قند و شکر جایگزین برای خود شیرین هوس

شکر اضافه شده است یکی از بحث برانگیز ترین مواد در رژیم غذایی مدرن است. ماندن ما در این زمان دشوار نیازمند توجه

توسط ABDOOSNEWS در 3 تیر 1399

شکر اضافه شده است یکی از بحث برانگیز ترین مواد در رژیم غذایی مدرن است. ماندن ما در این زمان دشوار نیازمند توجه بیشتر و مراقبت از پیری ما اعضای خانواده. هر کس دوست دارد شیرینی به ویژه افراد مسن که ممکن است قادر به کنترل هوس خود را. بیماران دیابتی باید آن را حتی سخت تر از دیگران است.

بیش از حد قند مصرف نیز می تواند آسیب سوخت و ساز بدن شما است که می تواند منجر به افزایش انسولین و ذخیره چربی. اشتیاق برای دسر بعد از شام بدتر ساخته شده است توسط نوسانات سطح انسولین.

ما را دنبال کنید Instagram برای جالب تر به روز رسانی!!

"متعارف عادات غذا خوردن خود را باز کرده اند و بسیاری از راه هایی برای قند و شکر به دزدکی حرکت کردن یک شهروند ارشد رژیم غذایی. قند بالا رژیم غذایی از علل عمده چاقی و دیابت و بیماری های قلبی و غیره. که در حال افزایش در نرخ هشدار دهنده. با توجه استویا می تواند جایگزین برخی از شیرین کننده های ناخواسته کالری می توان آن را یک ابزار در جعبه ابزار برای برش کالری از رژیم غذایی روزانه و بدون مؤثر بر قند خون یا سطح انسولین می گوید:" Navneet سینگ معاون آسیا و اقیانوسیه در PureCircle.

طبیعی صفر کالری و چربی

استویا یک برگ گیاهی است که برای اولین بار کشف شد بیش از 200 سال پیش توسط مردم بومی در آمریکای جنوبی است.

برگ های این گیاه منحصر به فرد به طور طبیعی شیرین و بومی مردم استفاده می شود به جویدن آنها را به طعم شیرین و نوشیدنی های شیرین. امروز شیرینی استخراج و خالص به خلوص بالا استویا برگ استخراج و مورد استفاده در مواد غذایی و نوشیدنی ها در سراسر جهان است. با توجه به منشاء طبیعی آن علاوه بر به صفر کالری صفر و چربی است که به سرعت جذاب مردم در سراسر جهان به عنوان بهترین شیرین کننده طبیعی.

Honey - A Sugar Alternative
عسل – یکی دیگر از شکر جایگزین. Pixabay

طعم بسیار عالی

همراه با تمام خواص شگفت انگیز آن استویا یک شیرین کننده است که می تواند در همکاری با قند برای کاهش مقدار آن در نوشیدنی ها شیرینی و شکلات و حتی سنتی شیرینی های هندی. آن است که استخراج شده از برگ گیاه استویا rebaudiana, 300 بار شیرین تر از شکر و یا شیرین کننده های مصنوعی. وقتی که می آید برای آماده سازی دستور العمل های مورد علاقه خود را, شما می توانید آن را در عملا هر چیزی که با قند و یا مشابه کالری شیرین کننده مانند عسل یا شربت افرا در آن است.

صفر بار قند خون

گیاهی طبیعی و صفر-کالری شیرین کننده استویا می افزاید: خوشمزه طعم شیرین بدون اضافه کردن کالری به این دلیل که steviol گلیکوزیدهای موجود در استویا عبور از بدن و بدون اثر است. آن است که یک شیرین کننده گزینه برای افراد مبتلا به دیابت در تلاش برای مدیریت قند خون خود را به دلیل آن است هیچ تاثیری بر سطح انسولین. آن را به یک شاخص گلیسمی و بار قند خون از صفر است.

همچنین بخوانید: سیاه و سفید قدرت دستور به حذف مجسمه کلمبوس

پایدار

حق از مزرعه تا چنگال استویا شیرینی بالا سطح می تواند اجازه می دهد برای بازده بیشتر و کوچکتر اثرات زیست محیطی در استویا شیرین کننده تولید. این گیاه نیاز به 1/5th زمین نسبت به نیشکر به ارائه همان قدرت شیرین با 90 درصد کاهش آب مورد نیاز است. مطالعات اخیر نشان داده اند که از جمله شیرین کننده ها ممکن است کمتر از اثرات زیست محیطی نسبت به سایر منابع طبیعی شیرین کننده های. این 30 درصد تا 80 درصد کمتر کربن از نیشکر و یا دیگر شیرین کننده طبیعی است.

امن

بیش از 200 مطالعات گواهی ایمنی خلوص بالا عصاره استویا برای همه اعضای خانواده از جمله زنان باردار و افراد مبتلا به دیابت. چند عمده جهانی سازمان های نظارتی تعیین کرده اند استویا امن است. آن تایید شده است به عنوان یک شیرین کننده در بازارهای عمده در سراسر جهان از جمله بیش از 65 کشور در سراسر جهان است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب