ما می دانیم که سازمان های خبری در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای پیدا کردن راه هایی برای حفظ نویسندگان ورزشی مشغول (ahem). ما آن را دریافت کنید. ورزش حرفه ای نویسندگان تلاش کرده اند به نگه داشتن چیزهای جالب و چنین به طوری که نشریات آنها برای نوشتن. بنابراین ما باید همه آنها را قطع برخی از کساد وقتی که می آید به داستان است که به نظر می رسد کشش مرزهای ورزشی خود را بسیار محدود می کند.

اما پس از آن وجود دارد کاملا نادان ایده های مثل های اخیر یک داستان از لس آنجلس تایمزبرجسته, اخبار سازمان خود نیاز به پوشش لا ورزشی وجود. برخی از نابغه تا به حال این ایده به صحبت هالیوود, انواع در مورد چگونه آنها را ادویه تا بازی بیس بال (پشت paywall) هنگامی که آن را در نهایت بازگشت به بازی زندگی می کنند. داده شده در محل خود آن را احتمالا صدا مانند یک ایده تا زمانی که آنها تصمیم به شامل نظر تولید مایک Fleiss که به لیسانس به جهان است. چرا که بدون شک برخی از واقعیت نشان می دهد دست نشانده را قاتل ایده های در مورد چگونه به بازی بیس بال بیشتر سرگرم کننده است.

و قبل از اینکه شما فکر می کنم, “اوه, خوب, این مرد فقط باید برخی از ایده های احمقانه,” دوباره فکر کنید چرا که Fleiss رفت و در یک جهت است که باید انتظار می رود شده است اما با این وجود به اندازه کافی به ما احساس می کنیم نیاز به یک حمام.

او شروع به جای benignly با ایده تقویت بحث زباله را در این زمینه افزایش میکروفون حجم و اجازه دادن به طرفداران آن را بشنود. احتمالا یک ایده عالی برای شبکه TV, اما نه یک ایده وحشتناک. پس از آن وجود دارد این…

Fleiss آگاه است که برخی از بازیکنان از جمله داجرز’ کلیتون Kershaw و فرشتگان ” مایک ماهی قزل آلا را در اعتراض به امکان یک حباب محیط که در آن آنها خواهد بود جدا از خانواده خود را. به خاطر بحث اجازه دهید این موضوع را در کنار این موضوع از کودکان و تمرکز بر بازیکنان با دیدن همسران خود و یا دوست دختر شاید برای ماه می باشد.

“بزرگترین مشکل با چرا ورزش لیگ هرگز آن را انجام دهید این است که من فکر نمی کنم این بازیکن قادر خواهد بود برای حفظ قرنطینه. این بچه ها در حال رفتن هرگز قادر به ترکیه سرد است. شما رو قادر به در آغوش این حقیقت را که بخشی از بازی است.”

به یاد داشته باشید Fleiss است کسی که خواب “کارشناسی است.”

“چه شما انجام دهید این است که هر بازی شما بار تا ورزشگاه با همسران خود را در یک فاصله از آنها و در یک فاصله از یکدیگر است بنابراین هیچ قرنطینه نقض. تیم برنده می شود که همسران خود را آزمایش و سپس در اصل یک بازدید زناشویی.

“شما می توانید [فیلم] همه دختران است. آنها زیبا است. آنها در غرفه جدا در خود بخش یا هر چیز دیگری. کسانی که بچه ها در حال حاضر برای بیش از غرور و افتخار از برنده شدن در یک بازی بیس بال. اگر شما در هشت بازی از دست دادن رگه که خوب نیست.”

ما شما را یک لحظه به خود را انتخاب کنید فک کردن کف.

اول تعدادی از بازیکنان از جمله دو تا از ورزش بهترین ابراز نگرانی در مورد عدم توانایی خود را برای دیدن خانواده خود را نه همسران و خانواده. اما Fleiss است nonplussed و غواصی درست “این بچه ها هستند تا پمپ در تستوسترون چگونه می تواند از آنها در یک حباب است ؟ این بچه ها باید f*** درست است؟” ناخالص.

مهم نیست پیر “مردان نمی توانید کنترل خود را” استدلال اما فکر می کنم چگونه او فقط کاهش این بازیکنان همسران به زندگی جنسی عروسک که کار تمام است فقط به نشستن در اطراف و منتظر شوهران خود را به آن را دریافت کند.

نوجوانان و کودکانه, مطمئن, اما چه آمد بعدی بود راستش شگفت آور است. Fleiss در واقع نشان می دهد که آنها قرار داده همسران یا دوست دختر در غرفه به عنوان نوعی از آب نبات چشم برای دیدن و خیره در تلویزیون خود را. آن را نه تنها مشمئز کننده آن را به طور بالقوه خطرناک داده بسیاری از همسران و دوست دختر حفظ مشخصات پایین برای یک دلیل.

اما پس از آن در اینجا می آید چه کردم تا به یکی از ظالمانه ترین و هنوزم پیشنهادات در تمام دوران ورزشی و یا در غیر این صورت. Fleiss نه تنها می خواهد خانم ها در می ایستد اما او می خواهد آنها را به نشستن وجود دارد و انتظار برای دیدن اگر شوهران خود را برنده شوید. اگر آنها در آن زمان برای تعیین جنسیت! اگر نه وارد sad trombone صدا.

آن را نباید شوک کسی که douchebag خالق یکی از اشتباهترین واقعیت را نشان می دهد تا کنون اختراع شده بود تصمیم به درمان زنان مانند اشیاء از تمایلات جنسی بدون هر گونه افکار در سر بسیار کمی نسبت به نحوه لطفا مردان خود را و انجام این کار در یک لحظه متوجه, مثل اولین پاسخ…و یا یک دختر! اما واقعیت این است که مهر زد این زباله ها در بخش ورزشی پایین است لحظه ای برای آنها و دنیای ورزش.

آن را دشوار است به شمردن راه های این داستان باید نابود شده اند قبل از آن آمار چاپ و یا وب سایت. چاپ آن را تنظیم و آن را در آتش و ریختن آن به Fleiss این استخر پس از پر کردن آن با بنزین بود اولین چیزی که به ذهن آمد اما ما باز به پیشنهادات.

خدا لطفا اجازه ورزشی شروع دوباره به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im