مردم در فلوریدا است که شناخته شده برای کامپیوتر جدید کروناویروس بازدید حداقل 46 متحده و سفر به هر قاره ها به جز قطب جنوب در هفته های قبل از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19, ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا تجزیه و تحلیل دولت از عفونت داده یافت نشد.

مربوط به سفر موارد تحت سلطه نتایج آزمون در اوایل ماه مارس زمانی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در فلوریدا. آنها را تبدیل به یک سهم کوچک از تعداد کل موارد به عنوان ویروس گسترش می یابد از طریق جوامع است.

فلوریدا اولین مورد شمارش شد در مارس 2. در 10 روز اول از شیوع این بیماری در کشور بیش از 80 درصد از موارد — یا 23 28 — شد سفر مرتبط است.

مربوط به سفر موارد در ادامه به تعداد غیر سفر موارد از طریق مارس 19.

اما به عنوان ویروس در زمان برگزاری در سراسر کشور غیر سفر موارد و مواردی که در سفر تاریخ است که هنوز هم تحت بررسی شروع به رشد سریع تر. از 20 مارس تا آوریل 1 تنها 17 درصد از فلوریدا COVID-19 موارد درگیر شناخته شده سفر با توجه به تجزیه و تحلیل.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا مورد تجزیه و تحلیل فلوریدا وزارت بهداشت سفر اطلاعات از مارس 2 تا صبح 2 آوریل.

ادامه مطلب: فلوریدا coronavirus تست به طور گسترده ای متفاوت اغلب با درآمد

“ما در اصل انتظار برای دیدن موارد آمدن به ایالات متحده و در فلوریدا از مناطق که در آن شناخته شده انتقال اتفاق می افتد و آوردن آن به آن اولیه شهرها و جمعیت و آلوده کردن افراد در این مناطق گفت:” Jerne شاپیرو یک دانشگاه فلوریدا زمینه اپیدمیولوژی.

“آن دسته از افراد پس از آن که گسترش این ویروس در درون جوامع خود و خانواده و دوستان و همکاران خود را.”

فلوریدا سفر داده ها نشان می دهد که چگونه به هم پیوسته جهان تبدیل شده است و چگونه این ویروس مانع رهبران بین المللی’ تلاش برای مهار آن است.

در روزها و هفته های قبل از آنها بیمار فلوریدا بازدید مسافران فرهنگی meccas مانند فرانسه و ژاپن و مصر و اسرائیل است.

آنها رفت و به مقصد مناطق استوایی مانند آروبا و جامائیکا. یک زن 38 ساله Hillsborough County زن بیمار پس از بازگشت از این کشور اروپایی از بوسنی و هرزگوین. 59-year-old St. Johns County مرد آزمایش مثبت پس از سفر به بورکینافاسو در غرب آفریقا است.

ادامه مطلب: ر. و مسافران از New York, New Jersey مناطق صورت screeners

برخی از مسافران در بازدید از مکان های متعدد داخلی و بین المللی است.

یک زن 34 ساله در سانتا رزا شهرستان به عنوان مثال سفر به, مریلند, مینه سوتا, ویرجینیا, واشنگتن, واشنگتن, d. C. بریتانیا و ایرلند قبل از تشخیص او در اواخر ماه مارس با توجه به وزارت بهداشت داده است.

برترین مقصدهای داخلی: نیویورک, کلرادو و گرجستان

افراد آلوده به ویروس coronavirus در فلوریدا هستند شناخته شده اند که تعداد بازدید هر دولت اما مین و شمالی و داکوتای جنوبی در روزها و هفته های قبل از آنها تشخیص داده شد و تحلیل یافت.

آنها همچنین در سفر خود به واشنگتن و همچنین پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده است که آمریکا سرزمین.

نیویورک در حال حاضر کانون این ویروس در ایالات متحده دور بود و دور مقصد فلوریدا مسافران — حداقل 386 افراد آلوده به این ویروس در فلوریدا بازدید امپراتوری دولت قبل از خود را تشخیص و با توجه به وزارت بهداشت داده ها را برای ماه مارس است.

ادامه مطلب: نیویورک است که در جنگ با کوروناویروس. انتظار همان در سراسر ایالات متحده

در آینده شد کلرادو با 87 بازدید از گرجستان با 69 و کالیفرنیا با 65.

در اواخر ماه مارس رژیم صهیونیستی. ران DeSantis موظف است که مسافران در پرواز به فلوریدا از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات قرنطینه می شود و به مدت دو هفته. پست های بازرسی در محل قرار داده شد در بین 95 و بین 10 تا صفحه مسافران رانندگی به دولت است.

فلوریدا حکم آمد از دولت فدرال تلاش و سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محدود سفر از چین — که در آن ویروس سرچشمه — on Jan. 31 و تمدید محدودیت های مسافرتی به اروپا در مارس 11.

او سپس بسته به مرز با کانادا و مکزیک به غیر ضروری سفر.

ادامه مطلب: دکتر Fauci هشدار ‘وارد’ coronavirus موارد پس از سفر بان کی مون آسانسور

مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که او با توجه به محدود داخلی پروازهای بین شهرهای تحت محاصره همه گیر.

اسپانیا و انگلستان و فرانسه در حال بالا مقصد خارجی

بالا خارجی مقصد فلوریدا مسافران که در حال حاضر با این ویروس آلوده شد, در اسپانیا که شاهد 124 بازدید کنندگان از فلوریدا که پس از آزمایش مثبت است. بیش از 140,000 مردم باید قرارداد COVID-19 در اسپانیا و 13,798 مردم وجود دارد فوت کرده اند که از صبح روز سه شنبه با توجه به دولت اسپانیا.

اسپانیا شد و به دنبال آن انگلستان (75) و فرانسه (53) و مکزیک (51) به عنوان مقصد خارجی بیشترین بازدید شده توسط فلوریدا مسافران که قرارداد این ویروس.

ایتالیا اولین کشور اروپایی برای دیدن شیوع گسترده ویروس و یک ملت است که بسیاری از کارشناسان به عنوان یک bellwether برای آمریکا بود یکی از 10 مقصد خارجی برای فلوریدا مسافران که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. آن را مقصد سفر برای 23 نفر در فلوریدا که قرارداد این ویروس.

ادامه مطلب: مایک پنس: ‘ایتالیا ممکن است بیشتر قابل مقایسه با ما’ در coronavirus موارد و مرگ و میر

فلوریدا سفر داده ها را شامل نمی شود هر کسی که مقصد سفر بود و به طور خاص ذکر شده به چین که در آن COVID-19 نشات گرفته است. اما دو نفر در فلوریدا که تست مثبت — مردان از Miami-Dade و بروارد شهرستان — تعداد بازدید هنگ کنگ نیمه خودمختار منطقه اداری چین است.

در همه شناخته شده فلوریدا مسافران ایم که قرارداد این ویروس بازدید حداقل 75 مکان های خارجی قبل از آنها تشخیص داده شد و تحلیل یافت.

و این که به احتمال زیاد فقط نوک کوه یخ است.

در اکثریت موارد ذکر شده در دولت به عنوان گزارش از صبح روز آوریل 2 – یا 4,122 – سفر تاریخ بیمارانی که آزمایش مثبت شده بودند به عنوان ناشناخته است. فلوریدا وزارت بهداشت است که هنوز انجام تحقیقات اپیدمیولوژیک از بسیاری از این موارد به این معنی که داده ها می تواند تغییر را با توجه به یک ایمیل از ایالت فلوریدا در مرکز عملیات اضطراری.

و وزارت بهداشت و درمان گزارش نمی گرفتن موارد از افرادی که قرارداد این ویروس در حالی که سفر و یا نمی دانید که آنها آلوده شده است یا نشده است تست شده است.

شهرستان فلوریدا با اکثر سفر های مربوط به موارد

Broward و میامی-Dade شهرستان که تا به حال در اکثر موارد به طور کلی نیز دارای بیشترین تعداد سفر های مربوط به موارد 247 و 224 بود. اما به عنوان ویروس در جنوب فلوریدا تعداد فزاینده ای از موارد وجود ندارد مربوط به سفر.

Leon County در تکدی بيشترين درصد مربوط به سفر موارد فلوریدا همه استان ها با دو رقمی موارد است. بیست و سه از 35 موارد مثبت در لئون بودند مرتبط با سفر و یا حدود 66%.

لئون به دنبال داشت مارتین (64%) Marion (58%) مونرو (55%) و بروارد (54 درصد) به عنوان استان ها با بالاترین درصد مربوط به سفر COVID-19 موارد است.

این شهرستان با کمترین در صد از سفر موارد دوال (6%) میامی-Dade (9%) و پالم بیچ (12%).

شاپیرو, UF زمینه اپیدمیولوژی گفت: جوامعی که در معرض coronavirus اول تا به حال زمان بیشتری را برای جامعه به رخ می دهد.

اما عوامل دیگری وجود دارد که همچنین می تواند توضیح دهد که چرا برخی از جوامع بالاتر و پایین تر از نرخ سفر-موارد مربوط به او گفت.

“بیشتر مردم که زندگی در یک منطقه کوچک تر بیشتر احتمال است که شما در حال رفتن برای آمدن به تماس با کسی و گسترش ویروس” او گفت:.

“همچنین عواملی مانند خانواده واحد مسکن, فرهنگی, شیوه های که با گروه های مختلف شرکت در چگونه ما خوش آمد می گوید هر یک از دیگر. هنجارهای اجتماعی فقط بین مناطق مختلف در سراسر کشور می تواند تا حد زیادی متفاوت است و تاثیر توانایی این ویروس به گسترش از فرد به فرد.”

تحریریه ملانی Payne کمک به این تجزیه و تحلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de