تغییر روند عروسی در زمان COVID-19

مراسم عروسی در COVID-19 جهان در حال تنظیم متفاوت باشد. Pixabay در ماه های آینده مصرف کنندگان گام خواهد شد و ان

توسط ABDOOSNEWS در 9 خرداد 1399
Weddings
مراسم عروسی در COVID-19 جهان در حال تنظیم متفاوت باشد. Pixabay

در ماه های آینده مصرف کنندگان گام خواهد شد و انتظار می رود به اقدامات احتیاطی اجاره راه رو به جلو برای طبیعی جدید در COVID-19 جهان است. سوال بزرگ این است که نگه می دارد در آینده در ذهن همگان به ویژه کسانی که در مجموعه ای به کراوات گره است – چه خواهد تجمع جرم یا جشن عروسی می گیرد ؟

از طریق یک رویکرد جامع, تعریف بهداشت و پاکیزگی هنجارهای آموزش کارکنان برای انطباق با تغییرات و نظارت بر روی زمین رویداد کارکنان و مهمانان برای سلامتی خطرات و مراسم عروسی در COVID-19 جهان مجموعه, متفاوت است, توافق کارشناسان.

صحبت در مورد دستورالعملهای عملیاتی استاندارد اجرا شده توسط این شرکت Sandeep Lodha, مدیر عامل, OYO را Weddingz.در گفت IANSlife, "مراسم عروسی در هند در حال استادانه درست شده امر پس از آن به عنوان یک نقطه عطف بزرگ برای مردم در سراسر فرهنگ ها. در سال گذشته ما سازماندهی بیش از 27000 حوادث در سراسر 50 شهرستانها در هند با نرخ رضایت مشتری."

اما با COVID-19 مهمان نوازی و عروسی صنعت در مواجهه با بزرگترین چالش است که نیاز به راه های جدید و نوآورانه برای تعامل با مصرف کنندگان و ارائه آنها را با ارائه شده است که مناسب این دنیای جدید. یک رویکرد جامع و تعریف بهداشت و پاکیزگی هنجارها در دفاتر شرکت های بزرگ شریک سالن و برای کارکنان است که نیاز به ساعت. برنامه ریزان رویداد را باید به آموزش و از نزدیک نظارت بر کارکنان برای کمک به آنها در انطباق با تغییرات و افزایش خدمات ارائه شده به مصرف کنندگان است.

Lodha افزود: "در واقع به عنوان یکی از بزرگترین عروسی بازیکن در کشور ما با هدف تعیین یک معیار برای استانداردهای بهداشت و ایمنی در یک بیماری همه گیر ضربه محیط زیست است. ما کار کرده اند در چند اقدامات برای اطمینان از ایمنی کارکنان و مهمانان فروشندگان حق را از محل ورود تا خروج; به راه صندلی و جدول ترتیبات سازمان یافته در مراسم عروسی ما در حال آماده به استقبال مهمانان با همه لازم است اقدامات احتیاطی. با نیاز به حفظ فاصله تکنولوژی است به بازی یک نقش بزرگتر از همیشه در تعامل و رانندگی تقاضای مصرف کننده برای عروسی و رویدادهای."

Lodha سهام با IANSlife برخی از هنجارهای ایمنی برای اطمینان از سلامت و رفاه عروسی و همچنین کارکنان پذیرایی در چنین رویدادی است.

Weddings
مهمان نوازی و عروسی صنعت در مواجهه با بزرگترین چالش در حال حاضر. Pixabay

انتخاب کردن برای بزرگ و فضای باز سالن

برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و اطمینان فیزیکی فاصله بین شرکت کنندگان و مصرف کنندگان باید برای انتخاب کردن مکان های بزرگتر برای مراسم عروسی و دیگر حوادث – این ایده آل باید کمتر از پنجاه درصد از نرمال ایستاده ظرفیت. فضای باز سالن ترجیح داده با فاصله میز-صندلی ترتیبات آن را به عنوان مهم برای تهویه مناسب هوای تازه و حفظ فاصله میان مهمانان. در مورد داخلی ballrooms یا ضیافت سالن تهویه مناسب و خوب فاصله را تنظیم صندلی باید اجباری است. سالن باید مجدانه بررسی هر شرکت کننده دمای بدن در ورود از سمت راست میزبان مهمانان فروشندگان و onground کارکنان در این رویداد است. اسکن مهمانان از طریق غربالگری منطقه و یا حرارتی غربالگری پنل در زمان ورود به این محل می تواند یکی دیگر از اندازه گیری احتیاطی که محل صاحبان می توانید پیاده سازی. این محل صاحب ایستگاه حرارتی غربالگری تونل به عنوان و هنگامی که مورد نیاز است.

تمیز کردن صندلی و مبلمان

در سراسر محل برگزاری هتلداران و صاحبان محل برگزاری باید اطمینان حاصل شود که تمام صندلی, مبل و روکش صندلی و فرش و فرش به طور منظم تغییر, تمیز و شسته شده و تحت درمان با M. A. D (میکروبی هوایی ضد عفونی) قبل از هر رویداد. از جمله مراحل مهم برای کمک به حفظ استانداردهای بالای sanitisation به کاهش بالقوه در سراسر حوادث و کاهش خطرات.

ترتیبات صندلی

جدول تنظیمات را می توان با استفاده از جداول و یا با جداول طولانی در یک �U شکل به طوری که مهمانان نشسته در یک فاصله مناسب و در عین حال آنها می توانید ببینید و برقراری ارتباط با یکدیگر. در این مراسم میزبان و کارکنان نیاز به اطمینان حاصل شود که مهمانان حفظ حداقل فاصله شش پا در میان هر یک از دیگر. به منظور تقویت اجتماعی فاصله هنجار و جلوگیری از mingling در محل مهمان نیز دعوت شود در چرخشی حضور و غیاب اساس زمان تعیین شده اسلات است که می تواند متقابلا توافق برای چند ساعت در هر. دکوراسیون در محل باید قرار داده تا در راه به طوری که مهمانان قادر به لمس آن برای جلوگیری از هر گونه مسری خطرات.

غذا و پذیرایی

مواد غذایی است که در قلب هر جشن و به اطمینان حاصل شود که غذا و مواد غذایی, خدمات حفظ تمام اجتماعی فاصله هنجارهای نظارت بر تمام فرآورده ها و همچنین onground مدیریت فوق العاده با احتیاط مهم است که برای برگزاری صاحبان. به جای امید بستن به صورت سنتی بوفه-سبک خدمات عروسی را ببینید استفاده از به طور گسترده ای گسترش جداول برای تضعیف تراکم تنها با فروشنده کارکنان به لمس هر یک از سرویس ها و ظروف. بعلاوه در گسترش بوفه, ظروف, نگهداری باید در فاصله امن و مهمان باید درخواست به صف در twos and threes. سالن باید اطمینان حاصل شود سخت کوش طبقه نقشه برداری با استفاده از اجتماعی فاصله هنجارهای 6 فوت. در این راه آن را آسان تر است برای جلوگیری از مردم bumping به هر یک از دیگر. در نهایت سرور باید پوشیدن روسری یا کلاه سر آشپز, دستکش و ماسک در حالی که در خدمت مهمانان است. یکی دیگر از راه های جالب برای نگه داشتن چیزهای تماس خواهد بود به خدمت قبل از روکش مواد غذایی است.

مواد غذایی آماده سازی برای این رویداد

مواد غذایی نیاز به اقدامات احتیاطی مناسب از منابع مواد خام تا مرحله پخت و پز. تمام سبزیجات باید شسته شده با آب داغ با یک خط تیره از نوشابه bicarb. اما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم سالاد و یا غذاهای خام خواهد بود و بدون نمایش در مراسم عروسی, در طول و پس از همه گیر. در دیگر توجه داشته باشید استفاده از مواد سازگار با محیط زیست یکبار مصرف مواد در هر کجا که امکان پذیر است از جمله صفحات, عینکی, قاشق, در میان دیگران ممکن است تبدیل به یک هنجار در سالن برای جلوگیری از خطرات بهداشتی. نیازی به گفتن نیست, مکانهای باید اطمینان اجتماعی فاصله در آشپزخانه که در آن غذا پخته شده است. آشپزخانه نیز باید به درستی تمیز و مقادیر با استفاده از M. A. D.

Indian Wedding
عروسی هندی را ببینید روند متفاوت در زمان COVID. Pixabay

پارکینگ ترتیبات

در شرایط فعلی بهتر است که مهمانان پارک اتومبیل خود را در پارکینگ منطقه در اطراف محل. نوکر پارکینگ باید به طور کامل اجتناب شود به هدایت روشنی از آلودگی سطح. علاوه بر این, مهمان, اتومبیل باید پارک شده در یک فاصله از یکدیگر برای جلوگیری از آینده در تماس فیزیکی با مهمانان دیگر. Advisably تنها دو مهمان باید سفر در یک ماشین در یک زمان.

شستن دست و مایع

باید آن را اجباری به جای شستن دست و sanitiser ایستگاه در آغاز و پایان بوفه طرح است. علاوه بر این دست sanitisers و ماسک می تواند ارائه شده در ورود به عنوان مهمان در راه رفتن. همه کارکنان محل بشود تا با ماسک و دستکش باید مستقر در ورود و خروج برای کمک به باز کردن درب برای مهمانان در این نقاط به اجازه لمس خدمات کمتر. کارکنان اغلب باید شستن دست با استفاده از صابون و یا عفونی در فواصل منظم برای جلوگیری از خطرات.

با استفاده از این پله ها در مقابل آسانسور

آسانسور یک فضای محدود و از این رو هنگامی که با توجه به انتخاب بین این دو مهمان باید برای انتخاب کردن استفاده از راه پله. در این راه آن است که آسان تر به حفظ اجتماعی فاصله به عنوان مهمان می تواند صف و پیاده روی تا پرواز از پله ها حفظ فضای لازم. از سوی دیگر اگر مهمان باید با استفاده از آسانسور تنها دو نفر در یک زمان باید اجازه داده شود. در مورد یک آسانسور کوچک بهترین کار این است که اگر یک نفر سفر در آن در یک زمان. با انجام این کار آنها می توانند جلوگیری از mingling با افراد دیگر و جلوگیری از خطرات بهداشتی. همچنین ضد عفونی مکرر از بالا لمس نقاط � آسانسور دکمه دستگیره درب ، لازم خواهد بود.

یادآوری و نمایش راهنما

در حالی که گسترش دعوت به مهمانان ارتباط روشن در دستورالعمل مهم است برای اطمینان از همه طول می کشد و لازم است اقدامات احتیاطی. در این مرحله میزبان نیز باید خود را تشویق مهمانان به دانلود Arogya Setu برنامه. میزبان همچنین باید اطمینان حاصل شود که اگر هر یک از مهمانان احساس ناخوشی آنها باید به جلوگیری از حضور در این رویداد. بعلاوه با خطرات بهداشتی مرتبط با آن در اطراف همه گیر میزبان نیز باید توصیه به زنان باردار و کودکان با سن کمتر از 10 و مردم بیش از سن 65 یا بیشتر برای جلوگیری از حضور در هر رویداد یا عروسی در این بیماری همه گیر. از همه مهمتر اگر مهمان متعلق به مهار مناطق آن است که بهترین آنها نیست و حضور در این رویداد در همه. به عنوان تعدادی از مهمانان محدود است پاسخ دهید درخواست باید mandatorily اضافه شده در دعوت. از طریق این میزبان می دانید که چگونه بسیاری از مهمانان در واقع حضور در این رویداد و یا عروسی. علاوه بر این مهمانان محل (جایی که آنها در حال سفر از و) باید نگاشت. یک رکورد از خود وسیله حمل و نقل استفاده می شود باید ثبت شود و همچنین. دلیل این است که در صورت نامطلوب حوادث (ویروس مشکوک) مردم را می توان به واقع همانطور که در نقشه برداری و تماس با را می توان پیش بینی کرد.

به عنوان گام های بعدی, یک نمایشگر دیجیتال یا تابلو بیان ایمنی و بهداشت دستورالعمل باید قرار داده تا به عنوان یادآوری برای مهمانان و اعضای هیات. این کمک خواهد کرد که برای حفظ نظم و انضباط و خدمت به عنوان یک هشدار یادآوری. تمام کارکنان و فروشندگان باید از طریق روزانه دما کنترل و اطمینان حاصل شود که آنها سالم هستند.

در نهایت با اجتماعی فاصله تبدیل شدن به هنجار جدید ضروری است به گسترش آگاهی در مورد اجتناب از هر گونه تماس فیزیکی از جمله در آغوش گرفتن و یا از دست دادن یا دست زدن به فوت در حوادث برگزار شده در محل. راه ایده آل از سلام در حال حاضر سنتی �Namaste'.

Indian wedding
برنامه ریزان رویداد را باید به آموزش و از نزدیک نظارت بر کارکنان برای کمک به آنها در انطباق با تغییرات و افزایش خدمات ارائه شده به مصرف کنندگان است. Pixabay

امکانات موجود

محل یا صاحبان هتل ها باید اطمینان کافی دسترسی یکبار مصرف ماسک و دستکش برای تمام شرکت کنندگان و همچنین اعضای هیات در سراسر محل برگزاری. تعیین شده PPE (ماسک و دستکش و سر کلاه و غیره.) دفع dustbins باید قرار داده شده در اطراف محوطه سالن. شستن دست در ایستگاه, دست عفونی نیز باید در دسترس در مکان های مختلف به خصوص در ورود و خروج از محل برگزاری مراسم عروسی.

هدیه فرهنگ

در حالت ایده آل مهمانان توصیه به انجام هر کیسه, دسته گل برای هدیه. میزبان باید برای انتخاب کردن یک عروسی آنلاین رجیستری و یا رفتن برای آنلاین هدیه. اگر مهمانان انجام هر کیسه این باید بررسی شود و بررسی بر روی ورود در محل سکونت.

روند تغییر و خدمات جدید

امید بستن برای موسیقی زنده و یا یک ارکستر (با چند نوازندگان) در رویداد یا عروسی یک ایده خوب است. مهمان می تواند لذت بردن از موسیقی زنده و حتی از نوازندگان را به بازی آهنگ خود را انتخاب کنید. در مورد هیچ موسیقی زنده را انتخاب کنید لیست پخش را می توان از قبل برای پخش از طریق بلندگو در محل.

همچنین بخوانید: سرهم بندی کردن به دادن کمک های مالی به ارزش یک روپیه لاخ هر یک به 13 هندی کارآفرینان

به عنوان فن آوری است به بازی یک بخش Lodha معتقد است "درک الزامات این مصرف کننده جدید ما همچنین ارائه پخش زنده خدمات و دیجیتال دعوت به ارائه به مشتریان ما. همچنین ما در حال نورد از یک حداقل لمس سیاست' برای محدود کردن خطرات ناشی از هر انقباضات. من همچنین می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که در حال حاضر ما در حال ارائه بسته های فراگیر کلیدی مورد نیاز از قبیل مواد غذایی, دی جی, عکاسی, آرایش دیجیتال دعوت و خدمات جریان برای مراسم عروسی انطباق 50 نفر در خط با دولت دستورالعمل در سراسر برخی از شهرستانها. ما با اعتماد به نفس است که لازم است اقدامات احتیاطی دستورالعمل برای میزبان و مهمان و آمادگی ما قادر خواهد بود به ارائه تجارب بزرگ به مشتریان ما است." (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب