لی بهداشت اعلام داوطلبانه نیروی کار با استناد به برنامه های کاهش زیان های مالی به COVID-19

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:54 PM EDT مارس 18 سال 2020لی سلامت راه اندازی کرده است دو نیروی کار و ک

توسط ABDOOSNEWS در 30 اردیبهشت 1399

لی سلامت راه اندازی کرده است دو نیروی کار و کاهش برنامه های برای کاهش هزینه های نیروی کار با توجه به ضرر و زیان مالی از رمان coronavirus.

هر دو داوطلبانه دکتر لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت روز دوشنبه گفت:.

پذیرش و عمل جراحی, حجم پایین بوده است به میزان 55 درصد و تاثیر در بیمارستان سیستم بودجه برای ماه اگر نه سال او گفت:.

اولین نیروی کار کاهش است "خروج از برنامه" با یک بسته قطع و دوم تابستان فرصت مطالعاتی از چهار تا شش هفته است که کارکنان می توانند با استفاده از زمان پرداخت کردن یا بدون آن, او گفت:.

Antonucci گفت: بسته قطع برای کارکنان که تصمیم ترک است "سخاوتمندانه" اما او از ارائه جزئیات.

قطع بستگی به تعداد سال خدمات Lee, سلامت, سخنگوی مریم بریگز گفت.

در عکس | از مرکز صحنه به پشت پرده در بیمارستان را "قهرمانان گمنام" نبرد COVID-19

لی سلامت عمل 1,812 تخت بیمارستان در چهار بیمارستان مراقبت حاد و اجرا توسط عموم انتخاب هیئت مدیره. سیستم خالص بیمار درآمد پیش بینی شده برای سال 2020 است و فقط کمتر از 2 میلیارد دلار.

لی سلامت تقریبا 14,500 کارکنان و هزینه های نیروی کار اجرا 1.1 میلیارد دلار در این سال است.

این تصمیم به پیشنهاد جدایی و فرصت مطالعاتی بسته های ساخته شده توسط سیستم مدیریت و هیئت مدیره بریگز گفت.

"ما باید اقدامات برای کاهش غیر ضروری هزینه های عملیاتی اما قدر COVID-19 را بر روی ما تاثیر نظام سلامت ما نیاز به اقدام برای تراز ما نیروی انسانی با این حجم از بیماران ما شاهد امروز و در آینده آینده" Antonucci گفت.

لی بهداشت نیست و باید یک هدف برای چگونه بسیاری از کارکنان این امید را بسته اگر چه دو داوطلبانه برنامه های ارائه شده در امید به جلوگیری از بزرگتر اثرات بعد لی سلامت سخنگوی جاناتان ، هیچ هدف چقدر لی سلامت امید به صرفه جویی در نیروی کار کاهش.

وجود دارد برخی از موقعیت است که از مطالعه حذف از ارائه می دهد برای کسب و کار و اهداف عملیاتی وجود دارد اما هیچ در سراسر-هیئت مدیره معافیت به ارائه می دهد ،

کارکنان گرفتن داوطلبانه جدایی بسته باید از ارائه مدارک توسط مه 31 و آنها را به اطلاع این هفته از 15 ژوئن که آیا آنها تایید شده اند و با توجه به تفکیک تاریخ, با توجه به لی سلامت راهنمای کارکنان.

Coronavirus همه گیر شده و باعث گسترده ضرر و زیان مالی برای بیمارستان ها در سراسر کشور با توجه به کاهش پذیرش و ممنوعیت از اعمال جراحی الکتیو که به طور سنتی در حال حیاتی برای در آوردن پول و جبران گران تر عملیات مانند اتاق اورژانس. علاوه بر درمان بیماران مبتلا به COVID-19 گران است.

مرگبارتر از آنفولانزا: Coronavirus تا کنون نزدیک به 3 برابر کشنده تر از آنفولانزا در فلوریدا, دولت, سوابق نشان می دهد

هفته اول آوریل 256 بیمارستان ها در سراسر کشور در حال حاضر furloughed کارکنان با توجه به بکر بیمارستان گزارش.

در ماه آوریل نزدیک به 135,000 کارکنان در ایالات متحده بیمارستان ها شغل از دست داده, با توجه به وزارت کار.

لی و ذغال سنگ استان ها ادامه برای دیدن موارد جدید COVID-19. دولت وزارت بهداشت اشاره کرد که روز شنبه 11 نفر در لی شهرستان از این ویروس با توجه به وزارت بهداشت.

Lee County دیده است تجمعی از 1,418 موارد و 89 نفر کشته شده اند. وزارت بهداشت نیست به آمار و ارقام چگونه بسیاری از مردم را بازیافت.

در ذغال سنگ وجود داشته است 1,006 موارد و 37 نفر کشته شده اند. این ایالت شکل است 46,442 موارد و 1,997 مرگ و میر.

با راه: فلوریدا سرطان متخصصان دلار جریمه 120 متر به صورت انحصاری درمان سرطان می شود $67M در مراقبت قانون بودجه

در اوایل ماه مه لی سلامت آن گزارش برآورد ضرر و زیان درآمد 162 میلیون دلار برای سال منتهی سپتامبر. 30 مرتبط با این بیماری همه گیر. بیمارستان دیدم ضرر و زیان از 16 میلیون دلار در ماه مارس و $52 میلیون در ماه آوریل ،

در ذغال سنگ شهرستان NCH سیستم بهداشت و درمان در اواسط ماه مارس تعدیل نیروی انسانی سطح که در آن برخی از کارکنان بودند reassigned و دیگران در غیر بالینی مناطق خود را دیدم ساعت کاهش می یابد یک روز در هر دوره پرداخت. NCH نمی گویند که چگونه بسیاری از کارمندان بودند که نهفته است.

سیستم بیمارستان تیم مدیریت اجرایی در زمان 10% کاهش پرداخت از شروع در اواسط ماه مارس برای کمک به ضرر و زیان مالی ناشی از COVID-19.

"به عنوان یک نتیجه از تلاش های ما در اوایل به کاهش تاثیر مالی به سازمان ما کمک کرده اند نرم کردن ضربه" NCH سخنگوی شاون مک کانل روز دوشنبه گفت:. "با این حال ما همچنان به نظارت بر منابع ما نزدیک است و باید شرایط اقتصادی آینده حکم آن ما را در پاسخ مناسب به منظور قادر به ادامه خدمت به جامعه ما هست."

NCH پروژه های کاهش آن در حدود 55 میلیون دلار در پایان سال مالی امسال ، 30.

هر دو بیمارستان را دریافت فدرال پول از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) به عنوان بخشی از رهایی از صنایع سخت در برخورد با این بیماری همه گیر.

لی بهداشت دریافت کرده است $74 میلیون به تاریخ و NCH دریافت 15 میلیون دلار و مقامات در هر دو بیمارستان گفت.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اواسط ماه مارس تحمیل ایالت منع اعمال جراحی الکتیو. ممنوعیت برداشته ممکن است 4.

لی بهداشت گفت: طرح فولاد حجم پایین بود 54% برای ماه آوریل است. برای هر دو مارس و آوریل وجود دارد 2,225 کمتر به روش انجام شده در این بیمارستان است.

در ایالت محدودیت بیمارستان می تواند انجام دهد فقط فوری و اورژانس جراحی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن