کسب و کارهای کوچک فراهم نمی امن دستگاه های شرکت های بزرگ به کارکنان: گزارش

57 درصد از کارکنان برای شرکت های کوچک نشده اند داده نشده امن دستگاه های شرکت های بزرگ از کارفرمایان خود را. Pi

توسط ABDOOSNEWS در 19 خرداد 1399
employees
57 درصد از کارکنان برای شرکت های کوچک نشده اند داده نشده امن دستگاه های شرکت های بزرگ از کارفرمایان خود را. Pixabay

Wآنکه تنها یک سوم کارکنان مشغول به کار در کسب و کارهای کوچک آگاه هستند از امنیت مورد نیاز برای دستگاه های شخصی سه در پنج کارکنان (57 درصد) نشده اند داده نشده امن دستگاه های شرکت های بزرگ از کارفرمایان خود یک گزارش جدید گفته است.

این مهم است که بسیاری از آنها در حال برخورد با حساس داده های کسب و کار در خانه در Covid-19 مستند زمان با توجه به مطالعه انجام شده توسط شرکت امنیت سایبر Kaspersky.

دنبال NewsGram در توییتر برای اقامت به روز شده.

"اگر چه کسب و کارهای کوچک هستند کمتر تمایل به ارائه کارکنان خود را با شرکت دستگاه های به کار از خانه تنها یک سوم از کارکنان (34 درصد) را دریافت دستورالعمل در مورد چگونه به ایمن کار شخصی و لپ تاپ و تبلت و گوشی های هوشمند در حالی که در خانه در طول همه گیر مستند" این یافته ها نشان داد.

در حالی که ممکن است تنها گزینه برای برخی از سازمان ها برای نگه داشتن کسب و کار خود رفتن تنها یک سوم از کسب و کار کوچک کارکنان (34 درصد) نشان داد آنها داده شد هر آن امنیت مورد نیاز برای کار ایمن در دستگاه های شخصی.

"شرکت های کوچک ممکن است در شرایط دشوار است و اولویت اول این است که برای صرفه جویی در کسب و کار خود و کارکنان در طول مستند. اما اجرای حتی اساسی آن با الزامات امنیتی می تواند به کاهش شانس تروجان عفونت در معرض خطر پرداخت و یا از دست داده های کسب و کار" گفت: آندره Dankevich ارشد, محصول, مدیر بازاریابی B2B بازاریابی محصول در Kaspersky.

employees
یک سوم از کارکنان (34 درصد) را دریافت دستورالعمل در مورد چگونه به ایمن کار شخصی و لپ تاپ و تبلت و گوشی های هوشمند در حالی که در خانه در طول همه گیر مستند. Pixabay

علاوه بر مزایای کسب و کار سازمان ها نیز باید به یاد داشته باشید برای محافظت از این دستگاه از خطرات سایبری به طوری که حساس کسب و کار مشتری و داده های ذخیره شده بر روی آنها باقی می ماند امن و کارکنان می تواند بدون خرابی به عنوان یک نتیجه از ransomware و یا دیگر عفونت های مخرب.

همچنین بخوانید: Kaal Bhairav معبد در بنارس به ارائه Coronavirus درمان

این شرایط می تواند شامل به عنوان مثال با داشتن یک anti-malware راه حل های نصب شده توسط کاربر و یا ارائه شده توسط یک سازمان با استفاده از قوی و کلمه عبور منحصر به فرد برای دستگاه های وای فای روتر و به طور منظم به روز رسانی دستگاه سیستم عامل به منظور کاهش خطرات ناشی از آسیب پذیری اصلاح نشده, پیشنهاد گزارش.

داشتن چنین دستورالعمل در محل به تازگی تبدیل به حتی بیشتر لازم داده شده است که 35 درصد از کسب و کار کوچک کارکنان بستری آنها شروع به ذخیره با ارزش تر شرکتی در دستگاه های خانگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان شخصی خدمات ذخیره سازی ابر 25 درصد گزارش اضافه شده است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب