گروه های زیست محیطی ستایش رژیم صهیونیستی است. DeSantis کابینه برای رای دادن به خرید پلنگ زیستگاه

گروه های زیست محیطی در سراسر منطقه در حال جشن یک روز پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و فلوریدا کابینه رای به خرید بیش از 10000 هکتار از نخست پلنگ در زیستگاه شیطان باغ.

در مجموع دولت به توافق صرف در مورد $79 میلیون در چند قطعه زمین در سراسر کشور.

اگر چه زمین در Hendry شهرستان این مهم است که به ذغال سنگ و لی به دلیل بسته فراهم می کند نخست برای زیستگاه در خطر انقراض پلنگ فلوریدا.

“این کمک خواهد کرد که با هدف حفاظت از اتصال زیستگاه از سرو ملی حفظ به Hendry شهرستان گفت: مردیت Budd با فلوریدا فدراسیون حیات وحش. “این اجازه می دهد تا به صورت گسترده زیستگاه برای طیف گسترده ای از گونه های مانند پلنگ به عبور از Caloosahatchee رودخانه است.”

کنت Wimmer با مدافعان حیات وحش گفت: یکی از بهترین روزها در فلوریدا حفظ تاریخ است.

“(شیطان باغ) بوده است هدفمند برای مدت زمان طولانی” Wimmer گفت. “تمام پروژه ها فرماندار و کابینه مورد تایید هستند. ترکیبی از همه این پروژه ها در همان زمان است که احتمالا یکی از بهترین روز برای حفاظت از محیط زیست در سال است.”

به خوبی جنوب Caloosahatchee رودخانه شیطان باغ شمال بزرگ سرو ملی حفظ و شرق Okaloacoochee سلوق دولت ،

نام شیطان باغ ناشی از سمینول جنگ از 1800s با توجه به کتاب های تاریخ و حساب های آنلاین.

بیشتر: دولت تصویب حفاظت از زمین می پردازد

بیشتر: چرا Florida panthers, بابکتس گرفتن بیمار ؟ اعطای کمک خواهد کرد که دانشمندان را در درک بیماری مرموز

آن را اشغال شده توسط یک بومی رهبر که رفت و با نام انگلیسی سام جونز.

او آنقدر منفور توسط نیروهای ایالات متحده که آنها با برچسب او را “شیطان” و زمین و زمان آخرین محل جونز شناخته شده بود به زندگی می کنند.

“این مرحله لازم است” گفت: Gladys Delgadillo با محافظت از جنوب غربی فلوریدا. “زیستگاه حفاظت از محیط زیست ضروری است به پلنگ بازیابی. نکته اصلی این است که در مورد پلنگ و نگه داشتن در ذهن آن را بسیار آسیب پذیر است. ما انجام نداده هجوم تگزاس ژن در در حالی که خیلی همخونی می تواند تبدیل به یک مشکل دیگر.”

فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون زیست شناسان می گویند وجود دارد بین 120 و 230 panthers زندگی در جنوب دریاچه اوکیچوبی ،

وجود دارد تنها چند ده در 1990s, قبل از اینکه یک تیم از زیست شناسان منتشر شد چند زن تگزاس مامان به فلوریدا جمعیت.

ژنتیکی تزریق به نظر می رسد به کار کرده اند.

یکی از گام های بعدی در پلنگ بازیابی است برای به دست آوردن گربه به حرکت شمال و سراسر Caloosahatchee رودخانه.

“آن را فراهم می کند مقدار زیادی از اتصال برای حیات وحش نیز گفت: Gladys Delgadillo با محافظت از جنوب غربی فلوریدا. “یکی از اهداف اصلی ما این است که برای نجات این پلنگ فلوریدا و شده است وجود دارد مقدار زیادی از مستند استفاده توسط پلنگ در این سرزمین است. این اموال حدود 4000 هکتار از اموال تالاب.”

دولت پرداخت خواهد شد $28.5 میلیون دلار برای شیطان باغ قطعه.

لیندسی با فلوریدا حفاظت از رای دهندگان گفت که او امیدوار است خرید یک نشانه ای از حفاظت بیشتر از پولی که پایین جاده.

“من امیدوارم که این نشانه ای است که ما دریافت بودجه برای فلوریدا برای همیشه در $100 میلیون دلار برای سال جاری و سال که ما می تواند به رشد آن در سال آینده” صلیب گفت.

فروشندگان گفت: مقابله جذاب بود چرا که این کمک می کند تا حفظ فلوریدا زیست محیطی تاریخ و حتی فرهنگ.

“Alico متعهد به فرهنگ ما حفاظت و ما خوشحال به همکاری با ایالت فلوریدا برای حفاظت از اراضی حساس, آب و زیستگاه های حیات وحش فلوریدا پلنگ” مدیر عامل و رئیس جمهور جان Kiernan در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که این زمین فروش تاثیر مثبت جنوب غربی فلوریدا جامعه و محیط زیست است.”

استیو Buczynski عضو هیئت مدیره با Hendry Glades Audubon Society, گفت:, آن را حتی کمک به حفاظت از کیفیت آب در تاریخی باتلاقی سیستم که امتداد از جنوب اورلاندو فلوریدا بای.

“حفاظت از اماکن مانند شیطان باغ در ابد ما کمک می کند تا اطمینان از باز کردن فضا برای حیوانات وحشی مانند پلنگ و سالم تالاب ها به حفاظت از ما را از هر دو آتش سوزی و مضر جلبک شکوفه” Buczynski گفت. “با تشکر از جنوب غربی فلوریدا قانونی هیئت خود را برای حمایت از فلوریدا برای همیشه لطفا برای بودجه این و هر سال — از آن است که پرداخت سود واقعی برای منطقه ما است.”

شرقی ذغال سنگ یک پلنگ دژ با صدها نفر از هزاران هکتار از نخست زیستگاه در مکان هایی مانند بزرگ سرو ملی حفظ کند.

بیشتر: شک و تردید بیش از پیشنهاد تلفات جاده بین اورلاندو ناپل غالب وبینار

بیشتر: نادر بینایی: زن فلوریدا پلنگ, بچه گربه گرفتار در دوربین شمال Caloosahatchee

هنوز که نه حتی یک سوم از آنچه مورد نیاز است برای بازیابی گونه های در معرض خطر.

یکی از اهداف در گونه های در معرض خطر عمل به سه جداگانه جمعیت 240 پرورش بزرگسالان است.

“هر بار که ما می توانیم نجات زیستگاه در اینجا آن را فوق العاده مهم است اما ما خیلی دور هستند از اهداف ما برای بهبود و حفاظت از زیستگاه است که نیاز به اتفاق می افتد به بازیابی گونه” Delgadillo گفت. “در حال حاضر ما حتی نمی باید به اندازه کافی panthers برای یک جمعیت است.”

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im