91 درصد سرخپوستان برای انتخاب جایگزین های سالم در حالی که وعده: بررسی

Wآنکه این ایده از وعده شامل انواع مواد غذایی, بررسی های اخیر نشان می دهد که بیش از چند سال گذشته شده است وجود

توسط ABDOOSNEWS در 31 تیر 1399

Wآنکه این ایده از وعده شامل انواع مواد غذایی, بررسی های اخیر نشان می دهد که بیش از چند سال گذشته شده است وجود دارد آگاهانه تغییر در ترجیحات مردم و عادات و قوی تر تمایل دیده می شود به سمت سالم وعده موارد.

با توجه به بررسی انجام شده توسط IPSOS 91 درصد از شرکت کنندگان امتحان کنید و برای انتخاب جایگزین های سالم در حالی که وعده شگفت انگیزی است.

کمی بررسی با هدف شناسایی وعده عادات و ترجیحات میان یک گروه از افرادی که رژیم غذایی به دو دسته تقسیم شد – 'گیاهی و غیر گیاهی'. به طور کلی نتایج نشان می دهد که شرکت کنندگان در هر دو دسته بندی ها ترجیح می دهند به میان وعده سالم و مغذی مواد غذایی مانند بادام و میوه ها.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

در مجموع 4,064 SEC مردان و زنان بین 18 تا 50 سال مورد مصاحبه قرار گرفتند در سراسر 11 شهرستانها در هند یعنی دهلی نو و بمبئی و بنگلور چنای, Bhopal, Chandigarh Jaipur, Coimbatore, کلکته, حیدرآباد و احمدآباد.

A 'healthy' shift in India's snacking habit
53 درصد گیاه خوار و همچنین غیر گیاه خواران ترجیح وعده شگفت انگیزی بر روی آیتم های خانگی . Pixabay

این نظرسنجی همچنین مشخص شده است که بسیاری از شرکت کنندگان – گیاه خواران و همچنین غیر گیاه خواران ترجیح وعده شگفت انگیزی بر روی آیتم های خانگی (53 درصد). علاوه بر این اولویت برای سالم وعده گزینه هایی مانند میوه و بادام به طور خاص نیز متوجه شرکت کنندگان در رده سنی گروه از 41-50 سال است. علاوه بر این که در این بررسی مشاهده شد که زنان در هند شد بیشتر نگران در مورد نیازهای تغذیه (63 درصد) نسبت به مردان (53 درصد).

اظهار نظر در این بررسی Sheela Krishnaswamy, تغذیه و سلامتی, مشاور گفت: "واقعیت این است که درصد بیشتری از زنان نشان داده اند علاقه ای به امید بستن برای تنقلات سالم نشانه خوبی است و در دراز مدت این می تواند کمک به ماشه یک تغییر نسبت پیشرو شیوه زندگی سالم. برای بسیاری از خانواده ها در هند, زنان باید کامل شارژ از خانواده تغذیه و برنامه غذایی و بالاتر آگاهی در میان آنها می تواند منجر به کل خانواده اتخاذ جایگزین های سالم. این روند از وعده شگفت انگیزی بر روی غذاهای سالم مانند بادام است که یک تغییر مثبت و من به شدت توصیه به ادامه خوردن یک تعداد انگشت شماری هر روز آنها به عنوان یک منبع از مواد مغذی مانند پروتئین و فیبر و آهن و فولات و مس و چربی های سالم ، و شناخته شده به مفید برای کنترل وزن و سلامت قلب و مدیریت دیابت."

با توجه به Ritika Samaddar منطقه ای سر رژیم های غذایی, حداکثر بهداشت و درمان – دهلی نو "جالب است به یاد داشته باشید که مردم در سراسر هند از جمله در مترو و همچنین عدم مترو شهرستانها به آرامی در حال تغییر مشخصات خود را از وعده شگفت انگیزی است. این که آیا آن را انتخاب, در خانه, اسنک میوه ها و یا بادام با بررسی های برجسته یک روند است که اکثر سرخپوستان در حال حرکت به سمت سالم و آگاه وعده گزینه های است که بسیار دلگرم کننده. بادام خاص را برای یک میان وعده خوب از آنها �crunchy' و �healthy'- هر دو خواص است که اکثر شرکت کنندگان به همراه دارد. اضافه شده است که مصرف منظم بادام نیز می تواند تاثیر مثبت در یک فرد مصونیت از آنها سرشار از ویتامین E است که شناخته شده برای تحریک دفاعی بدن, افزایش همورال و سلولی پاسخ ایمنی بدن."

بررسی نمایش گذاشت که به طور کلی 72 درصد از شرکت کنندگان آگاه بودند از مواد مغذی مورد نیاز بدن شرکت کنندگان از احمدآباد (89 درصد) دهلی (82 درصد) Chandigarh(80 درصد) و بمبئی(78 درصد) نشان داد حداکثر آگاهی و در حالی که حداقل آگاهی دیده می شد در میان شرکت کنندگان از کلکته (46 درصد). علاوه بر این در میان هر دو گیاهی و غیر گیاه خواران, 59 درصد از شرکت کنندگان گفت: آنها نگران تغذیه ای خود را نیاز دارد. در حالی که شرکت کنندگان در احمدآباد (83 درصد) و چنای (70 درصد) بیشتر نگران شرکت در بوپال (45 درصد) بودند حداقل نگران است. افزایش وزن (22 درصد) و به دنبال آن ناکافی مواد مغذی (21 درصد) به عنوان نگرانی های بالا در ارتباط با وعده و در حالی که شرکت کنندگان در جیپور (55 درصد) بودند بیشتر نگران افزایش وزن شرکت کنندگان در بنگلور (6 درصد) بودند حداقل نگران است.

A 'healthy' shift in India's snacking habit
55 درصد مردم در جیپور شد بیشتر نگران افزایش وزن. Pixabay

همچنین بخوانید: مراقبت در منزل توصیه های خفیف Covid-19 موارد

Madhuri Ruia پیلاتیز متخصص و, رژیم غذایی و تغذیه, مشاور گفت: "با تعویض به سالم تر و تنقلات غنی از مواد مغذی مانند بادام بسیاری از خانواده ها شروع سفر خود را به سمت یک سبک زندگی سالم. اما مطمئن شوید که برای ایجاد این تغییرات در سراسر طیف از وعده زمانبندی و موارد و تلقین این در تمام اعضای خانواده – جوان یا پیر برای دیدن منافع دراز مدت. وعده شگفت انگیزی بر روی بادام در خاص است که عادت خوب است که به آسانی می توان با همه آنها به عنوان مصرف می تواند در هر زمان در طول روز و جفت خوبی با ادویه جات هندی. علاوه بر این که بادام شناخته شده برای کمک به مدیریت وزن بود که یک نگرانی کلیدی در میان اکثر شرکت کنندگان. طبق یک مطالعه اخیر وعده شگفت انگیزی بر روی 42 گرم بادام روزمره نیز کاهش می یابد مرکزی ميزان چربی (چربی شکم) و دور کمر همه به خوبی تثبیت عوامل خطر بیماری های قلبی." (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب