به عنوان جنگل تپه گورستان خاموش اساس آن به آرنولد باغ پاکستان به باز بماند

توسط adamg در بحباله نکاح در اوردن, 04/22/2020 - 10:40pm روز بعد از جنگل تپه گورستان قفل دروازه های خود

توسط ABDOOSNEWS در 4 اردیبهشت 1399

روز بعد از جنگل تپه گورستان قفل دروازه های خود را به دانشگاه هاروارد روزنامه نوشته های یک مصاحبه با مدیر باغ ند فریدمن در اهمیت نگه داشتن خود را در زمینه باز کردن در طول یک بیماری همه گیر حداقل تا زمانی که مردم در عمل اجتماعی فاصله:

وجود دارد مقدار زیادی از علم صحبت می کند که به منافع بودن در طبیعت است. یکی واضح است که سلامت جسمی. اگر شما فقط راه رفتن شما در حال انجام چیزی است که خوب است برای بدن خود را از لحاظ جسمی. برای کودکان وجود دارد مزایای شناختی. وجود دارد مزایای برای بزرگسالان در کاهش اضطراب, کاهش استرس سطوح و تبدیل شدن به کمتر احتمال دارد به ruminate بر افکار منفی.

علم به کنار من به یاد داشته باشید آخرین عمده استرس به سیستم در بوستون که بمب گذاری ماراتن. ما همه در مستند محدود به خانه های ما. من زندگی می کنند دو بلوک از آرنولد باغ. هنگامی که ما در نهایت همه روشن از شهر بوستون رفتم به باغ. و من نه تنها یکی است. تعداد زیادی از مردم ریخت و در آنجا مثل من آنها نیاز به یک اتصال بازگشت به طبیعت برای مقابله با عذاب و درد و تاریکی از آنچه اتفاق افتاده بود.

هنوز باغ و شهر و دولت کار کرده اند به منظور کاهش شانس ازدحام عمدتا توسط مسدود کردن فضاهای پارکینگ در امتداد Arborway و Bussey خیابان. این باغ همچنین نصب علائم یادآوری مردم به اقامت حداقل شش فوت دور از افراد دیگر است و در آورده اضافی "باغ سفیران" به یاد مردم نمی به جمع در گروه.

محله:

رایگان tagging:

آگهی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب