چهار دیدگاه در نیویورک یانکیز (احتمالا) گرفتن تقلب Comeuppance

گفت در رسانه های اجتماعی (اگر رسانه های اجتماعی شده است در اطراف به اندازه کافی بلند برای هر چیزی مربوط به آن

توسط ABDOOSNEWS در 26 خرداد 1399

گفت در رسانه های اجتماعی (اگر رسانه های اجتماعی شده است در اطراف به اندازه کافی بلند برای هر چیزی مربوط به آن در نظر گرفته شود "پیر") — "این سختی در این توییتر خیابان." هوستون Astro طرفداران می دانید دقیقا همان چیزی است که بدان معنی است. پس آستروس شد باریکش برای سرقت علائم در طول سال 2017 فصل (و احتمالا بخشهایی از postseason و به طور خلاصه در سال 2018) این تیم و طرفداران آن بوده مجازی پینیاتا با پایگاه طرفداران از سراسر MLB پوشش خود را whacks.

تنها پاسخ است که شما واقعا می توانید ارسال به کسانی که به مخالفت با طرفداران به عنوان وسیله ای برای تحریک آنها توسط یک GIF [پر کردن نام هر Astro اینجا] برگزاری 2017 جهان سری تروفی و در حالی که احساس خوبی در حال حاضر شما هنوز هم پناه دادن به احساسات غم و اندوه (منظورم آره من آرزو می کنم آنها تا به حال فریب خورده) و خشم (اما همه بازی MLB!).

این که پست دوم-GIF احساس خشم آمدن از آستروس بودن به ظاهر خاص که کمی بالقوه رضایت در صبح روز شنبه به عنوان همه ما از خواب بیدار به زیر داستان حسن نیت ارائه میدهد از اوان Drellich های ورزشی:

در واقع شنبه بهتر بود بعد در توییتر این خیابان به عنوان آن به نظر می رسد احتمال وجود دارد که یانکی ها و طرفداران خود را در همه آنها بطری پرتاب و نفرت انگیز شکوه و عظمت ممکن است برای انجام ثبت نام-سرقت پیاده روی از شرم. در اینجا چهار دیدگاه در این داستان:

این خبر کاهش یافته است به عنوان اواخر به عنوان یک جمعه اخبار کمپرسی احتمالا می تواند اتفاق می افتد
اگر شما تعجب در مورد یانکی ها گرفتن هر نوع درمان ترجیحی این داستان است پر از شواهدی است که شما لزوما اشتباه به تعجب. منظورم این است که نگاه در آن زمان مهر در داستان — 11:57 بعد از ظهر روز جمعه. در حال حاضر من نمی دانم اگر که ورزشی را انتخاب (من شک دارم) یا به طور اتفاقی از آن زمان شناخته شده ساخته شده است که نیویورک قاضی خواهد بود unsealing این نامه محرمانه از راب مانفرد به تیم مورد آنچه که دقیقا آنها را در سال 2015 و 2016 (سال یانکی ها معتقد بودند تقلب) اما کنجکاو به حداقل می گویند.

چه جهنم هستند یانکی ها پنهان شده ؟
مرد برای یک تیم است که در عمل مانند آنها (یک) بالاتر از همه این مسائل که Astros شدن بودند و (ب) فریب خورده از یک سری جهانی عنوان دلیل Astros,' ثبت نام سرقت رسوایی آنها یانکی ها مطمئن هستند که اقدام به گناه. در اینجا این است که خود را وکیل جاناتان شیلر:

"وجود دارد هیچ توجیهی برای افشای نامه" جاناتان شیلر یک وکیل به نمایندگی از یانکی ها در بیانیه ای گفت: به ورزشی است. "شاکی است و هیچ موردی دیگر و دادگاه برگزار شد که چه MLB نوشت: در اعتماد به نفس بود بی ربط به دادگاه اخراج شاکی پرونده است. تحت قانون تاسیس این پشتیبانی از یانکی ها " حق محرمانه مورد نیاز توسط کمیساریای از بیس بال."

اضافه شده یک یانکی ها رسمی صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود: "ما در حال انجام این کار برای پوشش برخی از تفنگ سیگار کشیدن."

Methinks تو خداوند اعتراض بیش از حد شیلر.

حداقل آستروس برنده لعنتی عنوان در حالی که تقلب!
بنابراین در حال حاضر بقیه جهان خارج بیشتر New York منطقه نشسته و منتظر یانکی ها به, احتمالا, fight like hell برای حفظ این نامه مهر و موم شده و هنگامی که بیش از, امیدوارم, پیدا کردن دقیقا همان چیزی بیس بال نهایی خون آبی بود که آنها را طوری در مورد اجازه دادن به مردم آمریکا می دانند. بسته به اینکه چگونه شما احساس می کنید در مورد Astros' ham-handed طرح از کوبیدن در سطل زباله به انتقال زمین چه بود و دقیقا چگونه فاحش بود که آن را به ارزش اشاره کرد که زمانی که کارلوس Beltran وارد در هوستون در سال 2017, بعد از سه فصل با یانکی ها او اظهار داشت: برای هم تیمی های جدید خود را در چگونه "پشت بار" آستروس بودند در غارتگر نشانه.

خواهد شد (بسیار خرده) هارون قاضی یافتم تبریک برای خوزه Altuve برای برنده شدن در سال 2017, AL MVP?
به یاد داشته باشید این کمی از sanctimonious کرک از هارون قاضی در بهار آموزش و هنگامی که از او خواسته شد در مورد از بین بردن او تبریک tweet به خوزه Altuve برای ضرب و شتم او را از سال 2017, AL جایزه MVP?

در حال حاضر که ما می دانیم که (یک) Altuve بی گناه بود با استفاده از زباله ها می تواند طرح در سال 2017 (بصورت متعدد هم تیمی مهمترین کارلوس کوریا) و (ب) برخی از قاضی یانکی هم تیمی ممکن است انجام کاری مشابه در سال 2015 و 2016 (قاضی نمی رسند در نیویورک تا سال 2017 افشای کامل), آیا هارون قاضی هنوز درد شکم بیش تقلب?

بله شنبه بود یک روز خوب در این توییتر خیابان.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب