رایگان drive-thru coronavirus تست آغاز می شود دوشنبه در لی شهرستان CenturyLink مجموعه ورزشی

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:46 PM EDT مه 1 سال 2020رایگان coronavirus تست آغاز خواهد شد و دو

توسط ABDOOSNEWS در 12 اردیبهشت 1399

رایگان coronavirus تست آغاز خواهد شد و دوشنبه در لی شهرستان در CenturyLink مجتمع ورزشی بهار خانه مینه سوتا بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا.

درایو از طریق آزمایش آغاز خواهد شد در ساعت 9 صبح و در ادامه تا 5 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه برای مدت نامعلوم.

اخبار تست می آید دو روز پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خود پرده برداری بازگشایی طرح برای دولت است.

در جهت از فرماندار فلوریدا بخش مدیریت اضطراری گفت که گسترش آزمایش ظرفیت با باز کردن اضافی درایو از طریق تست سایت در لی به عنوان Escambia, ساراسوتا, Broward و میامی-Dade شهرستان ها و پیاده روی تا تست سایت در Collier, Dade و پالم بیچ شهرستان. پیاده روی تا تست در ذغال سنگ آغاز می شود در ایممکلی در روز یکشنبه.

عمومی تست بخشی از این طرح به تدریج بازگرداندن فعالیت های تجاری و در نهایت یک زندگی عادی در فضاهای عمومی ، اطلاعات از آزمون استفاده می شود به برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار و مکان های که در آن مکان جمع آوری شهرستان خبر داد.

"Ramping تا تست ما کمک کرده است ما برای رسیدن به هدف ما از تشخیص هر مورد جدید بنابراین ما می توانیم یک تصویر دقیق از چگونه بسیاری از شهروندان ما را تحت تاثیر قرار" Lee County کمیسر برایان Hamman گفت. "این به ما کمک خواهد کرد نظارت بر پیشرفت ما به عنوان ما به بازگشت به کار."

فلوریدا تایید Lee County اولین سه مورد از رمان coronavirus در مارس 7. از آن پس تعداد کل تایید COVID-19 موارد در لی افزایش یافته است به 1,067 با مجموع 42 مرگ و میر با توجه به روز جمعه گزارش از فلوریدا وزارت بهداشت.

بیشتر: Lee بهداشتی ابتدا در خانه coronavirus تست در هفته آینده; NCH به رزومه همراه تست

بیشتر: به عنوان Lee County شروع به بازگشایی در اینجا یک نگاه که در آن شما می توانید آنچه شما می توانید انجام دهید

به عنوان Hamman و نمایندگان وزارت امور خارجه و بهداشت و درمان و اورژانس سازمان توضیح داد جدید, تست کارگران شروع به نصب چادر استفاده می شود که توسط اعضای گارد ملی فلوریدا و دیگر سازمان های که مسئولیت رسیدگی به ترافیک کنترل و آزمایش است.

چادر بودند که بنا بر مور و digital marketer خطوط هاموند پارکینگ ورزشگاه از بن C. پرات/شش مایل سرو پارک وی در فورت مایرز.

هیچ پزشک یادداشت یا قرار ملاقات مورد نیاز خواهد بود برای تست.

افرادی که ارسال به آزمون اطلاع داده می شود در نتیجه در روز. اطلاعات در مورد نتایج مثبت ارائه خواهد شد به دفتر محلی وزارت امور خارجه بهداشت ،

سلامت آژانس ادامه خواهد داد به ردیابی هر مورد مثبت از آن منبع به احتمال زیاد به تماس های ساخته شده در طول coronavirus دوره کمون که در آن دیگران شده است می تواند در معرض ویروس.

افرادی که ممکن است در تماس با یک حامل مطلع خواهد شد و توصیه به تست.

آنجلا Smith, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, سرپرست لی شهرستان گفت: افرادی که تست مثبت اعلام خواهد شد. کارگرانی که در جمع آوری این اطلاعات خواهد شد به اشتراک گذاری این اطلاعات با این گروه که به "ماشه" قرارداد ردیابی این ویروس از طریق افرادی که تست مثبت است.

سازمان بهداشت و درمان باید 38 نفر مشغول به کار در coronavirus تماس با ردیابی. آنها را از مصاحبه با افرادی که آزمایش مثبت, درخواست, جایی که آنها شده اند و با آنها در تماس نزدیک. سلامت سازمان را به دنبال خواهد داشت تا با افرادی که در معرض.

تست برنامه به طور نامحدود ادامه خواهد داد اما می توان با توجه به اینکه تقاضا کمتر و یا فراتر از انتظارات.

Hamman گفت: این خط از اتومبیل های صف بندی برای تست بسته خواهد شد در 3 p. m. به طوری که هر کس در خط آزمایش می شود.

Hamman گفت: "هیچ تضمینی وجود ندارد (برای) چرخش زمان" برای یک نمونه تست برای پردازش و نتیجه گزارش شده است. او توجه داشته باشید که وجود داشته است آزمایشگاه های خصوصی و داشتن نتایج آماده در 24-48 ساعت است.

دوم تست تسهیلات برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی خواهد شد تا با تلاش تشخیص در خارج در لی بلوار در لهیق اکرس و عمل از 7.m تا 10.m دوشنبه تا جمعه.

تست در خارج خواهد بود تنها با وقت قبلی. افراد واجد شرایط می توانید یک قرار ملاقات با مراجعه به myquestcovidtest.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im