'به این معنی صلح از ذهن': ساکنان بازدید کنندگان را ثابت ظاهر به عنوان لی شهرستان بازگشایی سواحل آن

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 2:44 PM EDT May 29, 2020لی شهرستان افتتاح سواحل آن در سپیده دم ر

توسط ABDOOSNEWS در 11 اردیبهشت 1399

لی شهرستان افتتاح سواحل آن در سپیده دم روز شنبه پس از شنی مناطق بسته شد برای هفته ها با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

وجود دارد هیچ صحنه مانند کسانی که از یک هفته پیش زمانی که جکسون سواحل باز و scads رنگی به شن و ماسه. شهرستان سواحل در لی در حال حاضر باز از صبح تا غروب روزانه.

وقتی 6:27 صبح نورد در اطراف چهارشنبه در لین سالن ساحل پارک کردن میدان تایمز تنها گرم بدن در حال انتظار برای سواحل باز شد باب برانت, 81, قطب ماهیگیری در دست است.

"من به دنبال رفتن ماهی" جنوب فورت مایرز مقیم گفت:, و اضافه کرد که آن را به حال شده است در حدود یک سال از او گذشته وجود دارد به یک خط.

COVID-19 در لی کانتی به روز رسانی: تایید موارد مثبت پیش افتادن از 1000 عنوان مرگ و میر افزایش به 41

دیگر از Brandt آن عمدتا جیرجیرک در تمام بالا و پایین استروئ بلوار به عنوان خورشید گل رز و انواع زرد و قرمز و پرتقال به رنگ آسمان شرق.

چیزهایی که کمی بیشتر مشغول چند دقیقه بعد در پایان از این جزیره به عنوان کارن Robineau و Rae ان برمن پارک شده در Bowditch نقطه پارک کردم و آماده برای جمع آوری برخی از پوسته.

"من هیجان زده" Robineau, 77 گفت. "آنها بوده است گفت: در فضای باز و نور آفتاب خوب است. آن حس را ندارد به نزدیک سواحل است. من مضطرب به پایین وجود دارد و راه رفتن در ساحل."

و این دقیقا کاری است که او و برمن شروع به انجام.

"ما شده است در وقفه حدود 6 هفته" برمن, 59, گفت:. "به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای من است."

دو تا از دوستان شد در حالی که بمباران سواحل جنوب غربی فلوریدا و به طور منظم همراه با چند تن دیگر به عنوان یک گروه رسمی بانوی صهلر.

"ما معمولا به miami gardens" برمن گفت. "اما ما جزر و مد هستند ، ما معمولا پوسته در جزر و مد کم و آن را بالا جزر و مد در حال حاضر."

برای برمن و Robineau شانس برای ضربه زدن به شن و ماسه و پیدا کردن یک نخست پوسته یا دو یا سه بود كه به بلند کردن زندان محکوم کرد.

"این واقعا خوب است برای من سلامت عقل" Robineau گفت. "این فقط احساس خوب در اینجا باشم."

برمن که یک پرستار ثبت شده در ICU در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی در فورت مایرز و کار کرده است در یک COVID-19 واحد پنج هفته بود و همه در حمایت از بازگشایی اما گفت که هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در ترس است.

"اگر آن کمک می کند تا هر یک نفر که یک معامله بزرگ': سابق COVID-19 بیمار اهدا پلاسما

او اشاره شده در حال انجام COVID-19 نفر در بیمارستان هر دو فعال و در دوره نقاهت.

"بسیاری از مردم در حال immuno-سرکوب" او گفت:. "ما باید برای حفاظت از آنها. ما باید هوشمند. من یک مسیحی هستم. من فقط درخواست برای حفاظت برای همه ما است."

Robineau بیوه و بازنشسته و فقط لذت می برد گرفتن برای گرفتن conchs, augurs انجیر و whelks. برمن به ثمر رساند پیدا کردن زمانی که او تکیه بیش از یک کشف یک جوز.

"این است که پیدا کردن از صبح," او گفت: برگزاری کوچک و تخم مرغی شکل و قهوه ای-banded پوسته.

برمن بود تا حدودی تنهایی داشتن چپ خود جلب کرد و در خانه است. "او خواب" او خندید. "او مراقبت می کند در این مورد. این بانوی بمباران است."

ساحل در Bowditch نقطه باقی مانده پراکنده از مردم تا حدود 7:30 صبح تا زمانی که ثابت قطره ای آغاز شد. 8:45 صبح به Bowditch زیادی بود نزدیک به ظرفیت کامل.

صخره Gentry و باب Thuotte از فورت مایرز, مهاجرت به Bowditch با همسران خود و خانواده دوست و تنظیم صندلی و کولر و ساحل دیگر متعلقات در نوک پارک.

"این مثل این است که بهشت را به ما" اصالت یک راننده کامیون گفت. "چگونه دراز شد و ما انتظار دارند ؟ اوه مرد!"

Gentry گفت: خانواده ها برنامه ریزی شده بود به پرواز به جامائیکا, در این هفته اما COVID-19 قرار داده kibosh است.

"این است که ما جامائیکا," او گفت: از Bowditch پارک تف شن و ماسه. "من فکر می کنم آن را زیبا."

دورتر جنوبی با 9 صبح لین سالن پارکینگ شد و بیش از سه چهارم کامل و dribs و drabs از beachgoers بودند پر کردن در.

جریان از بازدید کنندگان بود خبر خوب برای الیزابت راجرز از Matlacha بود که پاک کردن پارکینگ کیوسک با مواد ضد عفونی کننده پس از هر بار استفاده.

"این یک چیز خوب" راجرز که در غیر COVID-19 بار است که یک شهرستان نجات غریق. "آن را نگه می دارد من از ماندن در خانه و من پرداخت می شود."

بیشتر: کارکنان از پنج جنوب غربی فلوریدا Publix فروشگاه تست مثبت برای coronavirus

در شن و ماسه لری و لیزا پنروز از لهیق اکرس حال بنا کردن یک بخش از لین سالن ساحل و به سادگی غوطه ور شدن در محیط.

"شما می توانید فقط نشستن در اینجا با چشمان خود را بسته و شنیدن امواج. شما نمی شنیدن آژیر و یا ترافیک. آن را بسیار صلح آمیز" لری پنروز گفت. "آن را به معنی صلح از ذهن است."

همسرش گفت: من تعجب سواحل بازگشایی شد اما تا به حال شده است به دنبال به جلو به بعد اگر و هنگامی که آن اتفاق افتاد.

"ما خوشحالیم که آنها آن را انجام داد" او گفت:. "من خوشحالم که مردم فاصله."

او گفت: این زن و شوهر تا به حال شده است به حدود سه بار در هفته قبل از ساحل بسته شدن.

"آن را مانند شما در فصل" لیزا پنروز گفت. "این بیشتر شبیه ژوئن یا جولای."

اجتماعی فاصله قوانین به نظر می رسید به دنبال داشته باشد به نامه و فراتر از آن با بیش از 10 فوت بین حل و فصل گروه و قابل توجهی در فضاهای بین رفتن احزاب است.

در فورت مایرز ساحل مناسب این شهر در ساحل دسترسی خوب بود از 7 تا 10 صبح و برای ساکنان تنها.

به عنوان دهمین ساعت نزدیک پنج شنبه, سیل مردم حمل صندلی و حوله و دیگر اقلام ساحل در آمد ثابت کلیپ کردن فورت مایرز شهر ساحلی سواحل و بر روی county, ساحل, شن و ماسه.

چند stragglers باقی مانده در فورت مایرز شن و ماسه ساحل. یک مرد که کاهش یافته است به شناسایی خود فریاد زد: "باز کردن تمام سواحل" و من کاین ،

یک شهر ساحل گشت گردش در امتداد سواحل مودبانه ارائه مشاوره به کسانی که تا به حال کاشته شده خود را در یک صندلی و یا یک حوله است که آنها را به ریشه کن کردن و یا حرکت به شهرستان ساحل و یا ترک.

'نور در انتهای تونل': این SWFL کسب و کار استفاده از همه گیر امداد وام به شناور باقی می ماند

پاتریشیا Antonelli, بازدید کننده از دلاور بود یکی از این.

"او بسیار خوب," او گفت: از گشت کسی که از او خواست به حرکت در حدود 25 متری به ساحلی شهرستان اموال.

Antonelli شده در Fort Myers Beach پس مارس 11, هنگامی که او آمد به کمک او جشن پدر 70 تولد.

"همه هک را شکست سست مارس 12," او گفت:, و او اینجا بوده پس.

"من زندگی در شهر نیویورک," او گفت:. "من رفتن به آن."

یکشنبه او تا به حال لپ تاپ و یک صندلی ساحل و مشغول به کار بود ... یک روز در دفتر اما در ساحل.

"زمانی که من سرویس کامل و یک باتری" او گفت:, او قادر به ورود به سیتی بانک خصوصی بازاریابی ، "من هنوز هم یک تن از چیزهای را انجام دهد. من بسیار سپاسگزار است."

او گفت: شرکت او است که دست زدن به این ویروس وضعیت محافظه کارانه و او انتظار ندارد به پشت در اتاق تا سپتامبر است.

اما هفته آینده او به سر به دلاور طوری که او خوشحال بود به استفاده از ساحل بازگشایی.

در حالی که ساحل بود و نقطه کانونی شنبه وجود دارد فعالیت در برخی از فورت مایرز, ساحل, کسب و کار است.

کتی Doherty, یک میزبان در غروب ساحل گرمسیری کوره در میدان تایمز بود و دارای حق اعمال یک غلتک رنگ به جای استفاده از یک پشته از منوها.

"ما یکی از آنهایی که خوش شانس," او گفت:. "ما (ویروس-درخواست) وام. او (مالک تری Persaud) ما را به سمت راست به کار می کنند. ما در حال نقاشی کردن و تمیز کردن. ما آماده هستیم."

او افزود که این رستوران نیز مشغول توزیع غذا برای کودکان بود و حمل و نقل پیتزا اختصاص داده شده برای لی بیمارستان یادبود کارگران در روز پنج شنبه.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن