food, ketogenic diet
یک مطالعه نشان می دهد که چگونه رژیم غذایی ketogenic ممکن است یک لینک مستقیم به آسم است. Pixabay

از آسم رنج می برند? یک رژیم غذایی خاص ممکن است کمک به محققان دریافته اند که محبوب کتوژنیک رژیم غذایی ممکن است به کاهش التهاب مجاری تنفسی.

با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله ایمنی موش ها که روشن شد به اصطلاح رژیم غذایی ketogenic نشان داد به طور قابل توجهی کاهش التهاب مجاری تنفسی.

بیماران مبتلا به آسم واکنش نشان می دهند و حتی به غلظت های پایین از برخی از آلرژن شديد التهاب نایژه. این نیز همراه با افزایش تولید مخاط که باعث می شود تنفس حتی سخت تر است محققان گفتند.

یک نقش محوری در اینجا است که توسط سلول های سیستم ایمنی ذاتی که تنها کشف چند سال پیش و به نام ذاتی سلول های لنفاوی (ILC). انجام آنها مهم عملکرد حفاظتی در ریه ها توسط بازسازی پوست آسیب دیده و غشاهای مخاطی است.

Keto food
مواد غذایی Ketogenic را نشان می دهد لینک کلیک کنید برای بیماران مبتلا به آسم. Pixabay

برای این منظور آنها تولید التهابی رسولان از گروه سايتوکاين که تحریک این بخش از سلول های مخاط و ترویج تولید مخاط.

این مکانیسم به طور معمول بسیار مفید است: آن اجازه می دهد تا بدن به سرعت تعمیر آسیب های ناشی از عوامل بیماری زا و یا مواد مضر است. مخاط و سپس حمل و نقل پاتوژن کردن لوله های برونش و محافظت از مجاری تنفسی در برابر عفونت مجدد.

“با آسم این واکنش التهابی است که بسیار قوی تر و طولانی تر از حالت عادی است. عواقب شدید, مشکلات تنفسی که حتی می تواند تهدید کننده زندگی” گفت: مطالعه محقق Christoph ویلهلم از دانشگاه بن در آلمان است.

این ILCs سرعت در حال تکثیر در طی این فرآیند و تولید مقادیر زیادی پیش از التهاب سايتوکاين. دانشمندان امیدوارند که اگر خود را بدست آورد می تواند آهسته ممکن است ممکن است به واکنش بیش از حد تحت کنترل است. در واقع این نتایج در حال حاضر منتشر شده نقطه دقیقا در این جهت.

diet
رژیم غذایی Ketogenic ثابت شده خوب برای بیماران مبتلا به آسم در سراسر جهان است. فلیکر

“ما بررسی کرده اند که فرآیندهای متابولیکی فعال هستند در ILCs زمانی که آنها تبدیل به تولید مثل حالت. سپس ما سعی در جلوگیری از این مسیرهای متابولیک و در نتیجه کاهش سرعت که در آن سلول های تقسیم” توضیح گفت: مطالعه محقق Fotios Karagiannis.

برخی از مسیرهای متابولیک بودند و در واقع به طور قابل توجهی فعال تر در تقسیم ILCs. آنها در درجه اول اطمینان حاصل شود که سلول های عرضه شده با انرژی و با بلوک های ساختمان نیاز به آنها برای تولید مثل. دومی شامل برای مثال اسیدهای چرب است که مورد نیاز برای ساخت غشای سلولی. این اشکال یک پوست نازک است که با سلول های جداگانه خود را از محیط اطراف خود.

“فعال ILCs بنابراین جذب اسیدهای چرب از محیط زیست خود را و ذخیره آنها را در داخل خود را در قطرات کوچک برای یک زمان کوتاه قبل از آنها استفاده از آنها را برای تولید انرژی و یا ساختمان غشاء” توضیح Karagiannis.

اما چه اتفاقی می افتد اگر سلول ها مجبور به استفاده از این اسیدهای چرب در جای دیگر? برای پاسخ به این سوال محققان قرار داده آسم موش در یک رژیم غذایی که شامل عمدتا چربی است اما به سختی هر گونه کربوهیدرات یا پروتئین است.

ketogenic
یک رژیم غذایی خاص ممکن است کمک به محققان دریافته اند که محبوب کتوژنیک رژیم غذایی ممکن است به کاهش التهاب مجاری تنفسی. فلیکر

همچنین بخوانید: افراد سیگاری و افراد مبتلا به COPD در معرض خطر بالاتر: مطالعه

با این رژیم غذایی, همچنین شناخته شده به عنوان یک رژیم غذایی ketogenic, سلول, سوخت و ساز بدن تغییرات: سلول های در حال حاضر دریافت انرژی لازم را از سوزاندن چربی است. اما این به این معنی است که آنها فاقد اسیدهای چرب است که آنها نیاز به شکل گیری جدید غشاء در طول تقسیم سلولی است.”

به عنوان یک نتیجه بخش فعالیت ILCs در جوندگان تغذیه یک رژیم غذایی خاص کاهش یافته است — به طور چشمگیری: به طور معمول در تماس با مواد حساسیت زا را افزایش می دهد تعدادی از ILCs در تهاجمات چهار برابر” گفت: ویلهلم. “ما در حیوانات آزمایشگاهی, اما, آن را تقریبا بدون تغییر باقی ماند. هر دو تولید مخاط و دیگر علائم آسم کاهش یافته است بر این اساس” ویلهلم اضافه شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو