فلوریدا خرد رکورد روزانه با 3,207 جدید کروناویروس موارد

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 5:17 PM EDT Jun 18, 2020تالاهاسی فلوریدا

توسط ABDOOSNEWS در 30 خرداد 1399

تالاهاسی فلوریدا افزود: یکی دیگر از 3,207 coronavirus موارد پنجشنبه مخربی قبلی رکورد روزانه به عنوان دولت ظهور به عنوان یک هشدار دهنده نقطه داغ در میان مکان ها دست و پنجه نرم کردن با یک تجدید حیات این بیماری است.

پنج رکورد جدید در صدر 2,783 موارد گزارش شده فقط دو روز قبل از آن توسط وزارت فلوریدا سلامت است که سومین سابقه و رکورد مجموع در کمتر از یک هفته.

وجود دارد در حال حاضر شده است 85,926 coronavirus موارد گزارش شده در فلوریدا پس از وقوع آغاز شد و 3,061 مرگ و میر. دولت گزارش 43 اضافی COVID-19 میر پنج شنبه.

بیشتر: شهرستان فلوریدا فشار رژیم صهیونیستی است. DeSantis به انتشار حدود 1.3 B در COVID-19 کمک

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: پس از روز سه شنبه رکورد که او تا به حال هیچ برنامه ای برای جلو و پشت در بازگشایی تلاش است که او راه اندازی در مه و از آنجا گسترش یافته است.

"ما در حال تعطیل, ما در حال رفتن به رفتن به جلو ما می رفتن به ادامه حفاظت از آسیب پذیرترین" DeSantis و افزود: "اثرات منفی" از بستن دوباره خواهد بود بسیار بدتر از "هر گونه سود شما در حال گرفتن."

خواه فرماندار نسبت به افزایش موارد به دولت در گسترش, تست همراه با خوشه شیوع بیماری های مربوط به farmworkers و در خانه های سالمندان که در آن ساکنان و کارکنان تحت شده اند افزایش یافته و تست.

اما با فلوریدا در میان 10 ایالت که دیدم بالاترین هفت روز به طور متوسط برای جدید COVID-19 موارد این هفته یک مدل بیماری توسط دانشمندان در بیمارستان کودکان فیلادلفیا و دانشگاه پنسیلوانیا به این نتیجه میرسد دولت آفتاب است "همه نشانه های بعدی بزرگ کانون coronavirus انتقال است."

فلوریدا است که در میان 20 متحده با افزایش مداوم در به تازگی موارد گزارش شده در دو هفته گذشته.

"ما یک بیماری همه گیر در حال رشد در فلوریدا وجود دارد بدون شک در مورد آن گفت:" ایرا Longini یک biostatistician و اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا است.

Longini اضافه شده است که جهش در روزانه caseloads باید در نظر گرفته شود ظهور مجدد ویروس – یک عامل برخی از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد انتظار می رود می تواند بعد از آن در سال, به خصوص در طول پاییز و زمستان فصل آنفولانزا.

او گفت: این افزایش هنوز بخشی از موج اول بیماری است و رانده شده در بخش های اقتصادی دولت بازگشایی و عدم موثر تماس با ردیابی برای پیدا کردن و منزوی کردن مردم که ممکن است در تماس با کسی که تست مثبت است.

"شما نمی توانید استدلال می کنند که این افزایش در مواردی به طور کامل با توجه به تست های بیشتر" Longini گفت.

پس از عقب مانده در تست برای بسیاری از مارس, آوریل, است و ممکن است دولت در حال حاضر شده است به طور منظم و با شکوه بهداشت عمومی-توصیه می شود سطح مورد نیاز برای کنترل این ویروس است که بر اساس جمعیت است 31,800 روزانه آزمون در فلوریدا.

که علامت گذاری شده است پیشی گرفتن 10 از گذشته 14 روز سوابق نشان می دهد.

مراقبت های بهداشتی چند سازمان های حمایتی به رهبری ایالات متحده مراقبت شده اند ردیابی دولت استراتژی برای مبارزه با COVID-19 و همچنین به این نتیجه رسیدند پنج شنبه که گسترش آزمایش است نه یک عامل تعیین کننده در افزایش.

بیشتر: Coronavirus موارد در فلوریدا ادامه تیز دو هفته افزایش

مارتا Wosinska یک متخصص سلامت در دانشگاه دوک در ارتباط با پیگیری پروژه گفت که نیویورک نیوجرسی و رود آیلند در میان چند کشور که در آن تست صعود کرده است در هفته های اخیر حتی به عنوان روزانه خود را coronavirus موارد شده اند کاهش تقریبا نیمی.

او اذعان کرد که فلوریدا تست است "اما شما ببینید این موارد افزایش در نرخ بسیار سریع تر."

پیگیری پروژه نیز در بر داشت که فلوریدا 36 درصد از آن تخت بیمارستان هنوز هم در دسترس است اما تنها 26 درصد از تخت در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) هر دو در نظر گرفته شده در پایین طیف وسیعی از آنچه مورد نیاز است.

فلوریدا مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه که 12,577 افراد بستری شده اند تا کنون با کروناویروس از جمله 1,783 فتح کرد گرفته شد و مردم در بیمارستان بستری پس از DeSantis تحت فشار قرار دادند 64 شهرستان به آخرین مرحله از بازگشایی در تاریخ 5 ژوئن.

میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان که در آن 51 درصد از دولت coronavirus موارد شناسایی شده اند باقی می ماند تحت محدودیت های. Broward و میامی-Dade تنها شهرستان فلوریدا به نیاز است که در صورت ماسک توان در پالم بیچ شهرستان است و با توجه به تصویب یک نیاز مشابه.

هفته گذشته DeSantis تبلیغ برنامه های بازگشایی مدارس در پردیس در پاییز اعلام کرد که Brevard County میزبان AAU تاریخ بازی های المپیک در چند هفته و مورد ستایش قرار داد به جکسون انتخاب به عنوان سایت برای بخش عمده ای از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت است.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در ظرفیت کامل این سقوط

این تصمیم پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری کردند در تماس با مسئولان سایت میزبان شارلوت, N. C., برای مهار کنوانسیون.

Longini در دانشگاه فلوریدا گفت که DeSantis به نظر می رسد با تکیه بر این دیدگاه است که اگر آسیب پذیر ترین جمعیت افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی – می تواند به جلوگیری از ابتلا به بیماری و مرگ و میر را نسبتا پایین باقی می ماند.

فرماندار اتحاد با اشاره به کاهش خطر بستری شدن در بیمارستان یا مرگ در میان جوان تر یا متوسط سن افرادی که تست مثبت برای ویروس.

هنوز 20 درصد از جمعیت این ایالت حداقل سن 65 سالگی و فلوریدا' ترس از آینده در تماس با کسی که COVID-19 خاصی برای پایین نگه داشتن اقتصاد کشور حتی با بازگشایی مجدد Longini اضافه شده است.

"شما نمی خواهید برای شروع به دیدن این نوع تقریبا نمایی افزایش," او گفت:. "آن را به راحتی می توانید به طور کامل از دست دوباره."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن