چگونه شما می توانید جلوگیری از بیماری های کبدی در حالی که نوشیدن الکل?

بیماری های کبدی و الکل متصل هستند. کبد یکی از پیچیده ترین و بزرگترین ارگان های داخلی بدن انسان است. این اجرا ح

توسط ABDOOSNEWS در 5 تیر 1399

بیماری های کبدی و الکل متصل هستند. کبد یکی از پیچیده ترین و بزرگترین ارگان های داخلی بدن انسان است. این اجرا حدود 500 نقش های مختلف مانند تبدیل غذا به انرژی کمک به بدن در خلاص شدن از زباله و مبارزه با عفونت.

و در عین حال شما نمی خواهد می دانم که کبد شما آسیب دیده است و تا زمانی که همه چیز جدی است. آسیب کبدی باقی بماند برای مدت زمان طولانی به دلیل بازسازی و تعمیر قابلیت های کبد است. کبد می تواند عملکرد به طور معمول و حتی با حدود 80 درصد آسیب. اغلب در زمان بیماری های کبدی تشخیص داده می شوند آسیب غیر قابل برگشت است. دکتر JS Bhogal Sr. مشاور گوارش Fortis نویدا مذاکرات در مورد کبد و بیماری های مرتبط با مصرف الکل.

Follow us on Instagram برای هیجان انگیز تر به روز رسانی اخبار!!

نوشیدن الکل می تواند افزایش خطر ابتلا به بیماری های کبدی. بسیاری از این الکل در کبد متابولیزه می شود. در طی این فرآیند مواد مضر تولید شده است که می تواند آسیب کبد است. اما کبد می تواند بازیابی از خفیف خسارت به لطف قابلیت تعمیر. اما اگر یک فرد همچنان به نوشیدن بیش از حد الکل می تواند حتی منجر به مرگ شود.

liver diseases
نوشیدن الکل می تواند افزایش خطر ابتلا به بیماری های کبدی. Pixabay

سه مرحله وجود دارد مربوط به الکل, بیماری های کبدی (ARLD) – کبد چرب حاد هپاتیت الکلی و سیروز. در مرحله اول (کبد چرب) چربی شروع می شود جمع آوری در اطراف کبد است. این را می توان با اجتناب از الکل است. در طول مرحله دوم (حاد هپاتیت) کبد شروع می شود تورم. در این مرحله بیش از حد آسیب می تواند حتی منجر به نارسایی کبد. هنگامی که در سوم و شدید ترین مرحله از ARLD سیروز آسیب نمی تواند معکوس شود. آن را نیز می تواند منجر به نارسایی کبد.

چه تعداد به عنوان نوشیدن بیش از حد ؟

این مهم است که درک کنند که به چه سطح آن نسبتا کمتر است مخاطره آمیز به مصرف الکل است. برای این که مردم باید بدانند چه مقدار الکل آنها مصرف خود را از طریق نوشیدنی الکلی. آبجو به طور کلی شامل 2 تا 7 درصد الکل شراب از 10 درصد به 15 درصد و سخت سبز حاوی 40 – 45 درصد از محتوای الکل. به همین دلیل سبز در نظر گرفته شود بیشتر مضر است.

وقتی که می آید به الکل و بیماری های کبدی آسیب وارده به هر دو مردان و زنان متفاوت است. زنان بیشتر در معرض بیماری های کبدی. زنان در معرض خطر هستند اگر آنها مصرف نصف مقدار آنچه مردان تجویز می شوند به عنوان امن است.

همچنین بخوانید: این است که چرا زنان در نگه داشتن فشار خون خود را پایین

در مورد مردان, خطر را افزایش می دهد در صورتی که مصرف بیش از 1� اونس الکل در هر روز. 1� اونس الکل به معنی نوشیدن حدود 3 قوطی آبجو / 3 لیوان شراب / 3 عکس از مشروب. اگر نوشیدنی بیش از 3 اونس الکل در روز برای 10 سال است كه احتمال ابتلا به سیروز.

به عنوان مورد بحث قبل از الکل بیشتر و مضر برای زنان بیش از مردان است. این افزایش خطر در زنان به عنوان سیستم گوارشی خود را می روند کمتر الکل را افزایش می دهد که مقدار الکل می رسد که کبد. برای زنان در صورتی که مصرف بیش از ½ اونس الکل هر روز آنها را در معرض خطر ابتلا به الکل مربوط به بیماری های کبدی. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب