NFL گیرنده گسترده چاد جانسون (a/k/a Chad Ochocinco)....

این یک جمعی "صبر کنید... چی؟؟؟؟" پس از همه, ازدواج Antonio Brown به آن معنا است که تگزاسی ها آویخته خود را در شعار "دشوار هوشمند و قابل اعتماد" خواهد بود امضای یکی از این بزرگترین دیوانه (نه به ذکر است یک بازیکن احتمالا رو انجام تعلیق به اتهام سوء رفتار جنسی, اگر و هنگامی که او بازگشت به فوتبال) لیگ دیده می شود در دهه گذشته یا بیشتر.

که گفت: او نیز یکی از بهترین گسترده ای از گیرنده های که تا به حال قرار دادن بر روی لباس با چهار تیم اول تمام نرم افزار فصل و یک دهه ستایش در رزومه کاری خود را. من فرض کنید که Deshaun واتسون فکر بود که آنتونیو قهوه ای, زمانی که او در توییتی این مدت کوتاهی پس از جانسون اعلام روز پنج شنبه:

این "سطح بعدی تعویض بازی" جنبه های قهوه ای بود قطعا آنتونیو قهوه ای که در ذهن من بود وقتی که من به طور داوطلبانه برای من به پایان تعطیلات این هفته و در رادیو و تلویزیون اگر او امضا شده با تگزاسی:

(توجه داشته باشید: من همسر تصویب آن وعده ها ممکن است یا نه ممکن است ساخته شده است.)

خط پایین این است — وجود دارد بسیاری از ما می توانید موافقت کنید پس وقتی که می آید به آنتونیو قهوه ای است. او بدون شک پویا بازیکن فوتبال (من فرض کنید که او پس از بازی کم پس از سال 2018 تحت تاثیر قرار نمی توانایی های خود را به بازی دوره). او همچنین یک ضربت سخت زدن و احتمالا خیلی بدبختی انسان است. زمانی که قهوه ای شروع به کار این offseason با تصادفی quarterbacks در اطراف لیگ از جمله Lamar جکسون و راسل ویلسون من فکر تگزاسی خواهد بود سوم به آخرین تیم به احتمال زیاد به امضای او جلوتر از تنها استیلرز و مهاجمان دو تیم براون خسروانه پیچ بیش از. شاید من اشتباه بود!

برخی از افکار بیشتر در این بسیار جذاب (و من هنوز هم فکر می کنم بعید است) امکان تگزاسی ها:

امضای قهوه ای بدون شک نشان می دهد یک روز جدید با تگزاسی مدیریت و مالکیت
قهوه ای رپ ورق در طول دو سال گذشته ممکن است شایستگی خود را در پست اگر این چیز میدارد ، او peccadilloes متنوع از اتهام جنسی, فعالیت های جنایی به پرتاب مبلمان کردن در بالکن محل سکونت خود را به از دست رفته شروع اردوگاه آموزشی با اوکلند چرا که او تا به حال فریزر رایت در پایین پای خود را از سرما درمانی بدبختی. به عبارت دیگر او مظهر همه چیز است که به عنوان مت Schaub پس از ابداع آن "تگزاسی ارزش است." اگر یک چیز وجود دارد تگزاسی همیشه ایستاده بود و در اواخر باب مک نیر دیده بان آن را خاموش زمینه یکپارچگی و شهروندی خوب. آنتونیو قهوه ای است, خوب, نه تنها که. نیست که در همه. در این لایحه اوبراین "دشوار هوشمند و قابل اعتماد" مقیاس ممکن است او اولین بازیکن تا کنون با شدت نمره منفی در اعتماد.

آیا تام بردی نظر مهم است ؟
اما مرد می تواند قهوه ای فوتبال بازی و اگر شما در حال تلاش را به نفع خود و شما را تحت فشار ثابت کند که مدل خود را از تیم ساختمان کار می کند و سپس شما پا زدن لاستیک در قهوه ای گمان می کنم. بنابراین اگر اوبراین و EVP فوتبال عملیات جک Easterby می خواهید برای دریافت یک ارزیابی در مورد دقیقا چه قهوه ای است همه چیز در مورد آنها ممکن است صحبت سابق کارفرمایی از تیم NFL آنها هر دو کار کرده و قبل از آمدن به هوستون. گزارش تام بردی, بزرگترین بازیکن تمام دوران و کسی برای آنها اوبراین و Easterby باید احترام بزرگ دوست game, بازی با قهوه ای برای زمان کوتاه که چالاک گیرنده گسترده بود و انگلستان هم میهن. بردی حتی اجازه قهوه ای اقامت در خانه خود را پس از قهوه ای امضا شده در انگلستان است. در واقع بسیاری از مردمی فرض بر این است که زمانی که بردی امضا شده با خلیج تمپا قهوه ای ممکن است پیش بیاید اما Tampa Bay سر مربی بروس Arians قرار داده kibosh است. به هر حال اگر بردی از نظر مسائل در همه شاید برخی از نوسان با اوبراین وجود دارد.

چه می گویند در مورد DeAndre هاپکینز?
دلایل چرا DeAndre هاپکینز است که دیگر در هوستون تگزاس شده اند به طور گسترده ای مورد بحث قرار گرفت. اوبراین ادعا می کند همه چیز بر اساس هاپکینز' مایل یک قرارداد جدید و اوبراین موضع که تگزاسی ها تنها می تواند پرداخت به طوری که بسیاری از بازیکنان نخبه به ویژه هنگامی که Deshaun واتسون خود معامله جدید است. دیگران بر این باورند که هاپکینز' تمرین عادات و یا برخی از لبخند و شخصیت برخورد بین بازیکن و مربی ممکن است به این دلیل. در هر صورت امضای مخل رختکن نیروی مانند قهوه ای نگاه می بدجور عجیب و غریب در نور اوبراین حمل و نقل هاپکینز به آریزونا برای اصل دور دوم انتخاب کنید.

قانون طلایی Deshaun واتسون در اینجا اعمال می شود
گفت: من برای دو فصل است که تگزاسی ها برای اجرا نیاز خود را حق رای دادن توسط قانون طلایی Deshaun واتسون — در عبارت دیگر هر تصمیم گیری باید پس از خود می پرسند "آیا این به نفع Deshaun واتسون؟" او مهم ترین کارمند در ساختمان بیش از NRG ورزشگاه. به طوری که امضای آنتونیو قهوه ای می تواند در بهترین منافع Deshaun واتسون ؟ در این زمینه با فرض قهوه ای باعث می شود آن را به طور منظم فصل آن خواهد بود.... مقدس تلخه.... آن شگفت انگیز خواهد بود. پوست قهوه ای خواهد فولر Brandin آشپز, Randall Cobb کنی عکسهای (اگر چه قهوه ای امضای ممکن است به معنای یک عکس تجارت در آثار). که خواهد بود ترسناک دسته ای از سرعت مناسب وجود دارد. همانطور که برای براون اثر در پشت صحنه است که در کنار قهوه ای است که نیاز به مراتب بیشتر موشکافی در آوردن او را در صادقانه این است که در آن برخی از واتسون مهارت های رهبری و برخی از Easterby را "شخصیت مربیگری" پس زمینه قرار است به شما ارائه با یک لبه عرض جغرافیایی را در برخی از شخصیت های سوال برانگیز با این ایده که واتسون و Easterby می توانید طرف بهتر است که فرد به درخشش را از طریق.

در راه من از من شما را با یک Antonio Brown برجسته ویدئو برای مطالعه کنید.....

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن