لی شهرستان برای بازگشایی, پیاده روی, دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی در اکثر شهرستان پارک چهار شنبه

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:43 PM EDT Apr 21, 2020لی شهرستان باز خواهد شد پیاده روی مسیرهای

توسط ABDOOSNEWS در 2 اردیبهشت 1399

لی شهرستان باز خواهد شد پیاده روی مسیرهای پیاده روی در تقریبا تمام شهرستان پارک ها و همچنین حفاظت 20/20 مسیرهای اولین گام در یک فرایند است که می تواند منجر به احتمالی بازگشایی کسب و کارهای محلی.

شهرستان کمیسیون تصویب یک توصیه از شهرستان مدیر راجر Desjarlais به بازگشایی تمام پارکها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی به غیر از دریاچه های پارک در جنوب فورت مایرز. این شهرستان را نیز باز 20/20 خواص است که مسیرهای پیاده روی پیاده روی.

پارک دهانه موثر خواهد بود شنبه صبح. زمین های بازی و غرفه باز خواهد شد.

شهرستان مقامات می گویند هدف این است که به مردم اجازه خارج و گرفتن برخی از ورزش در حالی که به اجتماعی فاصله استانداردهای اعتبار با کاهش نرخ گسترش COVID-19 ویروس.

معاون County مدیر دیو Harner گفت: مسیرهای پیاده روی در بسیاری از پارک ها و در حداقل یک دوجین از 20/20 خواص اجازه خواهد داد که مردم به حفظ و اجتماعی فاصله در حالی که راه رفتن در گروه های بیش از 10 نفر.

"دلیل ما به دنبال در باز کردن مسیرهای پیاده روی برای اولین بار است به این دلیل است که ساده ترین چیزی که برای باز کردن" Harner گفت: شهرستان کمیسیون. "ما بپرسید کارکنان به نظارت و اجازه می دهد اجتماعی فاصله. این امر می تواند سازگار با ذغال سنگ و شارلوت شهرستانهای; هر دو کسانی که در شهرستانهای استان باید مسیرهای پیاده روی خود را باز کنید."

بیشتر: کیپ کرال خواهد صبر کنید Lee County تصمیم برای بازگشایی پارک

بیشتر: Lee County اعلام وضعیت اضطراری; کتابخانه ها و مراکز تفریحی نزدیک

رئیس کمیسیون برایان Hamman شده است به نام به فرمانداری نیروی کار خواهد شد که در نشست روزانه این هفته به تدوین و فرموله کردن یک توصیه در مورد چگونگی ادامه با "بازگشایی دولت" است که انتظار می رود برای ارائه به فرمانداری اجرایی کارکنان در پایان هفته.

مقامات شهرستان تاکید کرد بازگشایی پارک اولین گام در یک فرایند قرار داده است که ساکنان در فضاهای عمومی بیش از یک دوره از زمان.

"ما باید به دنبال تمام اطلاعات نسبت به COVID-19 ویروس در مشاوره با لی سلامت" Desjarlais گفت. "به نظر می رسد که آن را فقط در مورد زمان به یک گفتگوی جدی در مورد از بین بردن محدودیت های دیگر در پارک ها و ساحل دسترسی به زمانی در آینده ای نه چندان دور."

این مدیر افزود که این اقدامات مورد تایید شنبه منجر به دهانه دیگر. وی افزود کلمات خوش بینی: "خواهد بود که پس از بلند کردن اجسام از محدودیت در کسب و کار نیز هست."

هیچ تاریخ های خاص و نه حتی تاریخ هدف تعیین شده است و برای بازگشایی, کسب و کار, اما پس از شش هفته از بسته شدن بازگشت به حالت عادی فعالیت های کسب و کار است که مورد بحث قرار گرفت.

Desjarlais گفت: وجود خواهد داشت ادامه "جدی مکالمات" در مورد مراحل پیش رو در جاده ها به لغو محدودیت های که در محل قرار داده شد به جای اسب و گله گسترش coronavirus.

برخی از ساکنان شد و در دست به صورت منظم جلسه کمیسیون روز سه شنبه به درخواست برای حرکت سریع تر به سوی فراتر از محدود ترین coronavirus بحران تعطیلی.

"من خوشحالم که در حال رفتن به باز کردن پارک ها و 20/20 حفظ" گفت: Alva ساکن دنیس Eberle که صحبت می کرد در طول یک دوره نظر. "من یک اسب سوار زمانی که ما در اسب های ما ما شش فوت از هم جدا به طور طبیعی. ما نمی توانید در مهمانی ها و انجام تمام است که محدودیت های خود را خوب هستند."

Eberle ساخته شده است یک درخواست به حرکت به سرعت به بازگشایی زمین بازی به طوری که افراد جوان که آموزش در خانه برای هفته دیگر نیاز به ماندن در خانه در تمام طول روز.

"آنها صرف زمان کافی به دنبال در آن کامپیوتر" Eberle گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب